1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Bilgisayar'ın orjinal oyunu okumama sorunu

Default Bilgisayar'ın orjinal oyunu okumama sorunu

FM 13'üm orjinal ve laptopumda gayet normal bir şekilde oynamaktayım.Eve gelince masaüstü bilgisayara yüklemek istedim fakat CD'yi takınca bilgisayar oyunu okuyamadı.DVD-ROM'da sıkıntı yok çünkü başka CD'leri(örn; FM 2012) rahatlıkla çalıştırmakta ve bilgisayarım FM'nin sistem gereksinimlerini karşıladığını biliyorum.Sorun nedir sizce ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

CD okuyucunun optiğini kulak şöpüyle şöyle hafif hafif bi ov öyle dene bakalım
    FM Gazetesi

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    CD okuyucunun optiğini kulak şöpüyle şöyle hafif hafif bi ov öyle dene bakalım
    Valla direk lensi çıkarmadan yani vidaları falan söküp elime almadan CD-ROM'u , CD'yi almak için çıkan kapak açılınca kapagın ıcını falan temızledim ama olmadı.İlla internetti anlatıldığı gibi vidalarla söküp mı temizlemem lazım ?

dostum zaten cdyi ilk aldıgında okumuştur. 2. kez okumaz cünkü steama kayıt etmişsindir oyunu. steamdan indirceksin.

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    dostum zaten cdyi ilk aldıgında okumuştur. 2. kez okumaz cünkü steama kayıt etmişsindir oyunu. steamdan indirceksin.
    Yani çok saçma değil mi , farz edelim benim internetim kotalı veya yavaş ben neden 2.bir bilgisayara CD'den yükleyemiyeyim ki ?...

Mesaj Yetkileri