1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Kazım Kazım

Default Kazım Kazım

Arkadaşlar Galatasaray'ı yönetiyorum herkes şu kazımdan kurtulmaya çalışıyo ama bende harika performans gösteriyo messi gibi oynuyo resmen

Quote Originally Posted by MrRuthless View Post
    Arkadaşlar Galatasaray'ı yönetiyorum herkes şu kazımdan kurtulmaya çalışıyo ama bende harika performans gösteriyo messi gibi oynuyo resmen
    Evlat olsa sevilmez.

Quote Originally Posted by Katusha View Post
    Evlat olsa sevilmez.
    Bende hiç sevmem ama şu an ligin 2. Haftasını bitirdim.

Süper kupada eboue sattığım için ve sabri de sakat olduğu için sağ bekte hamiti oynattım.Kanatta kazımı,1 gol 1 asist yaptı

İlk haftada 60.dk da girdi 2 asist

İkinci hafta 90 dk oynadı 1 gol 2 asist

Yuh dedim bi an .D

Bende hiç sevmem ama şu an ligin 2. Haftasını bitirdim.

Süper kupada eboue sattığım için ve sabri de sakat olduğu için sağ bekte hamiti oynattım.Kanatta kazımı,1 gol 1 asist yaptı

İlk haftada 60.dk da girdi 2 asist

İkinci hafta 90 dk oynadı 1 gol 2 asist

Yuh dedim bi an .D
    Tek maçlık olaylar olabilir ya da 3-4 haftalık ama hiçbir zaman 10 maç arka arkaya oynayıp ortalamasını 7.00 üstü tutamamıştır.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

O paslanmaya yüz tutmuş adamlar bazen kendini aşabiliyor. Mehmet Akyüz de coşuyordu arada. Erkan Kaş çöp haliyle 2 maçta 4 gol atmıştı bende :d

Çocuğum olsan kimlik çıkartmazdım

Quote Originally Posted by playeray View Post
    O paslanmaya yüz tutmuş adamlar bazen kendini aşabiliyor. Mehmet Akyüz de coşuyordu arada. Erkan Kaş çöp haliyle 2 maçta 4 gol atmıştı bende :d
    akyüz ü hiç sorma ya fm 12 beşiktaş kariyerimde son 3 4 maç forvet kalmamıştı mecbur adamı oynattım her maç 1 gol attı şampiyon oldum adamın sayesinde

Mesaj Yetkileri