1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Her türlü taktiğin antisi 'abtract taktik'

Default Her türlü taktiğin antisi 'abtract taktik'

Merhaba arkadaşlar, Bölgesel Amatör Ligi'nden Sorgun Bld.'u yönetiyorum uzun süredir. Bütün zorluklara rağmen Süper Lig'e çıktım fakat kadrom diğer takımlara göre daha üstün olmasına rağmen istikrarsız sonuçlar alıp şampiyon olamıyordum. Sonra şu an atacağım taktiği yaptım. Uzun süredir kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum.

Diziliş:

Aslında tek tek oyuncuları açıklamaya gerek yok. Taktikte roller çok önemli, mutlaka role uygun oyuncuyu seçin. Eğer kanat oyuncularınız iyiyse, rakibiniz de sizle dişe diş veya daha alt seviyedeyse "Kanatları kullan" ve "Rakip savunmanın üstüne git" talimatları çok işe yarıyor.

Eğer rakip 4-4-2'yle oynuyorsa veya Ofansif orta sahası yoksa taktiği şu şekle getirin:

Bunu yapmakta acele etmeyin, ilk başta oyunun gidişatını iyi gözlemleyin, eğer ilk diziliş işe yaramıyorsa bu taktiğe geçebilirsiniz.

Link: https://hotfile.com/dl/245540188/18f...tract.tac.html

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
    Last edited by abstractmaster : 14.Eylül.2013 at 16:00

Oyuncu talimatlarını nasıl kullanıyorsun? Özel bir ayarlama mevcut mu?

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Oyuncu talimatlarını nasıl kullanıyorsun? Özel bir ayarlama mevcut mu?
    Hayır mevcut değil.

Emeğine sağlık bazı maçlardan ss'lerde atar mısın zahmet olmazsa

Quote Originally Posted by mutur View Post
    Emeğine sağlık bazı maçlardan ss'lerde atar mısın zahmet olmazsa

Dediğim gibi amatörden geldim ve Şampiyonlar Ligi'nde daha ilk senemdeyim, o yüzden biraz zorlandım yaşadım açıkçası. Bunda ligdeki yabancı sınırlamasının da etkisi var. Şu an oyuna devam ediyorum, ilerde Şampiyonlar Ligi'nde iyi yerlere geleceğimden eminim.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Bence gayet mükemmel maçlar.Oyuncuların profilleri nasıl en iyilerini atarmısın pek iyi olacağını sanmıyorum ama

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Bence gayet mükemmel maçlar.Oyuncuların profilleri nasıl en iyilerini atarmısın pek iyi olacağını sanmıyorum ama

Malesef taktikden verim alailmadım.4maçta 4 maglubiyet.

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Malesef taktikden verim alailmadım.4maçta 4 maglubiyet.
    Üzüldüm, her takımda işe yaraması çok zor tabi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Üstüne Sorgun Belediyespor ile denemişssin yani en alt kapasitenin en altı ile hadi PTT 1. Lig veya Süper Lig ile olsa daha iyi olabilir.

Bu Taktik Benim Taktiğe Benziyor Sadece Bir Kaç Farkları Var Bu Taktiği Veyahut Benim Taktiği Geliştirebiliriz

La Liga'da Granada ile Oynadığım Oyundan;

Ayrıntılar İçin

Savunmada Bir Tane Oyun Kurucu Orta Üçlünün Merkezindeki DOK, Sağındaki İYO, Solundaki SO Yaparsak Acaba Daha mı Verimli Olur ?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bu Taktik Benim Taktiğe Benziyor Sadece Bir Kaç Farkları Var Bu Taktiği Veyahut Benim Taktiği Geliştirebiliriz

La Liga'da Granada ile Oynadığım Oyundan;

Ayrıntılar İçin

Savunmada Bir Tane Oyun Kurucu Orta Üçlünün Merkezindeki DOK, Sağındaki İYO, Solundaki SO Yaparsak Acaba Daha mı Verimli Olur ?
    Senin taktiği yeni gördüm. Çok da benzemiyor aslında. Taktiğimin alt versiyonuna benziyor ama onun da şartları var. Evet dediğin mantıklı; eğer görevine uygun oyuncu seçersen başarılı olabilir. Fakat sıkıcı bir orta saha olur gibi. Hücumda zorlanabilirsin.

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Üstüne Sorgun Belediyespor ile denemişssin yani en alt kapasitenin en altı ile hadi PTT 1. Lig veya Süper Lig ile olsa daha iyi olabilir.
    İşte benim sevdiğim oyunda bu. 2030'dayım ama hâlâ sıkılmadan oynuyorum.

Bu taktiği zaten amatördeyken denemedim. Birinci Lig'de denemeye başladım.

Kardeş eline sağlık taktiği FB'de denedim.Lige ambargo koydum avrupa'da da çok iyi gidiyorum.İsterseniz birkaç ss atabilirim.

Güzele benziyor denenebilir eline sağlık.

Quote Originally Posted by oyuncu12 View Post
    Kardeş eline sağlık taktiği FB'de denedim.Lige ambargo koydum avrupa'da da çok iyi gidiyorum.İsterseniz birkaç ss atabilirim.
    Sağolasın kardeş. Aslında ss fena olmaz.

Quote Originally Posted by bhll View Post
    Güzele benziyor denenebilir eline sağlık.
    Teşekkür ederim. Umarım faydalı olur.

Mesaj Yetkileri