Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 384 sonuç

Konu: FM 2014 - Araştırma Hakkında Eleştiri Başlığı

Nesil
    2003

Default FM 2014 - Araştırma Hakkında Eleştiri Başlığı

Nasıl olsa bir kaç saate açılacağı için şimdiden açayım dedim.

Sadece profil resimlerine göz gezdirmek isteyenlerin iyiliği için muhtemelen açılacak oyuncu profil resim/istek başlığını kendi haline bırakmak daha doğru olur olur.

Araştırma bölümü açılmadan önce burada biraz hızınızı alabilirsiniz.

Herkese iyi eğelenceler.
    Last edited by perpetua : 16.Ekim.2013 at 20:21

Nesil
    2006
    Yer
    London

umarım Türk oyuncuları biraz güçlendirmişsinizdir çünkü herkes abartıyor oyuncuları halbuki bizdeki oyuncular bir çoğundan daha iyi

Yinede ben adil davranıldığını düşünüyorum ama artık Türk oyuncular diğer oyuncular kadar iyi olabilsin

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

umarım Burak Yılmazı geçen seneki performansa göre iyi yapmışsınızdır en azından 15 gün oynayaağım geçen seneki Burakla
    turksportal...

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Salih, Salih, Salih diyorum. Gerekli uyarılarımı yaptım. Hatta araştırmacıya özel mesaj bile gönderdim. Tabiki nezekatinden dolayı bana geri dönüşte bile bulunmadı. Peki, anlıyorum dedim. 2013 Araştırma bölümüne bile cevap vermedi. Gözlerimlerime güvenen birisi olarak göreceğiz birazdan diyorum.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    umarım Burak Yılmazı geçen seneki performansa göre iyi yapmışsınızdır en azından 15 gün oynayaağım geçen seneki Burakla
    Umarız öyle değildir adam atıyordu abi

Nesil
    2013
    Yer
    09

Caner nasıl acaba

Trabzonlu Yusuf'a da bi el atılmıştır inşallah

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Yusuf çok kötü.

özelliklerini neyse de fizik olarak kötü yapılmışsa yuh derim, türkiyedeki bu düzeydeki hiç bi yaştaşında olmayan fizik var yusufta. necip, emre çolak, salih uçan, alper potuk vs. dahil. asıl oyun için bi ayar çekilmeli bence.

hala kod gelmedi ya 3 saattir oynuyo millet

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

çemkirme değil de biraz meraktan, pek izlemedğim için bilmiyorum;

fernandes bizim maçta kaleciyle karşı karşıya ağır kalan, ayrıca uzun mesafe dribblingini falan pek bilmediğim bir adamdı ama 14 14 acc pace değeri verilmiş. bana biraz fazla mı acaba dedirtti.

ayrıca brumanın denge 8 verilmiş tabi sizin değerlendirmeniz değil ama o cüsseye o ince bacaklara oranla çok dengeli bir adam 10 11 verileblir gibi geldi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    çemkirme değil de biraz meraktan, pek izlemedğim için bilmiyorum;

fernandes bizim maçta kaleciyle karşı karşıya ağır kalan, ayrıca uzun mesafe dribblingini falan pek bilmediğim bir adamdı ama 14 14 acc pace değeri verilmiş. bana biraz fazla mı acaba dedirtti.

ayrıca brumanın denge 8 verilmiş tabi sizin değerlendirmeniz değil ama o cüsseye o ince bacaklara oranla çok dengeli bir adam 10 11 verileblir gibi geldi

Bruma'yı zannedersem Türkler'in yansıttığı profille oyuna gelmedi Portekizliler'in yansıttığı profille şuan oyunda Bruma daha çok az maç oynadı ve bunun için daha çok erken sezon ortasına kadar beklenip görülüp patchlerle gerekli rütuşlar araştırmacılar tarafından yapılacaktır diye tahmin ediyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Peki bilgi hataları ile ilgili nereye yazıcaz. Mesela Stoch'un satın alma opsiyonu 3 milyon EUR görünüyor, ben 5 diye biliyorum. Ve Krasic ve Stoch'un kiralama bedelleri yok, aynı zamanda tüm maaşlar da FB tarafından ödeniyor.

Nesil
    2005

Ismael Sosa hala Gaziantepspor'un oyuncusu olarak gözüküyor ama kiralık durumda başka takımda.
    Süleyman Özdamar var yedek takımda, o da Altay'da olması lazım artık.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by himone View Post
    Peki bilgi hataları ile ilgili nereye yazıcaz. Mesela Stoch'un satın alma opsiyonu 3 milyon EUR görünüyor, ben 5 diye biliyorum. Ve Krasic ve Stoch'un kiralama bedelleri yok, aynı zamanda tüm maaşlar da FB tarafından ödeniyor.
    Kiralama bedelleri oyuncularin kiralik gittigi takimlarin gecmis satirina yaziliyor. O bilgiler sezon sonunda girilir.

Ayrica anladigim kadariyla Bastia oyuncu + Fenerbahce'ye toplam bir sezonluk 800 bin Euro odemis (Fransizlarin dedigi).

Stoch icin de ayni sey gecerli ve rakam 1 milyon Euro (o da Yunan kaynak arastirmaci PAOK'un muhabiriymis). Satin alma bedeli de bizim medyada 5 milyon cikti ama Yunan arastirmacinin bilgisinin dogrulugunda israrlilardi.

