Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 476 sonuç

Konu: Football Manager 2014

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

vatan %25 indirimle ön siparişten 50tl gibi bi paraya almıştım geçen sene. Bu sene olur bişeyler aral'da 15tl pepsi kampanyası var vatan yine %25 ve ya %30 indirim yapar haftasonuna özel bi şekilde uygun bi fiyat bulunur. Sadece henüz çok erken daha kimse satmıyor neredeyse

@sentugo

Evet site steam kodu veriyor. Sonrasında kodu steamde aktifleştirip dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Ön siparişi açılan oyunlar için ekstra indirim sunmuşlar bir süreliğine.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

şaibeli bir şekilde paylaşıldı ama fm'nin facebook'taki sayfalarından birinde, maç motorunda teknik direktör açısı olabileceği bilgisi geldi. maçı kenardan izleme şeklinde yani. bu da gerçekçilik adına önemli bir yenilik.

tekrar söyleyeyim, olur mu bilmiyorum. ''belki de böyle bir yenilik vardır ehe ehe'' şeklinde paylaşılmıştı.

edit: link de budur: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Ben oyunun araştırmacılarına bir şey sormak istiyorum. Örneğin gerçek hayatta T.Konyaspor teknik direktörü 8.hafta sonunda kovuldu ve yerine başkası getirildi. Oyun 1 Temmuz'dan başladığı için takımın başında eski teknik direktör mü oluyor yoksa yenisi mi? Ocak transferleri yapıldığında değiştirildiğini biliyorum da oyun çıkmadan değişiklik yapılıyor mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    şaibeli bir şekilde paylaşıldı ama fm'nin facebook'taki sayfalarından birinde, maç motorunda teknik direktör açısı olabileceği bilgisi geldi. maçı kenardan izleme şeklinde yani. bu da gerçekçilik adına önemli bir yenilik.

tekrar söyleyeyim, olur mu bilmiyorum. ''belki de böyle bir yenilik vardır ehe ehe'' şeklinde paylaşılmıştı.

edit: link de budur: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Olursa kesinlikle harika olur.Arkadaşlar arasında hep konuşuyorduk böyle bir şeyin olmasını umarım 14'de olur.

Kasımda çıkmasını bekliyorum bende. Tuzlu olmaz umarım, öğrencilere kıyak yapsınlar

Ben 13 ü ttnet faturasına taksitli bir şekilde yansıtarak almıştım 14 ü steamdan kredi kartı kullanmadan nasıl alabilirim ? Her sene ttnet vasıtasıyla alınabiliyormu ? Stres bastı

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    Kasımda çıkmasını bekliyorum bende. Tuzlu olmaz umarım, öğrencilere kıyak yapsınlar

Ben 13 ü ttnet faturasına taksitli bir şekilde yansıtarak almıştım 14 ü steamdan kredi kartı kullanmadan nasıl alabilirim ? Her sene ttnet vasıtasıyla alınabiliyormu ? Stres bastı
    Geçen sene TTNETPlaystore'dan aldın heralde TTNET faturasına yansıtarak, ben de öyle yaptım. Steam'den kredi kartı olmadan alışveriş yapman için İninal Kart veya Paybyme Kart'a ihtiyacın var (Başka yolu var mıdır bilmiyorum ama en basit ve en güvenli yolu bu bana göre.). Bu iki kartı internette araştırırsın sen de, ben sana şöyle bir bilgi vereyim. Bunlar kredi kartı değil, ön ödemeli kart. Yani alışveriş yapmak için ilk önce içine para yüklemelisin. Bu yüzden çaldırma gibi bir durumda sadece kartın içindeki para harcanabilir. Playstore her sene FM serisini satışa sunuyor yani bu sene de TTNET vasıtasıyla alabilirsin.

