1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Mustafa Yumlu

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Default Mustafa Yumlu

Her sene üzerine koyarak progresif bir biçimde gelişmeye devam ediyor.Sanırım yeni sezonda Fm13 e göre bariz bir artış bekleyebiliriz.Sezon öncesi itibariyle Trabzonspor'un en formda stoperi...Yeni sezonda da esame listesine yazılan ilk stoper olmaya aday.Herhangi bir sakatlık durumunda milli takım kadrosunda da kendine yer bulabileceğine inanıyorum.Yeni oyunun çıkacagı tarihe kadar dikkatli bir şekilde izlenmeli diye düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

trabzonda kac tane saglam stoper varki ? kadrodaki diger stoperler ile karsilastirirsak Mustafa Yumlu kötünün iyisi.. öyle abartilacak kadar iyi bir stoperde degil.. pozisyon almada cok acemi hava toplarinda keza öyle cok hava topu kaybediyor.. Milli takimda ona gelene kadar bir sürü stoper var tek tek yazmaya gerek yok simdi.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    trabzonda kac tane saglam stoper varki ? kadrodaki diger stoperler ile karsilastirirsak Mustafa Yumlu kötünün iyisi.. öyle abartilacak kadar iyi bir stoperde degil.. pozisyon almada cok acemi hava toplarinda keza öyle cok hava topu kaybediyor.. Milli takimda ona gelene kadar bir sürü stoper var tek tek yazmaya gerek yok simdi.
    Bence tek tek yazmalısın kardeşim.Gökhan Zan,Ömer Toprak,Semih, Egemen,Bekir hepsi Mustafa'nın şu an önünde olabilir.Ama aralarında öyle çok büyük fark olduğuna inanmıyorum.''Trabzon'da kaç tane adam var'' geyiği de her zaman gündeme taşınan bir itibarsızlaştırma mevzusu.Burak Trabzon'dayken yeteneksiz Galatasaray'da kral.Selçuk Trabzon'da abartılan futbolcu Galatasaray'da maestro.Alper Eskişehir'deyken 7.5 milyon etmez Fenerbahçe'ye gelince 15 milyon az.Futbolcuların oynadığı takımlardan önce ,ortaya koyduğu futbola bakmak lazım.Mustafa Yumlu berbat geçen sezonda, sakat olmadığı zamanlarında Trabzonspor'un en iyi oyuncularından biriydi.Sezar'ın hakkını Sezar'a vermek lazım.

Mesaj Yetkileri