Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 476 sonuç

Konu: Football Manager 2014

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

her turlu 2d

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

3D çıktı mertlik bozuldu..

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Yok arkadaş ben bi alışamadım şu 3D olayına. Biz FM'i küçük yuvarlak adamlarla sevdik.
    Biz sevdiğimiz de adam bile yoktu Sırf yazı geçiyordu ekranda

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by mustiUA View Post
    Biz sevdiğimiz de adam bile yoktu Sırf yazı geçiyordu ekranda

Hakkaten o zamanları özledim Maxim Tsigalkolu Okoronkwolu Aghahowalı Robbenli

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Videoyu izlemedim henüz ama test amaçlı kayıt yaptıkları için tüm animasyonları yüklememiş olabilirler. Yazılımcı son dakikaya kadar iş yetiştirmeye çalışır çünkü. Ne yazık bu sektörün en kötü yani 7/24 çalışmak. O yüzden zamandan çalmamak için tüm animasyonları yüklememeleri normal.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kenarda top toplayıcı var ise bu seri olmuştur benim için.

Başka bir şey istemiyorum ben, oyuncuların yarı kondisyonu gidiyor zaten topu alayım derken.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Bu oyun rüyalarimda bile rahat birakmiyor 2 gun once ruyamda gordum saka gibi

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Kenarda top toplayıcı var ise bu seri olmuştur benim için.

Başka bir şey istemiyorum ben, oyuncuların yarı kondisyonu gidiyor zaten topu alayım derken.
    çok doğru. belkide FM nin maç motorundaki en büyük eksiği... son dakikalarda skoru korumak istiyorsam topun uzun oyna komutuyla taca çıkmasını sağlıyorum maç rakip için bitmiş oluyor.. Bazen bunun hile olduğunu düşünüp yapmasammı acaba diye düşünmeden edemiyorum onun dışında şu 3d çıktığından beri her sene en büyük yeniliği bu konuda yaptıklarını söylüyorlar ancak hiç gerek olduğunu sanmıyorum ben yıllardır 2d izliyorum maçları ve inanın 3d izliyince çıldırıyorum yüzlerce saçma sapan animasyonla karşılaşıyorum. 2d biraz üstünü kapatıyor ve sonuç olarak ben daha fazla zevk alıyorum izlerken sahayı bir bütün halinde görüyorum ve kim nerde ne yapıyor herşey ortada, bir menajerin arzu ettiği olay.. 3d yi geliştirmekle uğraşıcaklarına 2d yi geliştirsinler. işte o zaman eskilerde aldığımız zevki yeniler bizlere yaşatıcaktır..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu arada steam de ön sipariş açıldı 49.99$ fiyatı bilginiz olsun...

Oyuna ön sipariş veren oldu mu aranızda?

Quote Originally Posted by hyuga10 View Post
    Daha çok erken hele bir Playstore, D&R gibi yerlere gelsin öyle karar verilir.

Not: Match Plan Creator sadece FMC içinmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hyuga10 View Post
    Var ben aldım oyunu. Ha bugün almışım ha yarın. Ne fark eder. Nasıl olsa alıcam yani... Steam'den aldım.
    Sentugo.

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Yok arkadaş ben bi alışamadım şu 3D olayına. Biz FM'i küçük yuvarlak adamlarla sevdik.
    aynen katılıyorum.

3D olayı hiç çıkmamalıydı. Her yıl yeni animasyonlar falan fistan diye kekliyorlar bizi. İşin kötüsü 3D animasyonlar gittikçe iyileşmesi gerekirken rezalet durumda.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Var ben aldım oyunu. Ha bugün almışım ha yarın. Ne fark eder. Nasıl olsa alıcam yani... Steam'den aldım.
    Cümlenin sonunda "beyin bedava" deseymişsin tam olacakmış

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

umarım Japonya ve Almanya Milli Takımlarında gerçek oyuncular olur ve Japonya Ligini oynayabiliriz.

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    umarım Japonya ve Almanya Milli Takımlarında gerçek oyuncular olur ve Japonya Ligini oynayabiliriz.
    Maalesef Almanya milli takmı yine yok. (Kaynak Miles Jacobson'ın Twitter'ı)

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Almanya'nın lisansı ea'de.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Almanya'nın lisansı ea'de.
    Konami'de de yok mu lisansı SI niye alamıyor ki

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Konami'de de yok mu lisansı SI niye alamıyor ki
    Konami'de de yok. Almanya Milli takımı sadece EA'nın oyunların da var.

şunuda değiştirmişlerdir umarım. belkide fm nin en saçma olayı ! oyuncu takip listemde olmasına rağmen bir anda bir kulüp geliyor teklif yapıyor kulüp teklifi kabul ediyor oyuncu sözleşmeyi kabul ediyor ve imzalar atılıyor... Biz teklif versek müzakereler 1 hafta sürüyor... Müthiş derecede sinir bozucu. adam gibi oyun yapsınlar diyorum başka birşey demiyorum...

[IMG][/IMG]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Değişmesini istediğim 2 şey daha var benimde,

- Bir oyuncuya 5 mn teklif geliyor reddediyorum, 10'a çıkartıyorlar reddediyorum, 20 oluyor reddediyorum ve vazgeçiyorlar. Başka bir takım geliyor 5 mn teklif ediyor. Saçmalık.

-Birde bazen personel bölümüne girdiğimde mouse top olarak kalıyor ve çıkıp girmek zorunda kalıyorum.
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    şunuda değiştirmişlerdir umarım. belkide fm nin en saçma olayı ! oyuncu takip listemde olmasına rağmen bir anda bir kulüp geliyor teklif yapıyor kulüp teklifi kabul ediyor oyuncu sözleşmeyi kabul ediyor ve imzalar atılıyor... Biz teklif versek müzakereler 1 hafta sürüyor... Müthiş derecede sinir bozucu. adam gibi oyun yapsınlar diyorum başka birşey demiyorum...
    Yalnız bunun nedeni transfer döneminin son günü olması.Son gün olduğu için transferler daha hızlı gerçekleşiyor.

Quote Originally Posted by Marquinh0s View Post
    Yalnız bunun nedeni transfer döneminin son günü olması.Son gün olduğu için transferler daha hızlı gerçekleşiyor.
    Son gün olduğu zaman tekliflerin daha çabuk cevaplandığını biliyorum. ama tek bir space hareketinde bu gerçekleşiyor ben boşunamı bu oyuncuyu takip ediyorum.. en azından teklif geldiğini görsek bizde ona göre hareket ederiz.. üst düzey bir saçmalık kimse kusura bakmasın

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Konami'de de yok. Almanya Milli takımı sadece EA'nın oyunların da var.
    Nasıl yok ya burada fully licensed yazıyor işte http://en.wikipedia.org/wiki/PES_2013#Europe

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

umarım AMC;AMR ve AML savunmalarını da düzeltirler. Adamlar eli belinde ileride bekliyorlar...

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Nasıl yok ya burada fully licensed yazıyor işte http://en.wikipedia.org/wiki/PES_2013#Europe
    Miles Jacobson yalnızca EA'da olduğunu söylemişti birkaç hafta önce galiba menajerlik oyunlarını kast etti. Pardon.

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    Son gün olduğu zaman tekliflerin daha çabuk cevaplandığını biliyorum. ama tek bir space hareketinde bu gerçekleşiyor ben boşunamı bu oyuncuyu takip ediyorum.. en azından teklif geldiğini görsek bizde ona göre hareket ederiz.. üst düzey bir saçmalık kimse kusura bakmasın

Aslında tek space değil.Transferin son gününde saat saat ilerliyor zaman.Eğer sen bir oyuncuya teklif yapmışsan yada oyuncuna teklif yapılmışsa her saat başı açılıyor oyun ama boş geçirmişsen bir anda 3-4 saat gittiği oluyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

99-00'dan beri oynarım CM-FM. Fakat FM 2013 kadar az oynadığım bir seri hatırlamıyorum. Her yıl en az 5 takımı uzay takımı haline getirmeden çıkmazdım. FM 2013'te Fenerbahçe ile bile en fazla 4 sezon oynadım ki; ortalamam 15-18 sezon arasıdır.

Bana göre FM 2013 bir geçiş için basamak oluşturdu. Okuduklarımızın temelini bu oyunumuzda görebiliriz. Detaylarını ise şimdi FM 2014'te bize sunacak. Eğer tekrar hatalı birşeylere imza atarlarsa yine hüsran, yine hayal kırıklığı. FM 2014'te de FM 2013'teki olduğu gibi 1-2 hafta içinde sürekli bir güncelleme gelirse, FM 2014'te verilen paralar yine boşa gidecek. Eski tas eski hamam olacak diye düşünüyorum.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Almanya Ligi'nin lisansını almak mesele değil. Federasyon zaten hemen pazarlıyor.

Esas mesele isim hakkı. EA, Fifa Manager'ı Almanya'da pazarlamak için Fußball Manager isminin telifini almış. Football Manager için telif hakkı ihlali iddiasında bulunup Almanya'da satışını engelliyor. Komedi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri