1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Transfer sezonunun kapanmasıyla en gncl FM 2013 için 2013-2014 sezonu transfer yaması

Default Transfer sezonunun kapanmasıyla en gncl FM 2013 için 2013-2014 sezonu transfer yaması

Evet arkadaşlar malum transfer sezonu kapandı ve FM 2014 Ekim de çıkacak ve muhtemelen yine şuba'ta kadar oyananabilir olmayacak?

Bu yüzden başlığa uygun bir yama tavsiyesi ya da örneğin xxx bu işi eskiden iyi yapıodu ama bu sene için çıkarmadı onları bekle takip et diyebileceğiniz ve BÜTÜN transferleriyle kapsamlı bir yama öneriniz varmı?

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Önerin için teşekkür ederim ama kapsamlı kelimesini kullanmaktan kastım düşeni çıkanı da içine almasıydı Göztepe hala 1. ligde özellikle aradığım o ztn 2. ligden süper lig şampiyonluğuna kasacaktım ona çok kurulmuştum

Ayrıca son dakika transferleride ekli değil yad bende gözükmüo ama Erman Kılıç hala GS de gözüküodu
    Last edited by heartbreaker007 : 13.Eylül.2013 at 21:14 Reason: bilgi ekleme

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    bunun kadar güncel olup , oyuncu ca ve pa larıyla oynanmamış bir yama varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Mesaj Yetkileri