Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: 2D FM13 Oynayanlar?

Default 2D FM13 Oynayanlar?

Arkadaşlar benim gibi yıl olmuş 2013 ama hala 2D olarak maçları oynayanlar var mıdır aramızda?

2D oyuna dahil olduğundan beri %90 ihtimalle 2D maç motorunda oynuyorum maçları, bazen gol tekrarlarını izlemek için TV kamerasına geçiş yapıyorum. Ayrıca FM2008 de bana tavan zevki veren oyundu bu arada.

yalnız değilsin

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hiçbir şekilde alışamadım 3D'ye. Devam yani.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Hatta bana soracak olursanız 3d yi kaldırsınlar. ona harcıyacakları zamanla 2d yi geliştirsinler.

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    Hatta bana soracak olursanız 3d yi kaldırsınlar. ona harcıyacakları zamanla 2d yi geliştirsinler.
    Ayyynen kardeşim aynı fikirdeyim, 3D'de tribünlerin falan olması hoşuma gidiyor... Belki biraz çalışmayla 2D hem maç motoru hem grafiksel açıdan daha iyi bir hale getirilebilir... Ne biliyim tribün yine eklenebilir mesela veya oyuncu ikonları geliştirilebilir falan gibi...

Quote Originally Posted by Signor Joga View Post
    Ayyynen kardeşim aynı fikirdeyim, 3D'de tribünlerin falan olması hoşuma gidiyor... Belki biraz çalışmayla 2D hem maç motoru hem grafiksel açıdan daha iyi bir hale getirilebilir... Ne biliyim tribün yine eklenebilir mesela veya oyuncu ikonları geliştirilebilir falan gibi...
    evet gazoz kapakları yerine daha yaratıcı bir düşünceyle insan figürleri kullanılabilir mesela ben açıkcası 3d çok iyi bir seviyeye gelse bile oynayacağımı sanmıyorum. tepeden bakıp sahada ne olup bittiğini kimin ne nane yediğini görmek daha çok hoşuma gidiyor.

Evet evet aslıda 2d oynamamın ana sebebi de bu. Oyuncuların neler yaptığını daha iyi görüp değerlendirebiliyorsunuz, kim nereye pres yapıyor nereye koşuyor, defans hattı nasıl pozisyon alıyor falan gibi oyuna direk etki eden etmenleri daha iyi sezebiliyorsunuz...

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul - Üsküdar

abi oyun herzaman 2D dir. 3D den 1 gram zevk almıyorum cm 03 04 ten beri

Quote Originally Posted by Ziege View Post
    abi oyun herzaman 2D dir. 3D den 1 gram zevk almıyorum cm 03 04 ten beri
    Kardeşim bu arada kullanıcı adın gözüme çarptı, Ziege? hani yanlış anlama da, yaşın itibariylede Ziege gibi bir oyuncuyu biliyor olabilme ihtimalin beni şaşırtan

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

3D'de tribünlerde felan meşale oluyor. Oyuncuların nasıl oynadıklarını, müdahalelerini felan daha net görebiliyorsunuz. Bence 3D'de artık FM'in bir parçası. Bende nadirde olsa 2D'nin tadından vazgeçemiyorum. Bildiğimiz noktalarla oynamak ayrı bir olay yahu

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

3D iyidir arkadaşlar sürekli bu güncellemeyi bekliyordum yani maçlar artık öyle gazoz kapağı gibi oynanmasın şükür Allah a artık öyle değil

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    3D iyidir arkadaşlar sürekli bu güncellemeyi bekliyordum yani maçlar artık öyle gazoz kapağı gibi oynanmasın şükür Allah a artık öyle değil
    3D tabii ki iyidir, gün geçtikçe herşey güncelleniyor hayatta hiç bir şey eskisi gibi kalmıyor, kalmayacak. FM14 ile birliikte 3D maç motorunun çok daha iyi bir hale geleceğini düşünüyorum son gelişmeleri okudukça... Umarım daha heyecanlı atmosferleri oyuna entegre edebilirler...

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

2d bize fm 2006-2007-2008 yıllarında oynadığımız oyunun zevkini veriyor fakat ben oyun ne kadar gelişirse gelişsin Cm01/02 de altta gol yazısını görmenin zevkine varamıyorum ne 2d de nede 3d de

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

2Dciyim bende. Cm 03 04 ile başladığım için seriye, vazgeçemiyorum. 3D çok itici geliyor

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Yalnız değilsiniz beyler. Hem 2D'yi çok severim hem de FM08 hastasıyım, hâlâ da oynarım yani.

2D değil 2D Classic oynayan var.
    Her zaman söylerim menajerlik ve strateji oyunları 3D olduğu zaman kaybeder. Her zamanda böyle olmuştur. Efsane oyunlar her zaman 2D iken bu oyunların yeni versiyonları genelde hayal kırıklığı oldu.
    Çünkü bu tip oyunlarda görsellik değil içerik önemli. İçerik çok geniş olunca, içeriği yansıtamayan 3D'ler her zaman kaybetmeye mahkumdur (FM gibi)

Nesil
    2007

2D + FM2008 tayfasına beni de ekleyin

Quote Originally Posted by Ronielfayed9 View Post
    Her zaman söylerim menajerlik ve strateji oyunları 3D olduğu zaman kaybeder. Her zamanda böyle olmuştur. Efsane oyunlar her zaman 2D iken bu oyunların yeni versiyonları genelde hayal kırıklığı oldu.
    Çünkü bu tip oyunlarda görsellik değil içerik önemli. İçerik çok geniş olunca, içeriği yansıtamayan 3D'ler her zaman kaybetmeye mahkumdur (FM gibi)
    Tamamen katılıyorum. Bende classic pek sevmiyorum çok düz geliyor. sadece 2d olan görsel olarak daha iyi olduğundan onu tercih ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    34

2D + FM2008 yalnız değiliz.

Quote Originally Posted by Ronielfayed9 View Post
    Yanlış anlaşılmasın benim bahsettiğim 2D, -yanılmıyorsam 2003te oyuna eklenmişti- o basit olan 2D'den bahsediyorum.

3D çıktığından beri o özellikle FM2008'de aldığım zevki ancak bu şekilde alabiliyorum oyundan

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

2D varken 3D mi oynanırmış asıl ben alışamadım valla

2D oynarım bende

fm 2008 harikaydı 3-4 yıl devam etmiştim fm 12 dede full 2D oynuyordum mükkemmel zevk alıyordum ama bende bu sene ile 3D çok sardı

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Yalnız değilsiniz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bir 2D var birde 2D Classic var. 2D Classic bizim efsane alıştığımız daha küçük ve daha az anlaşılır olmasına rağmen en zevk veren maç motoruydu. 2D Classic'in yerini modern 2D bile tutamadı.

3d nedir la ? menejerlik dedigin 2d olur arkadaşın gelir ne anlıyon lan su top gibi adamlarla oynamaktan nasıl zevk alıyon diye sorar. annen gelir gene küçük adamlarlamı oynuyon sen dersin yokmu senin diye ( tabi bu lise yıllarında kaldı ) o top kalecinin icinden gecip gol olsun sen evde çıldır heleki cm 3-4te adam topu bi aşırtıyodu top öle bi havalanıyoduki ekrana yaklaşıyodu ve 2d oynarken ben taktigin işleyip işlemedigini pas yapılıp yapılmadıgını daha iyi anlıyorum daha iyi analiz ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

3D'ye geçtiğimizde en çok millete artık oyun 3D demek için sevinmiştim. Hep alay konusuydu. 'Mert boncuklarla oyun mu oynuyosun '. Ben 3D taraftarıyım. Haa şu gerçek 2D oynayınca daha iyi analiz yapılıyor anlaşılıyor takım ama 3D daha gelişmiş ya onu kullanıyorm. Bi deneyeceğim şimdi 2Dyi tam olarak uzun süre sonra
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Her zaman 2D ile başlarım.

Uzun bir süre öyle gider. Baktım sartık sıkılmaya başlaıyorum FM'den.

Hemen 3D'ye dönerim. Biraz 3D oynarım, hareketleri öğrenirim.

Sonra yine 2D. Şimdilerde kariyer yapıyorum diye 3D izlemek zorundayım
    Sentugo.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

3D'yi hiç denemeden tercihler kısmından kapatıyorum ben yıllardır. 2D'nin verdiği keyfin yanına bile yaklaşamaz. O sahada neler olduğunu kendi kafamda canlandırmanın verdiği tadı o vasat maç motoru asla veremez. Ha yapsınlar Fifa gibi maç motoru oturup izleyelim o zaman 3D

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

2D'yi tercih ediyorum ben de. Pozisyonları hayal etmek daha zevkli. 3D'de herşey ortada

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri