1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: FMKolik'13 Fantezi Ligi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default FMKolik'13 Fantezi Ligi

Öncelikle FMKolik'13 Yamasına vermiş olduğunuz destekten ötürü bütün kardeşlerime teşekkür ederim.

FMKolik yamasıyla sizler için en iyisini yapmak için her hafta güncelleyerek yardımcı olmaya çalıştık. Bazen üzücü yorumlarla karşılaştık bazen ise sevindirici fakat sonuçta bütün kardeşlerimiz bizi destekleyerek bu günlere gelebildik. Bizde boş durmak yerine ekstra yama çıkararak Football Manager 2014 çıkana kadar hala zevk alabilmeniz için uğraşıyoruz. Geçenlerde Fantezi lig yapacağımızı duyurduğumuzda araştırma yapıp böyle tür yamaları nasıl oluyor nasıl bitiyor diye bakınırken yabancı bir arkadaşımızın yaptığı yamayı gördüm ve indirdim. Oyuna girip incelemeye aldım ve incelediğimi kaydettim. Daha sonra FMKolik'13 Fix v7.1.1 yaması üzerine baştan ülke kuralları yazarak yapmaya başladım. Ülke kuralları, takımlar, ödüller vb gibi şeyler hepsi sıfırdan yazdım yani yabancı arkadaştan sadece fikir aldım. Editör bozuk olduğu için ve bir türlü çözümünü bulamadığım için başka bir bilgisayar'dan hızlıca yaptım. Elimden geldiği kadar bu yamayı güncel tutmaya çalışacağım umarım tutabilirim. Neyse lafı uzatmadan yamaya geçeyim.

Ekran Görüntüleri

Giriş Ekranı

Yamayı seçip ülke seçimine geldiğinde böyle bir sayfa ile karşışacaksınız. Hemen hata deyip çıkmayın çünkü takımları bir lige topladığımız için hatalı olacaktı çünkü her ligin yabancı uygulaması olduğu için oraya takım atsak bile oynayamazlardılar. ( Oyuncuları oynayamazdı )

FMKolik Premier Lig

Aklıma gelen güçlü külüpleri ekledim. Galatasaray ile Fenerbahçe'yi aynı lige ekledim çünkü 2 ligden oluştuğu için böyle bir çözüm noktası buldum. 4 takım düşecek ve 4 takım çıkacak bence mükemmel bir zevkli kariyer olur.

FMKolik 1.Lig

Eşit bir şekilde almak isterdim fakat güçlü külüpler var. Türkler'den 3 takım alarak bu ligi tamamladım. Bence burada ligde kalmak zor olmaması gerek çünkü düşme şuanlık yok.

FMKolik Premier Lig Kuralları

Kuralları baştan yazdığım için sınırlı oyuncu seçimi, yabancı sınırlaması, ödüller, değişiklik haklarıyla oynama yaptım ve bence güzelde oldu.

FMKolik 1. Lig Kuralları

Burada aynı şekil yaptım fakat ödüller'de ilk 4 çıkmasına rağmen 5. sıradaki takımıda ekledim. O kadar mücadele etmiş 5. olmuş ufak bi ikramımız olsun dedik.

FMKolik Fantezi Ligi

İndir

Winrar Şifresi : FMKolik

Dipnot :
    Yamayı editörüm düzeltebilirsem güncel tutacağım. Lütfen yorum yaparken kırıcı olmak yerine yapıcı olalım. Herkese bol FM'li günler dilerim.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Eline sağlık selim oyunun sonu gelmişken iyi oldu bu son bir kariyer daha yapasım geldi.Teşekkür ediyorum kolay gelsin

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Laz61g View Post
    Eline sağlık selim oyunun sonu gelmişken iyi oldu bu son bir kariyer daha yapasım geldi.Teşekkür ediyorum kolay gelsin
    Ne demek amacımız bu zaten 2014 beklerken biraz daha oyalanmak
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Fantezi ligi yaptıktan sonra Türkiye ligine özel Fantezi özelliklerini taşıyan bir yama daha yapacağım. FM14 gelene kadar zevk almak isteyenler için ideal bi yama olacak
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bir forumda görmüştüm Gençler ile ilgili bir yamaydı , hatta çok güzeldi ama hazırlayan kişi biraz kendi takımını abartmıştı. Neyse az önce bahsettiğin yamada veya farklı bir yamada Türkiye'de ve Dünya'da iyi olan ama 13'e aktarılmamış gençlerin CA PA değerlerinin yüksek olduğu bir yama hazırlar mısınız? Örneğin U20 yıldızları , Türk gençleri , Dünya çapındaki gençler vb. Çok kullanışlı olur

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Ellerinize sağlık.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Elinize emeğinize sağlık yılın en yardımcı konuları sizden geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Bir forumda görmüştüm Gençler ile ilgili bir yamaydı , hatta çok güzeldi ama hazırlayan kişi biraz kendi takımını abartmıştı. Neyse az önce bahsettiğin yamada veya farklı bir yamada Türkiye'de ve Dünya'da iyi olan ama 13'e aktarılmamış gençlerin CA PA değerlerinin yüksek olduğu bir yama hazırlar mısınız? Örneğin U20 yıldızları , Türk gençleri , Dünya çapındaki gençler vb. Çok kullanışlı olur
    Düşünceniz iyi fakat malum 2 kişiyiz. Arkadaşım üniversiteye yeni başladı ve benimde işim var. İşten kalan zamanlara yetiştirmeye çalışıyoruz. Fakat ekibimize yeni kişiler kazandırdığımız takdirde düşüncenizi yapmak için kolları sıvarız

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Ellerinize sağlık.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Elinize emeğinize sağlık yılın en yardımcı konuları sizden geliyor
    Düşüncen için teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.
    Teşekkür ederim.
    Jose Mourinho

Nesil
    2012

Selim bunların 14'ünü bekliyoruz

Mesaj Yetkileri