Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Takım Tavsiyeleri

Adana Demirspor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    AS Roma ile kariyer güzel olcaktır diye düşünüyorum.

Roma iyi tercih... Herzaman Seri A'da ezilen bir takım gibi gelmiştir bana (nedendir bilmem )

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Totthenam eğlenceli olur 'Bale'nin Parasıyla Takım Kurduk' gibi

Türkiye'de Beşiktaş ve Bursaspor ;

İspanya'da Celta Vigo ve Elche ;

İngiltere'de Totthenam ve Stoke City ;

Fransa'da Marsilya ;

Diğerlerde Shaktar , Academica , Zagreb ve Vaslui

Eğlenceli olabilir (Bence)

Tottenham bence iyi olabilir... Ama Bale'ın parasını kullanabilecek miyiz acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başlangıçta Galatasaray ile açtım sezonu... Ama yeni açacağım kariyerde ilk tercihim Liverpool olacak. Yeni trasnferler ile kadro çok cezbedici ve yıllardır şampiyonluğa hasret kalmak, şampiyonlar liginden uzak kalmış olmak... Bak canım çekti şimdi Galatsaray kariyerime ara verip Liverpool ile yeniden başlangıç yapabilirim. Hatta bunu kariyer hikayelerinde paylaşabilirim diye düşünüyorum...

Her sezon olduğu gibi Galatasaray ile başladım ama tam bir felaket..Klup beni kovmadan ben istifa etmeyi düşünüyorum hatta emekli olup yeni bir takımla başlıcam.

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    Her sezon olduğu gibi Galatasaray ile başladım ama tam bir felaket..Klup beni kovmadan ben istifa etmeyi düşünüyorum hatta emekli olup yeni bir takımla başlıcam.
    Bende ilk 5 maç 7 puan topladım 442 oynuyordum. 4231 e geçtim sağ tarafada olcan ı aldım devre arası, takım toparladı bitime 10 hafta falan var liderin 4 puan gerisinde 2. yim sana tavsiyem ne yap ne et sneijder in uzaktan şut çekmesini engelle başarının yolu bu fiziği berbat özelliklerini sahaya yansıtamıyor çoğu zaman skora katkı yapmazsa sahanın en kötü oyuncusu oluyor maalesef

Quote Originally Posted by Crantola View Post
    Bende ilk 5 maç 7 puan topladım 442 oynuyordum. 4231 e geçtim sağ tarafada olcan ı aldım devre arası, takım toparladı bitime 10 hafta falan var liderin 4 puan gerisinde 2. yim sana tavsiyem ne yap ne et sneijder in uzaktan şut çekmesini engelle başarının yolu bu fiziği berbat özelliklerini sahaya yansıtamıyor çoğu zaman skora katkı yapmazsa sahanın en kötü oyuncusu oluyor maalesef

valla hocam galatasaraya gelir gelmez amrabatı danyi eboueyi rierayı gönderdim güzel bir para kaldı.büttneri simone pepeyi jem karacanı murat akçayı ve veysel sarıyı aldım.4-2-3-1 oynadım ligin ilk yarısı bitti 1. beşiktaş 2.antalya 3. benim ama beşiktaşla aramda 14 puan fark var.fenerbahçe ise 9. sırada yani çok acaip bişeyler oldu sneijderin uzaktan şut 18 olduğu için ben komut verdim ama dediğin gibi her şutu taç oluyor herifin kaleyi tutturmuşluğu yok öyleki 15 maç 2 gol 3 asist cok verimsiz.bruma 17 maç 10 gol 15 asist ile oynuyor.

valla hocam galatasaraya gelir gelmez amrabatı danyi eboueyi rierayı gönderdim güzel bir para kaldı.büttneri simone pepeyi jem karacanı murat akçayı ve veysel sarıyı aldım.4-2-3-1 oynadım ligin ilk yarısı bitti 1. beşiktaş 2.antalya 3. benim ama beşiktaşla aramda 14 puan fark var.fenerbahçe ise 9. sırada yani çok acaip bişeyler oldu sneijderin uzaktan şut 18 olduğu için ben komut verdim ama dediğin gibi her şutu taç oluyor herifin kaleyi tutturmuşluğu yok öyleki 15 maç 2 gol 3 asist cok verimsiz.bruma 17 maç 10 gol 15 asist ile oynuyor.
    evet herşey yolunda olsa bile kötü sonuçlar bir başlayınca bende önünü alamıyorum Bruma bendede çok iyi gelişimine özen gösteriyorum bakalım bir yldız olacak inşaallah

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İngiltere sky bet league 2 takımlarından Burton'la başladım bende Yanındada Curaçao milli takımı Baya ilginç oldu ama bende bunu seviyorum. Güçlü takım almayı sevmiyorum ilk başlarda.

Nesil
    2008
    Yer
    İskenderun

açın bi abd ligi mls'te mücadele edin.. Los Angeles ya da New York.... Zevkli oluyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu gibi durumları başka arkadaşlarda da duydum... Fakat ben gayet istikrarlı ve iyi başladım. 18 maçta mağlubiyetim yok. Ancak editörden yabancı kısıtlamasını 1 yıl top oynayan türk olsun şeklinde değiştirdim bu yüzden yabancı sıkıntım olmadan oynatıyorum. Bunun büyük etkisi olduğunu düşünüyorum fakat bu şekilde de can sıkıcı olmaya başladı...

2. Ligin en düşük reputasyonu için ÇANKIRISPOR

tek tek okudum anderlecht ismi hiç geçmemiş. inanılmaz bir kadrosu var arkadaşlar. timmermans, mitroviç, dennis praet, bruno,n'skala,vico,achembong... ya yemin ediyorum ben böyle potansiyelli kadro görmedim. bu saydığım adamlardan sadece n'skala 23 yaşında gerisi 16-19 yaş arası.

ayrıca u21 ve u19 takımlarında birsürü gelişime açık oyuncu var. ve oyunculara teklif yağıyor büyük takımlardan. teklif reddetmekten ilerleyemez oldum

ayrıca lig kolay, şampiyonlar liginden başlıyosun.şiddetle öneriyorum arkadaşlar andelecht'i.

taraftarı iyi olan takım diye soran arkadaşlara tavsiyem crvena zvezda(redstar)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Swensea, Hannover, Villarreal, S. Lisbon

Bu 4 takımla bu seride kariyer yapacağım inşallah.
    TariboWest

Yılların Lazio'lusuyum ama bu seride As Roma, Napoli ya da Fiorentina ile oynamak çok eğlenceli olacaktır.

Su an Arsenalle oynuyorum.Açıkçası büyük takım fakat ligteki çekişme sayesinde çok keyif alıyorum. Diğer önerilere gelirsek Dortmund ve Göztepe zevkli olabilir.

Portsmounth Ay Yildizli Logosu yeter bence.. İki üç senedir alt ligden alır önce uefa sonra şampiyonlar liginde başarılar elde etmeye çalışırım. İngiltere ligi zaten çok zevkli (;

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Meksika ligi - CLub America
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Velez Sarsfield diyorum. Gerçekten sağlam bir hücum hattı var.

Brondby'den sonra Braga ile başladım ben.
    O 3-4 sene önce kök söktüren kadrodan bi tek alan kalmış. Yaşı 33

Enkaz devraldım. Eğer başarılı olursa bi kariyer açmayı düşünebilirim 0'dan. Çok zekli.

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Everton yazılmamış sanırım. Oyun başında Baines'i 45-55 m. euro civarı bir fiyata satıp, sağlam 1 defans ve orta saha ile zirveye oynayan bir takım yaratabilirsiniz.

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Monaco ile oynuyorum şu an. Açıkcası fransa ligi pek kolay değil. Zevkli ama zor ilerliyor.

Gladbach'la baslicam potansiyeli olan bi kadroya sahip öneririm

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Türkiye : Kahramanmaraşspor - Fethiyespor - Ankaragücü
    İngiltere : Southport - Wigan - Swansea - Aston Villa
    İtalya : Livorno - Lazio - Palermo
    İspanya : Deportivo - Villarreal
    Almanya : Braunschweig - M'Gladback - Hoffenheim
    Fransa : Lyon - Marsieille - St.Etienne
    Avusturya : Salzburg
    İskoçya : Motherwell

Hoş kariyerler olur bence

Ama tabi öncelikle FMnin hangi takımı zengin ya da altyapısı sağlam yaptığına bakmak lazım
    kahramanmaraş iyi bir takım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yarım sezon oynadım kapattım kahramanmaraşsporla . bana hic bilinmeyen bir takım lazım.öneri ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    yarım sezon oynadım kapattım kahramanmaraşsporla . bana hic bilinmeyen bir takım lazım.öneri ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar
    Kuzey ligleri sarabilir Danimarka ligi falan. Hastası çok o liglerde kariyer yapmanın. Bir dene derim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

teşekkür ederim

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    teşekkür ederim

Hatta bu forumda Brondby hastası bir arkadaş var. Hep onla kariyer yapan. Onla bir konuş ve fikir al derim ligler için. Rumuzu hatırımda değil ne yazık ki.

Ben teşekkür ederim. İyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ismini söylersen yardım alabilirim koskoca forum malum bulması zor olur kardesim

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri