Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 100 arası toplam 100 sonuç

Konu: FM14-Yeni Özellikler Listesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Oyuncular topu taca atıyolar zaten.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by ferdiozan View Post
    Keşke yerde sakat bir oyuncu varken oyuncular topu taca falan atsa- onlar yapmıyorsa hakem oyunu durdursa.
    Oyuncular topu taca atıyor, hatta dün kendi takımım geride iken oyuncum sakatlandı. Top bende idi. Bizimkiler atağa devam etti. Sonra topu kaptırdık. Rakip ise topu taca attı. Ama bizimkiler geri verdi mi bilmiyorum.

Şu anda herhangi bi 3. lig bal yaması çalışması var mı?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by feneraydin View Post
    Şu anda herhangi bi 3. lig bal yaması çalışması var mı?
    Henüz editör yayınlanmadığı için bir çalışma yoktur. Oyunun tam sürümü yayınlanınca editör de yayınlanır. Ondan sonra yapılır çalışmalar.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Bu fikstür sıkışıklığında maç ertelemesini nasıl yapıyoruz bir bilgisi olan var mı ?

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Henüz editör yayınlanmadığı için bir çalışma yoktur. Oyunun tam sürümü yayınlanınca editör de yayınlanır. Ondan sonra yapılır çalışmalar.
    Teşekkürler hocam bilgi için. Zaten takım kadroları falan bu sene fm tarafından yapılmış. Yamada yapılması gereken tek şey oyunun başında o liglerin alınabilmesi olacak galiba. O yüzden çabucak çıkar diye düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by feneraydin View Post
    Teşekkürler hocam bilgi için. Zaten takım kadroları falan bu sene fm tarafından yapılmış. Yamada yapılması gereken tek şey oyunun başında o liglerin alınabilmesi olacak galiba. O yüzden çabucak çıkar diye düşünüyorum
    Takım kadroları zaten vardı dostum her seride.
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Takım kadroları zaten vardı dostum her seride.
    13'te var mıydı bilmiyorum oynamadım. ama ondan önceki serilerde 3. lig kadroları hep gerçek olmayan oyunculardan kuruluydu.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    55- Finansal Fair-Play kurallarına uymak için aylık finansal güven güncellemesini yükseltin.

56-Transfer bölümünde oyuncuların ikisini birden seçebilirsiniz.

57-Oyuncular sakatlandığında, kadrodan çıkarıldığında vb. durumları için bir çok yeni haber eklendi.

58-MLS liginin açılış mesajlarında ligin kuralları yer alacak.

59- FM14’te personel bütçesi ayrılacak.

60-Futbol direktörüne istediğiniz pozisyonda ya da rolde oyuncu bulmak için sorabilirsiniz.

Madde 60 güzel olmuş.. Zaten bunun benzerini ''Oyuncu Arama'' sekmesi üzerinden de manuel olarak yapabiliyorduk. Ama böylesi daha iyi...

Ancak transfer görüşmelerinde transfer edeceğiniz oyuncu ile görüşmesi için Yardımcı Antrenörü de yollayabiliriz diye düşünüyorum. (örn: Tugay Kerimoğlu - Hakan Çalhanoğlu görüşmesi gibi) Futbol Direktörü varken gereksiz gelebilir size...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyunda fark ettiğim bir diğer yenilikte;

Yönetim kurulunuz ile yaptığınız bir görüşmenin olumsuz sonuçlanmasının ardından görüşmeyi basına sızdırabilir ve gazeteci bir arkadaş ile konuşabilirsiniz... Bence güzel oldu, ama tavsiyem bunu denemeyin en azından yeniyseniz çünkü Yönetim Kurulunun bariz tehtidine maruz kalabilirsiniz

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri