Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Football Manager Saçmalıklarımız

Nesil
    2006
    Yer
    London

İkiden fazla oyuncu değiştirmem, sakatlanan olursa diye 1 tane joker tutarım her daim.
    65'den önce gerekmedikce veya oyuncu 5.5 altında oynamadıkca oyuncu değiştirmem
    Kanatları kullanmaya bayılırım, 1000 gol attıysam 900'ü kanatlardan başlayan ataklardandır.
    Maçın kontrolü bizde olsa bile gol yemişsem ve geriye düşmüşsek hemen taktiksel değişikliğe giderim.
    Her maça ayrı bir taktik ile çıkarım, her taktiğim %100 çalışılmış olmak zorundadır bu yüzden herkes 5 hazırlık maçı yaparken 15 tane hazırlık maçı sıkıştırırım
    Her sezon başında 3-4 maçlık bir kupa turnuvası yaparım ve kazanmak içinde hep zayıf takımları koyarım
    Eğer paf takımımda 4+ potansiyele sahip bir oyuncum varsa, dünyanın en iyi oyuncusu bile olsa o mevkide umrumda olmaz genç oyuncumu oynatırım ve genelliklede satarım eski oyuncumu.
    Barcelona'yı bile yönetsem 5000-6000/hafta üstünde para vermem.
    Genç oyuncu takıntım vardır, 30'u geçen oyuncu benim için çöp, 24'ü geçen oyuncu tecrübe, 16 yaşında 4+ yıldız potansiyele sahip oyuncu messidir benim gözümde
    Bir oyuncunun hata yapmaya hakkı yoktur Eğer bir oyuncu kırmızı kart yer ve maçı kaybedirsem kesinlikle yedek takıma yollarım, yada satarım Bazen sinir oluyorum oynamasn diye satmıyorumda

Şuan aklıma gelen bunlar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

yalnız forumda ne psikopatlar varmış da haberimiz yokmuş, hepsi bir bir ortaya çıkıyor
    Screw you guys, I'm goin' home

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    yalnız forumda ne psikopatlar varmış da haberimiz yokmuş, hepsi bir bir ortaya çıkıyor
    evet ya

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Fizik olarak pörsümüş de olsa yaşlanmış bir dünya yıldızını mutlaka kadroya katmaya çalışırım.

valla yazayım diyorum ama aklıma hiçbir şey gelmiyor

Maci baslatirim ama neredeyse hic takip edemem hep baska islerle ugrasiyorum cunku..
    Hic yabanci personel almam Turk takimlarina, gercekci olsun diye (takimda oyuna baslamadan bir yabanci personelim olsa kovmam ama)
    Galatasaray'da Fatih Terim hangi taktigi kullanirsa bende o taktigi kullanirim
    Sezon basinda takim antremanini kondisyon-cok yusek yaparim ama sonra degistirmeyi unuturum sonra da butun sezon boyunca niye oyuncularim cok sakatlaniyor diye fm yapimcilarina sovuyorum

ne zaman bir oyuncunun üstüne titriyip gelişimini yakından takip etsem uzun süreli sakatlık yaşıyor. diz kirişi kopması veyahut kalça sakatlığı gibi 3-5 aylık sakatlıklar birde TR'de regen ler martta çıkıyor hep 4 gözle gününe kadar bekleyip bir anda unutuyorum. birden karşımda genç oyuncuların duyurulduğunu görünce afallıyorum aklıma geliyor

Fenerbahçe hariç varlıklı bir takımla oynamam, aldığım takım mutlaka ikinci veya üçüncü ligde olur.

Finans durumu mali kriz olmadığı sürece ilgilendirmez, sadece istediğim zaman istediğim hamleyi yapabilecek durumum olmasına özen gösteririm.

Takım seçimi konusunda ikinci bir takıntım kadrodur, oyuncuya göre takım seçmem taktiğimi kullanabileceğim bir takımı almayı yeğlerim.

Personel ve oyuncuları gitmek istemedikleri sürece göndermem, mevcut düzeni her zaman koruma yanlısıyımdır ki zamanla değişiyor oyuncu ve personeller.

Transfer listesine konmak istenen adam geri dönemez, dönse de kabul etmem çekerim fişini.

Küçük takımlarla oynadığım için bonservise 500B£'dan yukarı vermem, genellikle bonservissiz oyunculardan kadromu oluştururum. Maaş bütçesine daima dikkat ederim, finansa yatırım yaparım.

60 - 70 ve 80'inci dakikalarda mutlaka maçı durdurup takımı incelerim, sırıtan veya yorulan varsa çıkarırım.

Oyuncuları idare etmeyi severim, tartışma yanlısı değilim.

Maçları Sadece Spiker modunda izlerim.

Genie Scout'tan nefret ederim.

Sakatlık olmadıkça veya kondisyon düşmedikçe oyuncu değiştirmem.

İKE ve Poacher kesinlikle vazgeçilmezim.

Hangi takımı yönetirsem yönetiyim kalede ter Stegen olmalı.

İyi bir oyuncu bulunca crash dumps hatası alırım korkusuyla aynı anda 2-3 kere save yaparım.
    Last edited by muratzihni : 06.Ekim.2013 at 17:29

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri