Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 178 arası toplam 178 sonuç

Konu: Zvonimir Boban | Southampton FC | Düşme potasından FA Cup finaline...

1. Default Avrupa Ligi garantilendi mi?

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Hadi bakalım gelecek kupa ama.
    Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Tebrikler, Avrupa yolu gözüktü.
    Chelsea'nin şampiyonluk şansı ne durumda? Yenilsen bile Avrupa'ya gidersin eğer şampiyon olurlarsa.
    Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Harikasın valla.Çelsi'yi umarım yeneriz kupada
    Arkadaşlar, kalan 5 hafta itibariyle lig de puan durumu şu şekilde;

Form durumu ise şu şekilde;

City ve Chelsea şampiyonluk yolunda en iddialı iki takım şuan. Ve geriye kalan maçlara baktığımızda iki takımda 1 takım(Everton) hariç bire bir aynı rakiplerle(Aston Villa, Hull, Arsenal, Swansea) maç yapacaklar, yani fikstür avantajı falan da pek söz konusu değil. Ama ben şu açıdan bakıyorum, kadro kalitesini kıyaslamayacağım ancak hoca faktörü devreye giriyor, bir tarafta Special One diğer tarafta ise Pellegrini Ve bir ikinci durum ise Chelsea'nin form grafiği. Ligin en az mağlubiyet alan takımı Chelsea, ve son hafta Fulham'a deplasmanda 4 attılar.

Şimdi düşündüğümüzde şampiyon Chelsea olur ancak olmasa bile Şampiyonlar Ligi'ni garantileyecekleri için zannediyorum biz finalde kaybetsek dahi şuan Avrupa Ligi'ni garantilemiş durumdayız, yanılıyor muyum?

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Artık kupa gelsin isteriz.

3. Default İngiltere Federasyon Kupası Final: Chelsea vs. Southampton @Wembley Stadium

FA CUP FINAL

SOUTHAMPTON FC

CHELSEA FC

YER: Wembley Stadyumu

İlk 11'ler

4. Default

Evet arkadaşlar FA Cup Final mücadelesine birazdan başlayacağız, bu gün çok daha farklı hücumu düşünen bir taktikle, ilk defa böylesine cesur bir taktikler maça çıkacağız. Bugün ileri uçta Lambert'e -ki efansanevi oyuncudur- çok iş düşecek, geri gelip basmasını istiyoruz, bekler çok iyi çalışmalı yine onlarda çok etkili olacaklar, Gaston ve Jack Cork ataklarımızı yönlendiren isimler olacaklar... Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak maç sonunda... haydi bakalım!

5. Default FA Cup Finali Maç Sonucu : Chelsea-Southampton : 3-2

MAÇ SONUCU: Chelsea FC 3 - Southampton FC 2
    [YOUTUBE="qQMKE4atbsQ"]FA CUP Finali Golleri[/YOUTUBE]
    MAÇ YORUMU
    Maç sonu SkySports mikrofonlarına konuşan Boban şu yorumlarda bulundu, "Evet maç bitti ve ben oyuncularımla gurur duydum, bir kez daha! Yenildik ama ezilmedik derler ya, hakikaten öyle bir maç oldu. Buradan Osvaldo'ya da selam olsun, daha 2. dakikada attı 1-0 öne geçirdi bizi. İlk yarı müthiş bir hırsla başladık çok iyi oynadık ilk yarı üst üste pozisyonlar yani 2-0 yapabilseydik devre arasında bu işin bittiğini söyleyecektim. 1-1 bitirdik devreyi. İkinci yarının ilk 20 dakikası biraz koptk nedense, 2-1'de geriye düştük e tabi rakipte son Avrupa Şampiyonu... 2-2'yi yakaladık yine Osvaldo takipçiliğini konuşturdu orada. O golle gazı aldık ve agresifleştik ancak bu agresiflik bize hiç beklemediğimiz bir anda penaltı olarak döndü... Artık yapacak birşey yok maç bitti, maçtan önce dediğim gibi değişik ama yeni sezonun temelini atacağımız bir taktik ile çıktık, daha ofansif ama daha çok basıp top kapan bir taktik ile, burada tabi kondisyonları da önemliyid oyuncularımın. Hepsine teşekkür ediyorum, takımın başına geldiğimiz günden bu yana müthiş işler başardık, düşecek denilen Southampton'ı geçen hafta itibariyle lig kalmasını garantiledik, oyunculara ruh verdik, hırs kazandırdık, ManU'yu Liverpool'u devirerek FA CUP'ta finale yükseldik... Yani saymakla bitiremem şimdi daha sonra daha uzun bir basın toplantısı yaparız, herkese teşekkür ediyorum, hafta içi de son maçımızı oynayıp ligi tamamlayacağız, ondan sonrasına da bakacağız..."

6. Default

İstatistikleri göz atarsanız rakipten çok daha fazla koşup mücadele ettiğimizi görebilirsiniz, maç inanın bizim hakkımızdı, direkte patlayan bir şut da vardı, hakemde çok iyi değildi gereken sarı kartları çıkartmadı...

7. Default

8. Default Premier Lig Son Hafta: Rakip ManU!

9. Default Kıran kırana mücadeleden beraberlik çıktı...

Evet sezonun son haftası da geri kaldı, çok sert ve yüksek tempoda geçen bir maçtı her büyük maçta oynadığımız gibi... İyi başladık, devre biterken geriye düştük, soyunma odasında biraz azarladım takımı, kendilerine gelmeleri gerekiyordu çünkü bu dakikada yenen gol tüm moralleri alt üst ediyor... İkinci yarı ilk 15 dakika hiç birşey yapmadık, hiç birşey! Kostas'ı aldım oyuna hemen beraberliği getiren golü bulduk... Sonrasında bu gazla ikinci golü bulmak istedik tüm haklamızla yüklendik ama malesef kornerden çok komik bir gol yedik ve yine geriye düştük... Yılmadık, hücumdan vazgeçmedik yine Kostas Mitroglou müthiş bir zamanlama ve takipçilik gösterdi beraberliği yine sağladık. Golde Osvaldo'nun payı büyüktü soldan çok iyi getirdi ve kesti... 2-2 bitti neticede güzel bir maç oldu...

[YOUTUBE="j_Y-HnjcJw0"]Southampton - ManU Golleri[/YOUTUBE]
    Last edited by Signor Joga : 27.Ağustos.2013 at 14:03

10. Default Premier Lig: Son Haftaya Bakış

PUAN DURUMU ve PERFORMANS VERİLERİ

CHELSEA ve CITY MAÇ DETAYLARI

ŞAMPİYON MAN CITY

SOUTHAMPTON 14. TAMAMLADI

Evet lig bitti. Müthiş bir son hafta oldu, Chelsea kendi sahasında Swansea'ya 5-3 gibi tarihi bir skorla hem mağlup oldu hem de şampiyonluğu Man City'e kaptırdı. City'de yine kendi sahasında Hull Tigers ile 1-1 berabere kaldı. İki maçta da çok garip şeyler olmuş, Chelsea öne geçtiği maçta gördüğü 2 kırmızı kartla 5-3 mağlup oluyor, City'de aynı şekilde öne geçtiği maçta 2 kırmızı kart görüp 1 puanı zor kurtarıyor ve şampiyon oluyordu.

Last edited by Signor Joga : 27.Ağustos.2013 at 14:54

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Sonradan gelip Avrupa Ligi'ne gitme başarısında bulunmak büyük bir , gelecek sezon takviyelerle takım bir tık daha ileriye gidecektir.

12. Default Yatırımlar artıyor...

13. Default Dedikodular dedikodular... :)

...acaba mı?...

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Seni bilemem ama ben Gençlerbirliği'ndeki kötü performanstan sonra Southampton'ı bir basamak olarak kullanıp fırsat da varken Arsenal'e giderdim. Tabi Southampton'la uzun vadeli bir planın varsa bilemem... Tebrik ederim güzel sezon oldu bu arada.

15. Default yok artık Lebron James!!!

Açıkça söylemek gerekirse, sezon bitince kariyeri sonlandırmayı düşünüyordum, ancak oyun sıkıcı hale geldikçe yeni bir heyecan ortaya çıkmaya başladı Önce Southampton ile Güney Londra yolculuğu, şimdi ezeli rakip Arsenal'e mi?...

16. Default

Valla açıkçası heyecanlandım bir an Arsenal adını duyunca Ligde çok kötü bir sezon geçirdiler gerçekten beklentilerin çok çok uzağında bir performans ile 10. bitirdiler ligi ve herhangi bir Avrupa Kupası'na da katılamayacaklar bu sene, Arsene Wenger çok büyük baskı altında, zaten sezon boyunca özellikle 2. devre boyuncu hep kötü yorumlar geliyordu Wenger için... İlgimizi belli ettik bakalım bekliyoruz, teklif gelirse seve seve kabul edicem...

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Bence gitme hocam , kalırsan daha da zevkli hale gelecektir oyun.

18. Default

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Bence gitme hocam , kalırsan daha da zevkli hale gelecektir oyun.
    Bilmiyorum çok kararsızım gerçi daha henüz ciddi bir teklifte yok ortalarda, ancak şimdiden anlaştığım transferleri 1 hafta ertelemeye başladım, bakalım bir kaç güne belli olur sonuç... Bir yandan da gitmek istemiyorum, çok iyi bir alt yapısı olan ve düşme potasından alıp FA Cup finali oynattığımız bu sene Avrupaya gidecek bir takımım var... çok kararsızım... ama bir yandan da Arsenal be abi...

19. Default Avrupa Kupaları ve Süper Lig'e bakış...

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon mutlu sona Ancelotti'li Madrid finalde Pep'in Münih'ini yenerek ulaştı.

Asıl süpriz ise Avrupa Ligi'nde idi. Fenerbahçe, Dnipro, Tottenham ve Sociedad gibi rakipleri geçerek finale kaldı. Final'de Şampiyonlar Ligi Grupları'ndan gelen Barcelona ile karşılaşan sarı-lacivertliler, normal süresi 0-0 biten maçta 94. dakika da Neymar'ın ayağından gelen gole engel olamadı ve Barcelona Avrupa Ligi Şampiyonluğu'na ulaşan taraf oldu.

Süper Lig'in şampiyonu ise son 2 sezon olduğu gibi Fatih Terim yönetiminde Galatasaray oldu. Haftarlarca önceden şampiyonluğu garantileyerek üst üste 3. şampiyonluğu alan sarı-kırmızılılar 4. yıldızı da takmaya hak kazandı. Bilic'in Beşiktaş'ı başarısız bir sezon geride bırakarak 6. olabildi, bir diğer Hırvat teknik adam Prosinecki ile Kayserispor da ligi beklentilerin altında 10. sırada kapattı. Boban'ın büyük umutlarla yaz döneminde başına geçtiği başkent temsilcisi Gençlerbirliği ise maalesef küme düşerek tüm Ankara'yı göz yaşlarına boğdu.

20. Default

Arsenal'den hala ses seda çıkmadı bende yeni sezon hazırlıklarına hız verdim bu arada, bir kaç transfer yaptık, transferi kapatınca basına tanıtım yapıcaz. Yalnız sizde orta sahada böyle gittili geldili oynayabilecek bir takviye önerisi istiyorum, Hamit Altıntop (iyi zamanları) tarzı kuvvetli, pres gücü yüksek, tekniği yeterli ve iki yönlü oynayabilecek bir oyuncu istiyorum... Ve bir de defansif oyun kurucu olabilir... varsa öneriler alabilirim...

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Lucas Romero ve Hector Canteros olabilir.

22. Default

Lucas Romero ve Hector Canteros olabilir.
    İkisine de baktm şimdi, sanırım iki oyuncuyu da kadroma katacağım. Hem yaşları hemde profilleri itibariyle tam aradığım tarzda oyuncular, yedek bıraksanda problem yaratmazlar diye düşünüyorum. Bu arada Gino Peruzzi'yi de sen önermiştin yanılmıyorsam Arjantin'de menajerlik bürosu açalım sana bitane

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

D.Garmash'a da bak hocam orta sahada nereye koyarsan koy farketmez.

24. Default Ve Boban 4 yıl daha...

Bugün SkySports'un manşetten verdiği habere göre Hırvat teknik adam kulübü Southampton ile 4 yıllık yeni sözleşmeye imza attı ve hakkında ki "Arsenal'e gidiyor" dedikodularına son noktayı koydu.

Dün başkan Cortese bana şu teklifi yaptı;

Ben ise paranın benim için önemli olmadığını ve eğer yapılacaksa uzun süreli bir sözleşme yapılmasını belirterek şu şartlarımı sundum;

Ve görüşmeler sonucunda mütabakata varıldı;

Ve anlaşma sonrası yönetici ve oyuncu tepkileri;

25. Default

Bu arada sezon öncesi çalışma ve kamp planlarımız belli oldu, 2 kamp dönemi geçireceğiz Amerika ve Almanya'da olmak üzere. Özellikle Çin ve Katar'da ki maçlarımızdan sonra o bölgelerde partner kulüp bulabilmek için çalışmalar başlatacağız...

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Signor Joga View Post
    İkisine de baktm şimdi, sanırım iki oyuncuyu da kadroma katacağım. Hem yaşları hemde profilleri itibariyle tam aradığım tarzda oyuncular, yedek bıraksanda problem yaratmazlar diye düşünüyorum. Bu arada Gino Peruzzi'yi de sen önermiştin yanılmıyorsam Arjantin'de menajerlik bürosu açalım sana bitane
    Hocam Peruzzi'yi ben önermemiştim ama onu da biliyorum. Düşüneceğim şu büro işini.

27. Default

varsa başka öneriler alabilirim, böyle 17-18 yaşlarında alt yapılarda oynatabileceğim yada kardeş kulübümüz Crewe'e kiralayabileceğimiz transferler de olabilir

28. Default

arkadaşlar maalesef bu sabah oyun crash dumps hatası verdi kayıt tarihim ile oyun tarihi arasında da çok fazla zaman farkı var geri dönüp oynamak istemiyorum çok ilerleme kaydetmiştim, transferler, genç oyuncular, kardeş kulüp, tesis, hazırlık maçları falan filan derken güme gitti güzelim kariyer konuyu kapatıyorum, bugüne kadar takip ettiğiniz için teşekkürler.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri