1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Download Football Manager 2014 Beta

Hybrid View

arkadaşlar takıldığım bir nokta var.Biz iki kişi aldık oyunu ben yükledim kendi steam hesabımdan arkadaşımında benim hesabımdan mı yüklemesi gerekiyor yoksa aynı kod ile kendi hesabından mı yüklemesi gerekiyor? Bir de oyunu online olmadan oynayamıyoruz galiba çünkü steam den çıkış yaptığımda oyuna girmiyor

Quote Originally Posted by Omer90 View Post
    arkadaşlar takıldığım bir nokta var.Biz iki kişi aldık oyunu ben yükledim kendi steam hesabımdan arkadaşımında benim hesabımdan mı yüklemesi gerekiyor yoksa aynı kod ile kendi hesabından mı yüklemesi gerekiyor? Bir de oyunu online olmadan oynayamıyoruz galiba çünkü steam den çıkış yaptığımda oyuna girmiyor
    İkiniz Ayrı Ayrı mı Oyun Aldınız 2 Oyun Yani ?

Eğer Öyleyse İkinizinde Ayrı Bir Steam Hesabı Olması Gerekli

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    İkiniz Ayrı Ayrı mı Oyun Aldınız 2 Oyun Yani ?

Eğer Öyleyse İkinizinde Ayrı Bir Steam Hesabı Olması Gerekli
    hayır 1 tane oyun aldık

Quote Originally Posted by Omer90 View Post
    hayır 1 tane oyun aldık
    O Zaman Aktif Etmişiniz Bir Oyun Yalnızca Bir Kere Aktif Edilir 2.Kez Aktif Etmeye Kalkarsan Bu Key Daha Önce Kullanılmış Diye Uyarı Verir.

Kendi Hesabından Aktif Ettiğin İçin Arkadaşınla Hesabını Ortak Kullanacaksınız 2'niz Aynı Anda Kullanması Online Olarak Mümkün Değil Ama İkinizde Çevrimdışı Olarak Kullanabilirsiniz Hesabınızı.

Bu Arada Senin Hesabına Başka Bir PC'de Girip Oyunu İndirmen Yeterli Ondan Sonra Offline Modda Takılıp Oynayabilirsiniz

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    O Zaman Aktif Etmişiniz Bir Oyun Yalnızca Bir Kere Aktif Edilir 2.Kez Aktif Etmeye Kalkarsan Bu Key Daha Önce Kullanılmış Diye Uyarı Verir.

Kendi Hesabından Aktif Ettiğin İçin Arkadaşınla Hesabını Ortak Kullanacaksınız 2'niz Aynı Anda Kullanması Online Olarak Mümkün Değil Ama İkinizde Çevrimdışı Olarak Kullanabilirsiniz Hesabınızı.
    ama çevrimdışı olarak girmeye çalıştığımda steam hesabını açmak istiyor.

Mesaj Yetkileri