1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Penaltı atamamaktan sıtkım sıyrıldı

Default Penaltı atamamaktan sıtkım sıyrıldı

Arkadaşlar 2013 yılındaki herhangi bir oyunda bile böyle bir hata olabilir mi ya?
    Atari oyununda dahi olmaz.
    5 penaltıdan 4ü fix kaçıyor.Hiç sekmez.
    Andre Ayew'e attırıyorum kaçıyor,Valbuena kaçırıyor,Albin Ekdal kaçırıyor regenler kaçırıyor böyle saçmalık hayatımda görmedim.
    Aranızda penaltı atabilen var mı merak ediyorum? Şu haliyle şu saçmalık hemde 2013 yılında tam bir hayal kırıklığı

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bazı penaltısı çok iyi oyuncular kaçırabiliyor yapacak hiç bir şey yok.Topa çok iyi vuran oyuncularından birine çektir bir de.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bende de cok oluyor bu özelilikle bir regenim vardı adamın 3 penaltı özelligi 20-19-19 idi 5 penaltıdan 3ünü kacırıyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

2.sezon bitecek daha bir penaltı kaçırdım yaklaşık 9/10 gidiyorum penaltıcım sow :S
    Last edited by Önder HOCA : 31.Ağustos.2013 at 22:28

Fm 13 çıktıgından beri oynuyorum sık sık hemde şu ana kadar 1 kere penaltı kaçırmadım. Hemde 20 penaltılı adamlar falan deil 13-14-15 civarıydı hepsi.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Bende hiç kaçırmadım açıkcası, sizin hata yaptığınız nokta seçimler. Penaltı yeteneği sadece penaltı vuruşu ile ölçülmez. Konsantrasyon ve heyecan var maç sırasında, soğukkanlılık, duran toplar, penaltı, teknik, konsantrasyon ve mümkünse frikik vuruşları iyi olan oyuncuları seçmeyi deneyin, böylece kaçırma şansınız en aza iner. Eğer maçın 80-90. dakikaları ise, kondisyonu yüksek bir oyuncu yada dayanıklılığı ve gücü yüksek bir oyuncuya vurdurun çünkü oyuncunun yorgunluğu penaltı kaçırma şansını arttırır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hatırlatma: penaltı atma harici soğukkanlılık ve bitiriciliğede bakıcaksınız

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

valla falcao kullandığı penaltıların yarısını atamadıysa argümanınız geçersiz oluyor. ben mantıklı bir açıklamasını bulamadım şahsen.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ekdal ve Sigthorsson atabildiği kadar attı fakat Cardozo hiç kaçırmadı.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

2018-2019 yönettiğim Manc Utd. Penaltı istatistikleri

Rooney 3/1
    Baines 4/1
    Neymar 2/0
    Ayew 1/0
    Fabregas 2/0
    James Rodriguez 3/3

En sonunda buldum birini.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Ben penaltıları genelde stoper oyuncularıma kullandırıyorum. Mesela Beşiktaş'ı yönetirken Tomas Sivok kolay kolay kaçırmazdı. Newcastle'yı yönetirken Steven Taylor'a kullandırırdım oda kolay kolay kaçırmazdı, hatta hiç. Bu seride PSV ile ömrüm geçtiği için Van Bommel iyi kullanırdı penaltıları. Ama Milan oyunumda Balotelli'nin bir maçta iki penaltı kaçırdığını biliyorum. Adamın penaltı kullanma değeri 19 yada 18 tam hatırlamıyorum. Bu değerine rağmen kaçırıyor. Penaltı konusunda savunma ve orta saha oyuncularını ben daha garanti görüyorum. Hücumcular kaçırmaya daha yatkın değerleri yüksek olsa da.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    valla falcao kullandığı penaltıların yarısını atamadıysa argümanınız geçersiz oluyor. ben mantıklı bir açıklamasını bulamadım şahsen.
    Profilini atar mısın?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Avrupa kupası finali - Süper kupa finali ve eski ingiltere FA cup finali, bunların hepsinde penaltılara kaldım ve hepsinde kupayı aldım. Benim kaleci çok penaltı kurtarıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Birde penaltı atma özelliği kötü olan birine attır. Genç bir oyuncu olur, bek olur vs. Bence kaçırmayacaktır... Gıcıklık değil mi birde sen böyle dene bakalım..

Bu durum son kariyerimde sık sık benim de başıma geldi. Romelu Lukaku'nun penaltı atışı bende şu an 20, bitiricilik 16 soğukkanlılık da 14-15 gibi, ama daha penaltıdan golü yok. Mbaye Niang'ın da penaltı 19, bitiricilik 15, soğukkanlılık 14-15 onun da penaltıdan golü yok. Sharaawy ise 3 özellik de 15 olmasına rağmen daha hiç kaçırmadı. Sezonda tüm maçlar dahil 10-11 penaltı atıyorum rahat, o yüzden oldukça göze batıyor diğerleri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

O görevi kimseye vermiyorum. 1. penaltıcım yok yani. O sırada kim kendini iyi hissediyorsa o atıyor. genelde gol oluyor.
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Profilini atar mısın?
    fm'yi sildiğim için profile ulaşamıyorum ama bildiğimiz falcao idi işte benzer sonuçlar hatırladığım kadarıyla leandro damiao için de geçerliydi.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bende olmuyo ki atayım ve ya kaçırayım :S
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    London

Şimdi aslında yorum yapacaktım ama genel konuşmaları okuyunca sanırım genel bir sorun var oyuncular ile alakası olduğunu düşünmüyorum

nasıl sıyrıldı anlamadım. sıtkı'nın profilini paylaşır mısın ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

kalecilere attı muhakkak gol olur
    ya lehine ya aleyhine

Quote Originally Posted by connesione View Post
    nasıl sıyrıldı anlamadım. sıtkı'nın profilini paylaşır mısın ?
    komik mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

valla ben güldüm.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    valla ben güldüm.
    Bende

Nesil
    2006
    Yer
    London

Denedim bahsettiğini oyunda sıkıntı var mı diye.

40 penaltı atışı yaptım, 38 tanesi gol oldu. 2 tane kaçırdım. 20 penaltıda 1 gol kaçırma oranı var, adam seçimi doğru olduğu sürece penaltı kaçırma oranı aşırı derecede değil, siz seçemiyorsanız bırakın teknik heyetten diğerleri seçsin

Bende öyle bir sıkıntı yok Allah'a şükür Fenerbahçe'de 2 sezon Kuyt kullandı 1 kere kaçırdı.

Mesaj Yetkileri