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Geçen sene TTNETPlaystore'dan aldın heralde TTNET faturasına yansıtarak, ben de öyle yaptım. Steam'den kredi kartı olmadan alışveriş yapman için İninal Kart veya Paybyme Kart'a ihtiyacın var (Başka yolu var mıdır bilmiyorum ama en basit ve en güvenli yolu bu bana göre.). Bu iki kartı internette araştırırsın sen de, ben sana şöyle bir bilgi vereyim. Bunlar kredi kartı değil, ön ödemeli kart. Yani alışveriş yapmak için ilk önce içine para yüklemelisin. Bu yüzden çaldırma gibi bir durumda sadece kartın içindeki para harcanabilir. Playstore her sene FM serisini satışa sunuyor yani bu sene de TTNET vasıtasıyla alabilirsin.
    ttnet aracılığıyla faturaya yansıtarak alabilicem yani bende kredi kartı vede bahsettiğiniz o kartlardan yok fazlada kurcalamak istemiyorum zaten taksitten kastım 2 3 taksit en düşüğü ne kadarsa nakitde alabiliyorum benim sorunum kartımın olmaması ve steamdan almak istemem. güvenilir olduğu ve oyunumun kaybolma riskinin olmadığı için. bu senede umarım oyun çıkar çıkmaz ttnet vasıtasıyla alabilirim. bu aracılık olayı 2-3 ay sonra olacaksada hiç iyi olmaz hemen olursa iyi olur. fm bekletmeye gelmez

ttnet aracılığıyla faturaya yansıtarak alabilicem yani bende kredi kartı vede bahsettiğiniz o kartlardan yok fazlada kurcalamak istemiyorum zaten taksitten kastım 2 3 taksit en düşüğü ne kadarsa nakitde alabiliyorum benim sorunum kartımın olmaması ve steamdan almak istemem. güvenilir olduğu ve oyunumun kaybolma riskinin olmadığı için. bu senede umarım oyun çıkar çıkmaz ttnet vasıtasıyla alabilirim. bu aracılık olayı 2-3 ay sonra olacaksada hiç iyi olmaz hemen olursa iyi olur. fm bekletmeye gelmez
    Playstore bildiğim kadarıyla ön sipariş de alıyor. Yani oyunun kendisinden önce betasına 2 hafta önce sahip olabilirsin,oyun çıktıktan sonra 2-3 ay beklemen gerekmiyor.

Teşekkürler dostum iyi aydınlattın Sabırsızlıkla bekliyorum artık yeni oyunu Sistem Gereksinimi hakkında bilgi varmı Ben 13 ü donmadan 5 yıldız performansla oynuyorum 14 sıkıntı yaşatırmı acaba ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Playstore bildiğiniz dijital satın alma platformu oyuna göre çeşitli uyarıları bulunuyor zaten açıklama kısımlarında. En büyük numarası TTNet abonelerine kredi kartına gerek duymadan fatura üzerinden taksitlendirme yapması, bir nevi güvenli alışveriş sağlıyor oyunculara. Yani zaman falan kaygınız olmasın zaten key sattıkları için sıkıntı olmaz.

Mesela FM 13'te şu açıklama bulunuyor
    NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.
    FIFA 13'te de bu
    NOT: Bu oyunu oynayabilmek için Origin’in en son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

En iyisi bu;

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Teşekkürler dostum iyi aydınlattın Sabırsızlıkla bekliyorum artık yeni oyunu Sistem Gereksinimi hakkında bilgi varmı Ben 13 ü donmadan 5 yıldız performansla oynuyorum 14 sıkıntı yaşatırmı acaba ?
    Grafikle ilgili herhangi bir geliştirme yazmıyor. Aynı sistemi ister büyük ihtimalle. Olsa bile en kötü 4,5 yıldızla oynarsın yine sorun olmaz

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu seneden daha iyi bir şey olacağı kesin direkt alıcam

FM her yıl Şubat yamasına kadar oynanmayacak halde olduğu için acele etmeye gerek yok. Bu sene Aral'ın öğrenci indirimi ile 29 liraya almıştım. Yine Şubat yamasına kadar bekleyip indirimde falan almayı düşünüyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Yorumlara göre ben de hareket ederim.

Minimum:
    Processor: Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon XP: 1.6GHz+ V/7/8: 2.2GHz+
    Memory: 1 GB RAM
    Graphics: NVidia GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Intel GMA X3100 128MB VRAM
    DirectX: Version 9.0c
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 3 GB available space

green man gaming olayını yapan bılen bı arkadaqs acıklıyabıırmı ayın 16 sı fln demısler ama herhangı bır ındırım gozukmuyor steamle aynı fıyat su an?

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

[YOUTUBE="_e0aywvskSE"]yeni mac motoru[/YOUTUBE]

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

videonun sonundaki frikikte kalecinin yeri yanlış

Ama aşarlar herhalde bu gibi şeyleri oyun çıkana kadar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yok arkadaş ben bi alışamadım şu 3D olayına. Biz FM'i küçük yuvarlak adamlarla sevdik.
    Screw you guys, I'm goin' home

maç motorundaki pozisyonları begendim gerçek futbol akışını yakalamışlar. Defansların son andaki mudaheleleri falan gayet iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyuncular yerde hâlâ kayıyor. Topa vururken sanki arkadan oyuncuyu iteliyorlarmış da oyuncu topa çarpıyormuş gibi görünüyor. Normal bir futbol simulasyon oyunu havası vermiyor, bu haliyle de hiç hoş görünmüyor. Oyuncular önünde 4-5 kişi varken 90'a topu yollayabiliyor. Oyunda denemek lazım ama bu haliyle yine olmamış.

Adamlar yine etrafında hiçbir oyuncu yokken topu kontrol etmek yerine kafasıyla sapan saçma bir yere gönderiyor.Bir gün bunun yüzünden mausu ekrana doğru fırlatacağım. Onun dışında iyi bir maç motoru var gibi görünüyor.Arkadan ve yandan müdahaleler filan hayli gelişmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    videonun sonundaki frikikte kalecinin yeri yanlış

Ama aşarlar herhalde bu gibi şeyleri oyun çıkana kadar.
    Aynen, aşarlar umarım. Ayrıca benim de şikayetçi olduğum bir konu var, umarım o da gelişir. Yan toplara hiçbir kaleci çıkıp almıyor veya yumruklamıyor. Ya savunma uzaklaştırıyor ya da hücum oyuncusu vuruyor kafayı. Madem çok geniş bir ağları var yapımcı firmanın, yahu arkadaş yan toplara çıkan kaleci yapsanıza Bir kaleci olarak bu konudan çok muzdaripim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nasıl oynuyorsunuz şu 3D motoru anlamıyorum. Alışmaya çalışıyorum ama alışamıyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Nasıl oynuyorsunuz şu 3D motoru anlamıyorum. Alışmaya çalışıyorum ama alışamıyorum.
    +1. Ne kadar iyileştirilme yapılsa da ısınamayacağım şu 3D'ye. 2D maç motoru forever!

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    +1. Ne kadar iyileştirilme yapılsa da ısınamayacağım şu 3D'ye. 2D maç motoru forever!
    Aynen, ne kadar iyileşirse iyileşsin 2D den vazgeçemiyorum.

Bir de http://www.footballmanager.com/ sitesinde geçen sene yanılmıyorsam aşağıdaki dil seçeneklerinde Türkçe'de vardı. Bu sene neden yok acaba?
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

3D'yi oyunu kurar kurmaz ayarlardan kapatanlardanım ben de. Onu geliştirmekle zaman harcayacaklarına yapay zekayı arttırmaya çalışsalar, daha fazla yenilikler ekleseler keşke.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Aynen, ne kadar iyileşirse iyileşsin 2D den vazgeçemiyorum.

Bir de http://www.footballmanager.com/ sitesinde geçen sene yanılmıyorsam aşağıdaki dil seçeneklerinde Türkçe'de vardı. Bu sene neden yok acaba?

Türkçe seçeneği yine mevcut.

http://www.footballmanager.com/lang/tr_TR

Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri