Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Takım Tavsiyeleri

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    ismini söylersen yardım alabilirim koskoca forum malum bulması zor olur kardesim

Aha buldum : Birolazar. Kendisi geçen hafta steam'da ilk 10'daydı Fm 2014 performansı ile. Onunla bir görüş alışverişi yap derim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

teşekkür ederim

3 AMC ile oynayabileceğim yani kanat oyuncusu pek olmayan ama AMC'si bol olan bir takım var mı bildiğiniz?

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    3 AMC ile oynayabileceğim yani kanat oyuncusu pek olmayan ama AMC'si bol olan bir takım var mı bildiğiniz?
    tottenham.

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    tottenham.

Aklıma gelmişti ama daha küçük bir takım arıyorum maalesef.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

valencia olabilir sanırım...
    küçük takım bilemedim ama...

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Dün Anderlecht ile online maç yapmıştım, şimdi farkettim o nasıl bir kadrodur.Mitrovic,Preat vs

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

benfica var. 3 amcli portekiz ligi olabilir

Hepinize teşekkür ederim fakat aradığım takım en fazla orta sıralar için mücadele edecek yada alt liglerde başa oynayacak seviyede bir takım.

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Dün Anderlecht ile online maç yapmıştım, şimdi farkettim o nasıl bir kadrodur.Mitrovic,Preat vs
    Fm 2014'te Belçika ligi cidden zevkli olabilir gibi. Kafamda var onlarla kariyer yapmak.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Southampton çok güzel bir seçenek oynayacaklar için. Kaleci ve stoper eksiği eksiği var. Kadroları zaten güzel.
    Wanyama denen insan azmanıyla oynamak çok zevkli yanına da Behrami alıp orta sahada soluksuz bırakabilirsiniz rakipleri. Schneiderlin yeterli ama başkan İsviçreli oyuncu istiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

taraftar ve medya baskısı olmayan rahat kafayla oynancak personeli ve kadrosu zayıf tek basımıza keyifle yönetilcek bir takım yokmu.....yönetim felsefe vermesin sonun cu olsak bile kovulmayak

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

taraftar baskısı ısteyen ankaragücünü alabilir.18000 biletli seyirciye oynuyoruz. istifa yakında

Var mı şöyle İngiltere, Almanya, İspanya harici bir ligden potansiyelli, borcu olmayan geliştirmeye açık bir takım önerebileceğiniz ?

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Var mı şöyle İngiltere, Almanya, İspanya harici bir ligden potansiyelli, borcu olmayan geliştirmeye açık bir takım önerebileceğiniz ?
    Redbull Salzburg

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Granada muthis potansiyeli var

Southampton'ı sakın almayın.

4 m bütçe ile bir sürü şey istiyor başkan.

Başkanın memleketinden topçu alacaksın.

Ofansif futbol oynayacaksın.

Yıldız oyuncu transfer edeceksin.

Sir Alex Ferguson sonrası Manchester United'ı alıp büyük bir revizyon yapmak harika olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Sir Alex Ferguson sonrası Manchester United'ı alıp büyük bir revizyon yapmak harika olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

bu da büyük gelir mi bilmiyorum ama So'ton..Antep te geçen seride öyleydi bu seride de 3 AMCli olabilir

Almanya liginden hangi takımı önerirsiniz arkadaşlar ?

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    Frankfurt ve Hannover'e bir bak istersen.

amacı olan bi takım olsun istiyorum o dediğin takımlarda hedefi ne olabilir mesela

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

amacı olan bi takım olsun istiyorum o dediğin takımlarda hedefi ne olabilir mesela
    Frankfurt ilk sezon Avrupa'da oynuyor. Bu istikrarı sürdürmek olabilir. Her sezon hedefini kademe kademe artırırsın mesela.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Gladbach olabilir , iyi gençleri var ve potansiyeli olan bir takım

gladbach ve hannoveri herkez öneriyor karar veremedim

Alman liginde Freiburg'u öneririm. Çok zevklidir. Uefa'ya da gidiyorlar. Amaç olarak da kendini her sene UEFA'ya katılmak konusunda zorlayıp Freiburg'u bir Avrupa takımı yapabilirsin.

Ben 13te Liverpool ile kariyer açmıştım cm01den beri oynuyorum bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. sanırım sadece bir arkadaş bahsetmiş. Ama Liverpool gibi müthiş bir tarihi olan bir takımı eski güzel günlerine geri döndürmek ve yeni Sir Alex olabilmek adına müthiş bi şans. Bi deneyin şans verin derim bende şimdi açıyorum.

Quote Originally Posted by fernando1907 View Post
    tek tek okudum anderlecht ismi hiç geçmemiş. inanılmaz bir kadrosu var arkadaşlar. timmermans, mitroviç, dennis praet, bruno,n'skala,vico,achembong... ya yemin ediyorum ben böyle potansiyelli kadro görmedim. bu saydığım adamlardan sadece n'skala 23 yaşında gerisi 16-19 yaş arası.

ayrıca u21 ve u19 takımlarında birsürü gelişime açık oyuncu var. ve oyunculara teklif yağıyor büyük takımlardan. teklif reddetmekten ilerleyemez oldum

ayrıca lig kolay, şampiyonlar liginden başlıyosun.şiddetle öneriyorum arkadaşlar andelecht'i.
    tek kelime yazacağım : Mitrovic !

Oyuna her zaman olduğu gibi Beşiktaş ile başladım, 2. sezonda Almeida , Pektemek ve birkaç oyuncu satarak mitrovic'i aldım, bir arkadaşım ısrarla tavsiye etmişti, ben böylesine güçlü ve skorer forvet görmedim oyunda henüz

fm14'ün Tsigalkosu desem heralde abartmış olmam

Beşiktaş'ta 5 sezon boyunca 279 maçta tam 260 gol attı.

Sırf bu adam için anderlecht kariyeri açmayı düşünüyorum.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri