1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Yann Sommer l 23 l Kaleci l İsviçre

Default Yann Sommer l 23 l Kaleci l İsviçre

Yann Sommer

Pozisyon:Kaleci

Kulüp:Basel

Değer:1.5m€

Oyun Başı Satış Değeri: *5.5m€ (13.3patch)
    *Daha ucuz fiyata alabilirsiniz tahminimce.Ben biraz acele ettim alırken.

Yann Sommer 2012 Profil

Yann Sommer 2014 Profil

Oyuncu Geçmişi:

23 Yaşında 182 boyundaki arkadaşımızı ilk sezon 5.5m€ karşılığı Muslera'nın yerine aldım.

Gayet iyi performans ve gelişim gösteren Sommer ilk sezon çıktığı 44 maçta 32 gol yedi ve 23 maçta kalesini gole kapattı.

Takıma alışıp geliştiği ikinci sezon ise 52 maçta sadece 30 gol yedi ve 33 maçta kalesini gole kapattı.

İki sezon güzel bir performans ortaya koyunca devlerin dikkatini çekti ve Milan ve Barcelona'dan teklif aldı.

2012 de 5.5m€ ya gelen futbolcuyu Barcelona'ya 22,5m€ ya sattık ve 17m€ kasamız kar olarak geçti.

Oyuncuyu aslında uzun yıllar daha oynatabilirdim fakat Napoli Mutsuz olan Rafael'i 7m€ ya satınca bende bu sezon satmaya karar verdim.

Hiç düşünmeden size tavsiye edeceğim bu oyuncudan eminim çok memnun kalacaksınız.

Oyuncuya Notum:
    Hem yaşının gençliği kaliteli performans ve gelişim göstermesi ayrıca takıma kazandırdığı ücretten dolayı kendisine
    5/4,5 puan veriyorum.

Yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Sommer, oyunaki kaliteli kalecilerden biri. İlerleyen yıllarda, sizin de gosterdiğiniz gibi, büyük kulüplerde oynayabilecek kapasiteye ulaşıyor. Paylaşım için teşekkürler.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Mesaj Yetkileri