Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 230 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Takım Tavsiyeleri

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

bir seçenekte ben ekleyim inter borç batağında (buna rağmen transfer parası verebiliyor) kadrosu seria a daki ezeli rakiplerine oranla daha güçsüz onları eski günlerine getirmek eğlenceli olabilir

5 gündür 1 kariyer açamadım. İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa harici yani bir alt kademe liglerde potansiyelli, maddi problemi olmayan, alt yapısı kuvvetli takım arıyorum. Bir el atın.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    5 gündür 1 kariyer açamadım. İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa harici yani bir alt kademe liglerde potansiyelli, maddi problemi olmayan, alt yapısı kuvvetli takım arıyorum. Bir el atın.
    Hajduk , Partizan vb. klüplere bakabilirsin.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    İsviçre'den Basel senin beklentine en uygun takım gibi.

Benim tavsiyem ise Danimarka'dan AaB.

Seçersen oyun başı transferi kapatıp başla yoksa oyuncularına gelen tekliflerden bunalabilirsin

Kadrosu oldukça iyi, genç yıldız adayları ile tecrübeli oyuncuların karışımından oluşmuş çok güzel bir kadrosu var. Maddi durumuna bir şey diyemem ama mevcut kadrodaki birkaç oyuncuyu satsan zaten ülkenin en zengin takımı olursun herhalde. Kusk ile Thomsen hangi takımı alırsam alayım listeme aldığım oyuncular. Kusk'un sözleşmesinde yabancı takımlar için geçerli olmak üzere 600K € serbest kalma maddesi var. Hemen yeni sözleşme yapıp bu rakımı yükseltmek veya serbest kalma maddesi koydurmamak en mantıklısı. Çünkü çok daha fazla edecek bir oyuncu.

Bunun dışında diğer İskandinav ülkelerinin liglerini de önerebilirim. Önceden hiç sıcak bakmıyordum ama oynayınca bambaşka. Çok zevkli geçiyor gerçekten. Mesela Norveç'ten Start ile bir kariyer yapmıştım ve EPL'den çok daha fazla keyif aldım açıkçası.

Saydığım ligler düşük geldiyse Hollanda, Portekiz, Yunanistan, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelere yönelebilirsin.

Almanya'yı hariç tuttuğun için şu an yönettiğim takım olan Hoffenheim'ı tavsiye etmedim. Takım wonderkid cenneti adeta. Yönetim hücum futbolu oynatmanı ve gençlere şans vermeni istiyor. Bu yüzden altyapıyla ilgili taleplerini geri çevirmiyorlar. Fm14'te yönetmekten en çok keyif aldığım takım diyebilirim.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

@5267
    @Walter

2'nize de çok teşekkür ederim. Sanırım 12'de bir Hajduk kariyerim olmuştu, Hırvat ligini denedim. AaB baya çekici geldi. İskandinav liglerini severim. Şimdilik bunu deniyim, Partizan'ı da listeye attım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

San Marino-Libertas

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

cska moskova mı sporting lizbon mu? cska ile rusya nın en çok kupa kazanan ve avrupa da bir yerlere gelme amacı için oynanabilir s.lizbon la ise ligde porto ve benfica hegemonyasına son vermeye çalışılıp avrupa da başarı aranabilir her iki ligi de oynamadım daha önce fm 2014 te sizce hangisi zevkli olur, uzun soluklu bir kariyer açısından?

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Sporting baba alt yapısında sağlam Cskaya göre galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Sporting baba alt yapısında sağlam Cskaya göre galiba
    aklımdan cska geçiyordu ama sporting i deneyeceğim cska sanki kolaya kaçmak gibi geldi kadrosu mali yapısı fena

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Sporting'i tavsiye ederim ancak mali açıdan sorunlu bir takım. Ligi 3 sene içerisinde domine edersin.

Vizelerden finallerden fırsat bulup oyunu daha alamadım. Bugün yarın oyunu almayı planlıyorum takım olarak da Athletic Bİlbao'yu alacağım. Yıllardır fm serilerini alıp oynarım ve. Undan da büyük bir haz duyarım ve bu oyunlarda şimdiye kadar hiç ülkemizden bir takımı almışlığım yok genelde Ajax,Köln,Juventus ve Salzburg'u alırım.. Ama bu sefer Avrupa'da tuttuğum takım olan Athletic Bİlbao'yu alacağım..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Millet Cardiff ve Freiburg arasındayım siz olsanız hangisini seçerdiniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Freiburg. Net.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Millet Cardiff ve Freiburg arasındayım siz olsanız hangisini seçerdiniz ?
    Freiburg tabiki de

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    İsviçre'den Basel senin beklentine en uygun takım gibi.

Benim tavsiyem ise Danimarka'dan AaB.

Seçersen oyun başı transferi kapatıp başla yoksa oyuncularına gelen tekliflerden bunalabilirsin

Kadrosu oldukça iyi, genç yıldız adayları ile tecrübeli oyuncuların karışımından oluşmuş çok güzel bir kadrosu var. Maddi durumuna bir şey diyemem ama mevcut kadrodaki birkaç oyuncuyu satsan zaten ülkenin en zengin takımı olursun herhalde. Kusk ile Thomsen hangi takımı alırsam alayım listeme aldığım oyuncular. Kusk'un sözleşmesinde yabancı takımlar için geçerli olmak üzere 600K € serbest kalma maddesi var. Hemen yeni sözleşme yapıp bu rakımı yükseltmek veya serbest kalma maddesi koydurmamak en mantıklısı. Çünkü çok daha fazla edecek bir oyuncu.

Bunun dışında diğer İskandinav ülkelerinin liglerini de önerebilirim. Önceden hiç sıcak bakmıyordum ama oynayınca bambaşka. Çok zevkli geçiyor gerçekten. Mesela Norveç'ten Start ile bir kariyer yapmıştım ve EPL'den çok daha fazla keyif aldım açıkçası.

Saydığım ligler düşük geldiyse Hollanda, Portekiz, Yunanistan, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelere yönelebilirsin.

Almanya'yı hariç tuttuğun için şu an yönettiğim takım olan Hoffenheim'ı tavsiye etmedim. Takım wonderkid cenneti adeta. Yönetim hücum futbolu oynatmanı ve gençlere şans vermeni istiyor. Bu yüzden altyapıyla ilgili taleplerini geri çevirmiyorlar. Fm14'te yönetmekten en çok keyif aldığım takım diyebilirim.
    AaB'yi bende tavsiye ederim oyunda anderletchı yonetırken dıkkatımı ceken bır kuluptu 2018 yılına geldıgımde altyapsıından en az 5 6 tane dünya çapında oyuncu çıkarmıştı kesınlıkle oynanabılecek bir kulüp.

Kaç gündür 3-4 kariyer açtım ama bir türlü zevkli hale getiremedim. En zevkli takım Her zaman Southampton olmuştur oldu. 1 Kaleci 1 stoper 1-2 kanat alıp gereksiz bir çok oyuncuyu satarsanız ilk Sezon Şl vizesini zorlarsınız çünkü Wanyama-Schnederlin-Lovren-Ramirez- 4'lüsü harika Ama şimdi bana başka bir takım lazım öneri bekliyorum Başta güçsüz ama birkaç sene içinde parasal sıkıntı çekmeyecek bir takım lazım destek bekliyor teşekkür ediyorum

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Kaç gündür 3-4 kariyer açtım ama bir türlü zevkli hale getiremedim. En zevkli takım Her zaman Southampton olmuştur oldu. 1 Kaleci 1 stoper 1-2 kanat alıp gereksiz bir çok oyuncuyu satarsanız ilk Sezon Şl vizesini zorlarsınız çünkü Wanyama-Schnederlin-Lovren-Ramirez- 4'lüsü harika Ama şimdi bana başka bir takım lazım öneri bekliyorum Başta güçsüz ama birkaç sene içinde parasal sıkıntı çekmeyecek bir takım lazım destek bekliyor teşekkür ediyorum
    Para sıkıntısı çekmek istemezsen alman takımları biçilmiş kaftan olur senin için. Bundes Liga veya 2.lig farketmez zaten her maç stadı fulluyosun ve çok iyi gelir elde ediyosun stadtan. Kişisel önerim Hoffenheim, Köln, Braunschweig gibi takımlar çok zevkli oluyor

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ragnar'a katılıyorum. Alman ligi hem potansiyelli takımlarla dolu hem de çok zevkli. Her yerden iyi oyuncu fışkırıyor. Ragnar'ın saydığı takımlardan Braunschweig ligdeki diğer takımlara kıyasla baya zayıf kalıyor. Takımı başarıya taşımak için kadroyu baştan aşağı yenilemek gerekir çünkü çok yetersiz.

Hoffenheim yönettiğim takım. Almanya'nın Southampton'ı diyebilirim. Başta 6m € civarı bir transfer bütçesi veriyorlar. Kadrosu genç yıldızlarla dolu. Kevin Volland Bayern, Dortmund, Atletico, Barcelona gibi kulüplerin gözdesi. Onun dışında Roberto Firmino, Süle, Vestergaard, Toljan, Romario, Hamad, Elyounoussi, Thesker, Bruno Nazario ve kaleci Casteels başta olmak üzere birçok yetenekli genç var. Salihovic duran top ustası ve takımın lideri.

Yönetim cömert. Genç oyunculara şans vermeni ve hücum futbolu oynatmanı istiyorlar. Junior Coaching ve Youth Reqruitment ile ilgili taleplerini geri çevirmiyorlar. Ayrıca daha ilk sezonun başlarında bile ekstra transfer bütçesi isteğime olumlu yanıt vermişlerdi.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Ragnar'a katılıyorum. Alman ligi hem potansiyelli takımlarla dolu hem de çok zevkli. Her yerden iyi oyuncu fışkırıyor. Ragnar'ın saydığı takımlardan Braunschweig ligdeki diğer takımlara kıyasla baya zayıf kalıyor. Takımı başarıya taşımak için kadroyu baştan aşağı yenilemek gerekir çünkü çok yetersiz.

Hoffenheim yönettiğim takım. Almanya'nın Southampton'ı diyebilirim. Başta 6m € civarı bir transfer bütçesi veriyorlar. Kadrosu genç yıldızlarla dolu. Kevin Volland Bayern, Dortmund, Atletico, Barcelona gibi kulüplerin gözdesi. Onun dışında Roberto Firmino, Süle, Vestergaard, Toljan, Romario, Hamad, Elyounoussi, Thesker, Bruno Nazario ve kaleci Casteels başta olmak üzere birçok yetenekli genç var. Salihovic duran top ustası ve takımın lideri.

Yönetim cömert. Genç oyunculara şans vermeni ve hücum futbolu oynatmanı istiyorlar. Junior Coaching ve Youth Reqruitment ile ilgili taleplerini geri çevirmiyorlar. Ayrıca daha ilk sezonun başlarında bile ekstra transfer bütçesi isteğime olumlu yanıt vermişlerdi.
    Teşekkürler aklıma çok yattı hoffenheim özellikle Almanya'nın Southampton'u süper benzetme İngiltere'deki takımım So'ton
    Almayı düşünüyorum hatta yeni kariyeri açtım bile hocam peki sizce yamalı mı oynayayım yoksa 14.1.3 versiyonu mu?
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Para sıkıntısı çekmek istemezsen alman takımları biçilmiş kaftan olur senin için. Bundes Liga veya 2.lig farketmez zaten her maç stadı fulluyosun ve çok iyi gelir elde ediyosun stadtan. Kişisel önerim Hoffenheim, Köln, Braunschweig gibi takımlar çok zevkli oluyor
    Ragnar çok teşekkürler Almanya ligine sıcak bakmıyordum ama artık görev büyük hadi bismillah
    İşte bu yüzden Bu forumu seviyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Teşekkürler aklıma çok yattı hoffenheim özellikle Almanya'nın Southampton'u süper benzetme İngiltere'deki takımım So'ton
    Almayı düşünüyorum hatta yeni kariyeri açtım bile hocam peki sizce yamalı mı oynayayım yoksa 14.1.3 versiyonu mu?
    Yamalı nasıl bilmiyorum, ben 14.3.1 oynuyorum.

Sarmazsa alternatif olarak Frankfurt'u da önerebilirim. Röde sezon sonu takımdan ayrılıyor ama kaleci Trapp başta olmak üzere diğer oyuncuları da oldukça kaliteli. Ama finansal açıdan ne durumdalar onu bilmiyorum.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri