Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 152 sonuç

Konu: FM 14 | Beta

ben ilk resmi koyim sakıncası yoksa juventus takımından arturo vidal in özellikleri

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=116812

Bu konuya paylaşılması gerekti ben senin yerin koydum.

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=116812

Bu konuya paylaşılması gerekti ben senin yerin koydum.
    dikkat etmemişim kusura bakma bi yandan defans arayışlarım var kafam karışık

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Taktiklerde değişiklik var.Tek tek komut veriyoruz oyunculara Bir sürü seçenek gelmiş.Kafama göre komutlar verdim ilk maçımda 0-0 kaldık.Değişik bir yenilik bakalım taktik kısmı.Alışırız elbet bunada

ya 13.75 bütçe vermşler 20 den aşşa transfer kapısı açana yok arkadaş defanssız kalıcak koskoca juve

Playstore'dan aldım oyunu key gelmiş fakat 2 tane.
    Hangisini gireceğim ben beta için? Özel olarak belirtilmemiş de.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Enes Ünal'da tam almalık..Bu oyunda ADSye almamak olmaz

Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    Playstore'dan aldım oyunu key gelmiş fakat 2 tane.
    Hangisini gireceğim ben beta için? Özel olarak belirtilmemiş de.
    herhangi birini kullanabilirsin diğerinide evinde kardeşin varsa 2 pc filan varsa ona verip oda onu kullanabilir

dostum nerden gördün keyleri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler ben üstteki kodu girdim abim kendi hesabından diğer kodu ikisi de etkinleştirildi.Tam sürümde sıkıntı çıkarır mı acaba?

Key gelmiş playstoreden=) ancak bakabildim indiriyiorum bakalım hayırlı olsun. Ve herkese iyi bayramlar

Beta'da göze çarpan büyük sorunlar var mı? Henüz oynamadım ama korkuyorum. Hevesle bir kariyer açarım sonra her kornerden gol olur, sinir olur silerim oyunu. Var mı bu tarz problemler?

13. Default

arkadaşlar final sürümü çıktığında tekrar indirmek gerekiyor mu yoksa steam üzerinden otomatik aktif mi olacak?

Oyun library'de yüklü ama oynayamıyorum. Bir türlü kuramıyor steam servers are toobusy deyip. Sinirliyim
    Last edited by vivoperlei : 17.Ekim.2013 at 14:31 Reason: Kullandığımız üsluba dikkat edelim lütfen.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bu kısımdan birşey anlayan var mı ?

Nesil
    2005

Doğum yerimizi de uyrukla alakalı seçme zorunda kalmasaymışız iyi olurmuş. Profillerimiz de ne kadar sadeleşti artık bi media handling var bi de reputation var.

Oyuna da işsiz başladım semi-prof yaptım kendimi hemen ilk gün teklif geldi. Önceden bu kadar çabuk olmazdı sanırım.

Ben ara yüzde bir bug'la karşılaştım ama sizde de oluyor mu diye merak ediyorum.

Takım Adı---Fikstürler---Hazırlık maçı düzenleye gelip bir takım seçmeden başka bir menüye geçin. Örn; Takım Adı---Taktikler.

Sonra yine aynı şekilde Takım Adı---Fikstürler---Hazırlık maçı düzenleye geri dönün. İptal etmeyi deneyin.

Bu şekilde yapınca bende iptal edilmiyor mecburen hazırlık maçı düzenleyip sonradan o maçı iptal edebiliyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maç ekranında rakip takımın oyuncu puanlamaları yer alıyor,bunu düzeltmenin yolu var mı ?

tüm maçlar berabere bitiyor ben de nerdeyse sizde de öyle mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by philips View Post
    arkadaşlar final sürümü çıktığında tekrar indirmek gerekiyor mu yoksa steam üzerinden otomatik aktif mi olacak?
    Tam sürüme geçmek için oyunu açtığın anda otomatik olarak ekstra yükleme yapacak.
    Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Oyun library'de yüklü ama oynayamıyorum. Bir türlü kuramıyor steam servers are toobusy deyip. Sinirliyim
    Sorunu tam olarak anlamamız için konuyu biraz daha açıp, ekran görüntüsü koyabilir misin ?
    Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Anlayamadığın kısım tam olarak ne Burak ? Biraz fazla istatistiksel verilere kaçılmaya çalışılmış.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Volkan'ı arıyor FB

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Kalede oynattığı adama bakar mısınız ? Mert nerede

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post

Anlayamadığın kısım tam olarak ne Burak ? Biraz fazla istatistiksel verilere kaçılmaya çalışılmış.
    Yani çok karışık orası mağlubiyet diyor 15 gösteriyor benim o kadar mağlubiyetim yok hatta hiç yoktu o maçta

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post

Lacivertler Fenerbahçe, kırmızılar Kayserispor istatistikleri. Sayılar da o istatistiğin kaç defa yapıldığını söylüyor. Pek anlaşılmayacak bir menü olduğunu sanmıyorum.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Lacivertler Fenerbahçe, kırmızılar Kayserispor istatistikleri. Sayılar da o istatistiğin kaç defa yapıldığını söylüyor. Pek anlaşılmayacak bir menü olduğunu sanmıyorum.
    Orada benim 12 Mağlubiyetim gözüküyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Futbolcular karşı karşıya çok gol kaçırıyor mu sizde de ?

oyunda niye bu kadar az personel var. beta olduğu için mi acaba? database büyük 6 lig 42k oyuncu seçili ama oyunda 200 tane gözlemci var sadece. nasıl olabilir bu?

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Futbolcular karşı karşıya çok gol kaçırıyor mu sizde de ?
    Betadan kaynaklı, fakat bikoko 15 gol atarken akhisarda, beşiktaşta almeida hala tek golde. Ve ben 50 gol attım daha 20. hafta .s

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Maaş bütçemde 16k kalmasına rağmen haftalık 11k isteyen bonservisi elinde olan bir oyuncuyu alamıyorum bütçem yetersiz diye. bu da beta hatası olsa gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kumbara View Post
    Betadan kaynaklı, fakat bikoko 15 gol atarken akhisarda, beşiktaşta almeida hala tek golde. Ve ben 50 gol attım daha 20. hafta .s
    Bende Emenike ve Sow ikilisi 20'şer gol attılar takımın gol yükünü çekiyorlar ama maç sırasında dikkatimi çok çekti iki takım oyuncuları da karşı karşıya inanılmaz goller kaçırıyorlar.Goller genellikle yan toplardan oluyor hep.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri