1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Download Football Manager 2014 Beta

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Download Football Manager 2014 Beta

Mağaza ön-siparişçileri
    Bir mağazadan aldığınız ön-siparişçisi olarak katılıyorsanız, ön sipariş için hazırlanılan dönemde benzersiz bir kod (key) almış oldunuz. Bu kod basılmış olan FM14 markalı bir kartın ters tarafında olabilir ya da makbuzunuza kadar yazdırılmış olabilir.

Online ön-siparişçileri
    Eğer online ön-siparişçisi iseniz, teslim edilmiş bir kutu oyun kopyası için, kodunuz e-mail adresinize yollanmış olacaktır.

Dijital ön-siparişçileri (Steam)
    Eğer Steam'den ön-siparişçi iseniz, oyununuz Steam kütüphanesine eklendikten sonra Beta otomatik olarak indirmeye başlayabilir.

Dijital ön-siparişçileri (Steam dışı)
    Eğer bir dijital indirme ön-siparişçisi iseniz, sonrasında kod size e-mail aracılığı ile gönderilecektir.
    Her zamanki gibi, Steam'den indirmiş olmanız ve bir hesap yaratmanz gereklidir - eğer henüz yapmamışsanız

Bir kez Steam'i başlatın ve oturum açtıktan sonra, şu yönergeleri izleyin:

1. En üstteki araç çubuğu, 'Oyunlar' ifadesine tıklayın
    2. Açılır listeden, 'Steam'de Ürün Etkinleştir' ifadesini seçin
    3. Yönergeleri izleyerek kodunuzu girin ve FM14 Beta'yı indirin

Eğer oyunun ön-siparişçisi oldunuz ve kodunuzu ALAMADINIZ ise, sonrasında ilk fırsatta satın almak için seçmiş olduğunuz satıcınız ile lütfen kontrol ettirin, eğer probleminiz çözülmedi ise lütfen [email protected] adresindeki SEGA müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.

FM14'in BETA sürümü ile eğleneceğinizi umuyoruz ve tüm ön-siparişçilerimizden biri olarak size teşekkür ederiz.
    Unutmayın, bu oyunu bitirilmiş olarak sürümü değildir, ve bazı önleri değiştirilebilir veya 31 Ekim'de tam sürüm için güncellenmiş olabilecektir.

Çeviri için ABOO'ya teşekkür ederiz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    London

Hayırlı uğurlu olsun bakalım

Playstore sifre gondermedi hala ??

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

//
    İznin ile Mustafa, Türkçe'ye çevirdim resmi açıklamayı.
    //

Mağaza ön-siparişçileri
    Bir mağazadan aldığınız oyunun ön-siparişçisi olarak katılıyorsanız, ön sipariş için hazırlanılan dönemde benzersiz bir kod (key) almış oldunuz. Bu kod basılmış olan FM14 markalı bir kartın ters tarafında olabilir ya da makbuzunuza kadar yazdırılmış olabilir.

Online ön-siparişçileri
    Eğer online ön-siparişçisi iseniz, teslim edilmiş bir kutu oyun kopyası için, kodunuz e-mail adresinize yollanmış olacaktır.

Dijital ön-siparişçileri (Steam)
    Eğer Steam'den ön-siparişçi iseniz, oyununuz Steam kütüphanesine eklendikten sonra Beta otomatik olarak indirilmeye başlanabilir.

Dijital ön-siparişçileri (Steam dışı)
    Eğer bir dijital indirme ön-siparişçisi iseniz, sonrasında kod size e-mail aracılığı ile gönderilecektir.
    Her zamanki gibi, Steam'den indirmiş olmanız ve bir hesap yaratmanz gereklidir - eğer henüz yapmamışsanız

Bir kez Steam'i başlatın ve oturum açtıktan sonra, şu yönergeleri izleyin:

1. En üstteki araç çubuğu, 'Oyunlar' ifadesine tıklayın
    2. Açılır listeden, 'Steam'de Ürün Etkinleştir' ifadesini seçin
    3. Yönergeleri izleyerek kodunuzu girin ve FM14 Beta'yı indirin

Eğer oyunun ön-siparişçisi oldunuz ve kodunuzu ALAMADINIZ ise, sonrasında ilk fırsatta satın almak için seçmiş olduğunuz satıcınız ile lütfen kontrol ettirin, eğer probleminiz çözülmedi ise lütfen [email protected] adresindeki SEGA müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.

FM14'in BETA sürümü ile eğleneceğinizi umuyoruz ve tüm ön-siparişçilerimizden biri olarak size teşekkür ederiz.
    Unutmayın, bu sürüm oyunun bitirilmiş olan sürümü değildir, ve bazı önleri değiştirilebilir veya 31 Ekim'de tam sürüm için güncellenmiş olabilecektir.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

teşekkürler ABOOO
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

benimde sifrem gelmemişti bugün tt müsteri hizmetlerini aradım kayıt olusturdum.kısa zamanda yollanır dediler bekliyorum...

full sürüm için Steam'e ayrı bir kod girilmesine gerek kalmayacak diye hatırlıyorum. Doğru mudur arkadaşlar?

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Quote Originally Posted by tiktik View Post
    full sürüm için Steam'e ayrı bir kod girilmesine gerek kalmayacak diye hatırlıyorum. Doğru mudur arkadaşlar?
    Ayrı kod gelecek geçen sene öyle oldu en azından.

arkadaşlar takıldığım bir nokta var.Biz iki kişi aldık oyunu ben yükledim kendi steam hesabımdan arkadaşımında benim hesabımdan mı yüklemesi gerekiyor yoksa aynı kod ile kendi hesabından mı yüklemesi gerekiyor? Bir de oyunu online olmadan oynayamıyoruz galiba çünkü steam den çıkış yaptığımda oyuna girmiyor

Quote Originally Posted by Omer90 View Post
    arkadaşlar takıldığım bir nokta var.Biz iki kişi aldık oyunu ben yükledim kendi steam hesabımdan arkadaşımında benim hesabımdan mı yüklemesi gerekiyor yoksa aynı kod ile kendi hesabından mı yüklemesi gerekiyor? Bir de oyunu online olmadan oynayamıyoruz galiba çünkü steam den çıkış yaptığımda oyuna girmiyor
    İkiniz Ayrı Ayrı mı Oyun Aldınız 2 Oyun Yani ?

Eğer Öyleyse İkinizinde Ayrı Bir Steam Hesabı Olması Gerekli

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    İkiniz Ayrı Ayrı mı Oyun Aldınız 2 Oyun Yani ?

Eğer Öyleyse İkinizinde Ayrı Bir Steam Hesabı Olması Gerekli
    hayır 1 tane oyun aldık

Quote Originally Posted by Omer90 View Post
    hayır 1 tane oyun aldık
    O Zaman Aktif Etmişiniz Bir Oyun Yalnızca Bir Kere Aktif Edilir 2.Kez Aktif Etmeye Kalkarsan Bu Key Daha Önce Kullanılmış Diye Uyarı Verir.

Kendi Hesabından Aktif Ettiğin İçin Arkadaşınla Hesabını Ortak Kullanacaksınız 2'niz Aynı Anda Kullanması Online Olarak Mümkün Değil Ama İkinizde Çevrimdışı Olarak Kullanabilirsiniz Hesabınızı.

Bu Arada Senin Hesabına Başka Bir PC'de Girip Oyunu İndirmen Yeterli Ondan Sonra Offline Modda Takılıp Oynayabilirsiniz

O Zaman Aktif Etmişiniz Bir Oyun Yalnızca Bir Kere Aktif Edilir 2.Kez Aktif Etmeye Kalkarsan Bu Key Daha Önce Kullanılmış Diye Uyarı Verir.

Kendi Hesabından Aktif Ettiğin İçin Arkadaşınla Hesabını Ortak Kullanacaksınız 2'niz Aynı Anda Kullanması Online Olarak Mümkün Değil Ama İkinizde Çevrimdışı Olarak Kullanabilirsiniz Hesabınızı.
    ama çevrimdışı olarak girmeye çalıştığımda steam hesabını açmak istiyor.

Önce Çevrimiçi Bağlanırken Kullanıcı Adını Parolanı Hatırla Sekmesini Tikleyip Bağlanın Ondan Sonra Çevrimdıişı Mod'a Geçiniz

Önce Çevrimiçi Bağlanırken Kullanıcı Adını Parolanı Hatırla Sekmesini Tikleyip Bağlanın Ondan Sonra Çevrimdıişı Mod'a Geçiniz
    eyvallah ilgilendiğin için teşekkürler akşam deniyeceğim

Playstore dan bizde arkadaşım ile beraber aldık fakat ben 21 ekimde birinci key girdim. Dün de oyunum full sürüme geçti. Arkadaşım da bugün ikinci key i girdi. Steam hata vermedi. Arkadaşımın oyununun sürümü 14.1.1 görünüyor. Bu nasıl düzelir.

Mesaj Yetkileri