Bizim taraftan resmi aciklama olmadigi icin onlarin verdikleri bilgilere eyvallah dedik.

Ne Bastia, ne PAOK'un 800 bin ve 1 milyon Euro'nun ustune oyunculara bir de maas verecek paralari oldugunu, hatta bu oyuncularin normalde aldiklari maaslari odeyecek paralari oldugunu, hic sanmiyorum.

Bu para girislerini, Fenerbahce'nin elindeki nakiti belirlerken zaten goz onunde bulundurduk.

araştırma bölümündeki başlık kilitlenip oyuncu profillerinin bulunduğu dosya aktif olmalı.

Burak Yılmaz'a 14 soğukkanlılık baya çok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçen sene tüm profiller bakabildiğimiz bir sayfa verilmişti yine aynı şey mümkün mü acab?

Ömer Abi, Burak Yılmaz'ın hız biraz yüksek olmuş gibi geldi bana, Emenike'yle aynı olmuş 15 gibi bir değer daha uygun olabilirdi sanki. Emenike sonuçta bariz daha hızlı.
    Burak

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Geçen sene tüm profiller bakabildiğimiz bir sayfa verilmişti yine aynı şey mümkün mü acab?
    Zamanla o da olacak.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Ömer Abi, Burak Yılmaz'ın hız biraz yüksek olmuş gibi geldi bana, Emenike'yle aynı olmuş 15 gibi bir değer daha uygun olabilirdi sanki. Emenike sonuçta bariz daha hızlı.
    Emenike'nin cabuklugu bir hayli onde yanilmiyorsam. Bu Emenike'ye ozellikle ilk 15-20 metrede onemli bir avantaj saglamaz mi?

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Emenike'nin cabuklugu bir hayli onde yanilmiyorsam. Bu Emenike'ye ozellikle ilk 15-20 metrede onemli bir avantaj saglamaz mi?
    Sağlar abi de, ben 15-20 metreden sonra da Emenike'nin farkı açmaya devam edeceğini düşünüyorum. Emenike'nin hız iyi ama Burak'ta fazla gibi.
    Burak

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Sağlar abi de, ben 15-20 metreden sonra da Emenike'nin farkı açmaya devam edeceğini düşünüyorum. Emenike'nin hız iyi ama Burak'ta fazla gibi.
    Omuz omuza kesinlikle. Cunku Emenike'nin dengesi (her ne kadar profili gostermese de) ve cevikligi cok daha iyi.

Ikisi de sadece duz hatta ve yaninda kimse olmadan kosuyorsa Emenike'nin farki acmaya devam edeceginden cok emin degilim.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Salih Uçan'ın fiziği yerle bir yalnız bu adam hem uzun boylu hem hızlı,güçlüde sayılabilir.

Emenike nin Denge si 13 çok düşük geldi

Salih in de güç ve hızlanması 9-10 seviyesine cekilebilir.
    Özellikle hızlanma için 7,cidden gereginden fazla düşük

Julio Alves Beşiktaş'ta değil.
    Ayrıca Muhammed Demirci'ye 4 yıldız verilmiş.

Katılır mısınız bilmem ama messi de çok bomba olmuş C. Ronaldo bile yaklaşamamış.

Batuhan Bilgiç'i göremedim oyunda.
    Bu sene wonderkid olarak tahmin ediliyordu.

Burak Yilmaz

Finishing 18
    Pace 17
    Acc. 15
    composure 14
    offtheball 17

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Kiralama bedelleri oyuncularin kiralik gittigi takimlarin gecmis satirina yaziliyor. O bilgiler sezon sonunda girilir.

Ayrica anladigim kadariyla Bastia oyuncu + Fenerbahce'ye toplam bir sezonluk 800 bin Euro odemis (Fransizlarin dedigi).

Stoch icin de ayni sey gecerli ve rakam 1 milyon Euro (o da Yunan kaynak arastirmaci PAOK'un muhabiriymis). Satin alma bedeli de bizim medyada 5 milyon cikti ama Yunan arastirmacinin bilgisinin dogrulugunda israrlilardi.

Bizim taraftan resmi aciklama olmadigi icin onlarin verdikleri bilgilere eyvallah dedik.

Ne Bastia, ne PAOK'un 800 bin ve 1 milyon Euro'nun ustune oyunculara bir de maas verecek paralari oldugunu, hatta bu oyuncularin normalde aldiklari maaslari odeyecek paralari oldugunu, hic sanmiyorum.

Bu para girislerini, Fenerbahce'nin elindeki nakiti belirlerken zaten goz onunde bulundurduk.
    Oyuncuların sözleşme bedelleri FB tarafından ödeniyor orası doğru ama dediğiniz gibi 2 oyuncudan toplamda 1,8 milyon Euro kiralama bedeli elde edildi. Oyunda ise ne kiralama bedeli ne de maaş ödemesi hiçbirşey yok, bu da FB kasasından ekstra 1,8 milyon Euro çıkmasına sebep olacak. Satın alma opsiyonu da FB'nin Stoch gibi bir oyuncu için 3 milyon Euro bedel biçmesi imkansız, alındığı fiyat zaten 5,5 ve geçen sene 10 milyon eden bir oyuncuydu.

Bu arada Krasic ve Stoch'un kiralama bedelleri için bakabilirsiniz. (Zaten bakmışsınızdır ama yine de isteyen ulaşabilir.)

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=302753

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=307842

Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri