Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon
181 ile 210 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Takım Tavsiyeleri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aradığım bir takım var ama adı aklıma gelmiyor. Alt yapısı böyle çok sağlam. Kahverengi veya turuncu bir logosu var. İng,isp,italya falan böyle önde ülkelerden değildi. M ile başlıyordu sanki adı.

Oki buldum; Midtyjlland
    Last edited by Ralph : 17.Nisan.2014 at 17:29
    FM Gazetesi

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Hırvatistan 2. liginden Nk Zagreb takımını öneririm. İnternetten okuduğum bir makale sonrasında merak saldım ve bu takımı aldım. Söz konusu makalede Hırvatistan Ligi'nin sadece Dinamo ve Hajduk un tekelinde olan ve çok sıkıcı bir lig olduğu, bu takımlardan farklı olarak sadece Nk Zagreb'in tek bir sefer de olsa şampiyon olabilidiğini ancak bu takımın da son senelerdeki düşüşünden sonra 2. lige düşerek devre dışı kaldığı yazıyordu. Hırvatistan 2. liginde olmasına karşın mükemmel alt yapı tesisleri ve muazzam tesislere sahip klüp aynı zamanda üstelik sadece tek bir şampiyonluğu yine tek bir ikonu var ve efsaneler kısmı boş. Tam olarak efsane olunacak klüp yani.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Yeni bir kariyer açmış olsam bu kesinlikle Salzburg'la olurdu

Spor Toto Süper Lig:Kasımpaşa,Sivasspor,Elazığspor
    Fransa:Nice,Sochaux,Monaco(Fazla transfer yapıp takımı baştan kurmak isteyenler için ideal bir takım)
    İspanya:Real Valladolid,Espanyol
    İngiltere:Norwich City,Fulham,Cardiff,Hull City
    Almanya: Mainz, Borussia Mönchengladbach

Hepsi ile oynadım ve şuan bazıları ile devamda ediyorum gerçekten heyecanlı oluyor

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Real Sociedad . Şiddetle tavsiye
    malatyAdana!

Barcelona'yla oynayan hic oldu mu acaba?
    Bence gayet zevkli olabilir, bircok eksik var takimda. Hatta su transfer yasagini da oyuna eklersen genclere onem verip yeniden bir yapilanma yapabilirsin

Paris FC Fransa 3.liginde oynuyor gayet iyi bir kadrosu var 3.lig için.

Bir de ben doğu avrupa liglerinde oynamak istiyorum şöyle sert taraftarı potansiyeli olan takım var mı acaba bilenler yazarsa sevinirim

not : partizan, kızılyıldız haricinde

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Bu seride nedense klasik 4-4-2 oynatmayı seviyorum. Oyun başına bu taktiğe uygun olan takımları yazarsanız sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kuzga View Post
    Bu seride nedense klasik 4-4-2 oynatmayı seviyorum. Oyun başına bu taktiğe uygun olan takımları yazarsanız sevinirim.
    Wolverhampton'da 4-4-2 ile premier lig şampiyonluğuna kadar uzandım. Tavsiye ederim. Cassidy diye bir forvetleri var akıllara zarar

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Biraz fantezi yapıcam ama aklımdaki projeye uygun bir takım arıyorum

Süper Lig'in iyi yerlilerini (Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Caner vs.) hem finansal ve repütasyon açısından almakta sıkıntı çekmeyecek. Ancak aldığım bu oyuncuların da takım kadrosunda 3.5 - 4 yıldız civarında kaliteli sayılabileceği bir takım arıyorum. Baş altı dediğimiz şampiyonluğun zor ama şampiyonlar liginin olası olduğu bir takım. Tabi bu fanteziyi gerçekleştirmek için Milli Türk oyuncuların yabancı problemi yaratmayacağı bir lig olması da lazım

Wolverhampton

Beyler alacaksanız Ankarasporu alın çok zevkli oluyo veya Bursaspor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar, regenleri toplayabileceğim-yabancı sınırı olmayan- bir avrupa ligi önerisi olan var mı?

Gözlerden uzak ligler olabilir, Sırbistan-Polonya vs. Ama yabancı sınırı kuralını bilmiyorum hiçbirinde. Nereden bakabilirim?

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by YCekem View Post
    Arkadaşlar, regenleri toplayabileceğim-yabancı sınırı olmayan- bir avrupa ligi önerisi olan var mı?

Gözlerden uzak ligler olabilir, Sırbistan-Polonya vs. Ama yabancı sınırı kuralını bilmiyorum hiçbirinde. Nereden bakabilirim?
    http://www.dunya.com/diger-liglerde-...a-152849yy.htm

Sırbistan'dan Partizan'ı şiddetle tavsiye ederim. Polonya'dan da Lech Poznan veya Legia. Portekiz'de de sınırlama yok, ben yıllardır Porto'yla oynarım, her seride ayrı keyif verir.

Celtic FC hem ligine göre fazlasıyla kaliteli bir kadrosu var hemde avrupada söz sahibi sayılmazlar. İnanılmaz derecede bir Bayern Münih potansiyeli var bu takımda, ayrıca İskoçya liginde yabancı sınırlaması yok. İstediğini getir oynat.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Oyunu aldığımda yama çıkana kadar Galatasaray ile oynadım.

Yama çıktı SOUTHAMPTON ile oynuyorum. İnanlımaz zevkli. tavsiye ediyorum.

Bende Premier Ligde West Brommich takımını öneriyorum. Adamların borcu derdi yok, Söz sahibi bir takım haline getirmek için oldukca ideal bir takım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Türkiye PTT 1. lig den Adanasporu öneririm. Hiç borç derdi yok. İk yıl yabancı sıkıntısı çekeceksinizdir. Ligde 3 yabancı şartı var.

Galler,İskoçya,İrlanda,Kuzey İrlanda,Polonya,Portekiz,Sırbistan liglerinde hiç bir şekilde yabancı sınırlaması yok.

Bildiğim kadarıyla Hollanda'da da yok sınırlama. Bir de Frankfurt çok güzel bir takım olmuş. Güzel genç oyuncuları var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Porto gibi hem liginde hem avrupada üst sıralara oynayabilcek, alt yapısı iyi, transferde hem alış hem satış yapabilcek, ekonomisi orta seviyede başka takım var mı önerebilceğiniz?

Quote Originally Posted by cryshal View Post
    Porto gibi hem liginde hem avrupada üst sıralara oynayabilcek, alt yapısı iyi, transferde hem alış hem satış yapabilcek, ekonomisi orta seviyede başka takım var mı önerebilceğiniz?
    Roma olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Çalıştırılması gereken takımlar,

Herenveen, Salzburg, Lech, Partizan, Anderlecht, Braga, Zagreb, Basel, Rosenborg bunların harici Rusya veya Ukrayna liglerindede güzel takımlar var denenebilir.

İlk sezon Avrupa kupalarına katılmayan, altyapısı iyi borcu olmayan orta düzey bir takım var mı acaba?

Nesil
    2012
    Yer
    Zonguldak

Smile Milli Takım

öncelikle selam arkadaşlar hep üst düzey takımlar ve hileli bir oyun oynamışımdır o yüzden oyunu tam kavrayamadım ama simdi hilesiz ve milli takım oynamak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir hangi ülke olmalı çük tabir ettiğimiz ülkeler mi yok sa dev ülkelermi almalıyım ?

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

http://forum.turksportal.net/vb/show...57#post2653357

takım tavsiyeleri bölümü var burada. Yeni konu açmak yerine buradan bakabilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    Zonguldak

çok özür dilerim araştırmadan açtığım için benim hatam

Default Liverpool'mu Roma'mı Porto'mu

arkadaşlar bu üç takım veya başka takım önerirmisiniz

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Roma'nın kadrosu güzel 1 defans 1 forvet ilk sezon ligi alırsın 2.sezon da Şampiyonlar Liginde bir şeyler yaparsın.Liverpool da iyi bir kariyer olur.Portoyu tavsiye etmem Portekiz ligi biraz sıkıcı geldi bana

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu bence tamamen senin menajerlik yeteneklerine ve tarzına bağlı. Eğer para harcamayı, transfer yapmayı seven ve kadronda istediğin isimleri görmeyi seven bir menajersen Liverpool derim. Fakat yok ben kendi yeteneklerimi kendim yaratırım, oyuncuya göre değil sistemeye göre oyuncu oyuncu alırım diyorsan da Roma ya da Porto'dan birisini seçmelisin. Benim tercihim Porto olurdu. Minimum 3 sene içinde Şampiyonlar Ligi'ni alabilecek kaliteye ulaşan bir kadro yapısı var. Başta Quintero ve Martinez olmak üzere birçok süper star adayını da kadrosunda bulunduruyor

Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Mesaj Yetkileri