1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Oyun Açılmıyor

Nesil
    2005

Default Oyun Açılmıyor

Açılışı ben yapayım arkadaşlar

Oyun indi ancak açılmıyor. Steam'den çıkış yaıp tekrar giriyorum fakat sonuç yine aynı. İlk olduğunda bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar denemiştim bu sefer şu hoşgeldiniz sayfasından sonra oyuna masaüstüm geldi ve fare işlememeye başladı. Arkadaşın bir tanesi sürücülerini güncelle dedim kontrol ettim bir-iki eksik varmış onları da yükledim fakat sonuç aynı oyun açılmıyor yine.

Aynı sorun bendede var yükledim oyun açık gözüküyor gibi ama oyun yok piyasada

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

ctrl+alt+delete yapıp görev yöneticisinden önce fm'yi sonra steam'i sonlandırın. sonra steam'i tekrar açıp oyunu çalıştırın

Helper.dll hatasının çözümünü bilen varmı

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Dediğini yaptım ama indirdim gene aynı hata mevcut

Nesil
    2006
    Yer
    London

İndirdiğin dosyayı FM2014 oyununun kurulu olduğu klasöre at

Teamwiever verirsen gelip bakabilirim

Steam'de oyunun içerik dosyalarını doğrula yaptım sorun çözüldü teşekkürler.

Nesil
    2005

Bu arada benim sıkıntım için slim drivers diye bir program indirdim. bilgisayarı taradıktan sonra eksik güncellemeleri gösteriyor. onları tek tek yükledim ve sıkıntım sona erdi. bilginize.

Nesil
    2005

Şu bende ki sıkıntı artık oyunu ya da editörü bir kere açtıktan sonra tekrar oyunu açamamayla devam ediyor. Siagames ile baya bi konuştuk ancak sıkıntı çözülemedi. Bir de buraya yazayım dedim. Yapmadığımız şey kalmadı ancak oyun açılmıyor bir kere kapandıktan sonra. Sadece bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra açılıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by trhaha View Post
    Steam'de oyunun içerik dosyalarını doğrula yaptım sorun çözüldü teşekkürler.
    onu nasıl yapıyoruz

Default Oyun açılmıyor

PCye format atmadan önce oynuyordum formattan sonra steam silindi ama oyun duruyordu. çalışmadığı için yeniden kurdum FMyi. ama bu hatayı alıyorum. "Warning: Failed to find database to use. Please make sure your installation is not corrupt. bu hatayı almadan önce de oyun açılmadığı halde görev yöneticisinde açılmış gözüküyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Dosyaları kontrol ettir

bu sorunu kesin çözen var mı? içerikleri doğruladım , ekran kartı driverını gücelledim her şeyi denedim ama hala devam ediyor

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Dosyaları kontrol ettir
    denedim , sonuç yine aynı.
    teşekkürler yine de

silip tekrar yükledim bu kez o hatayı almıyorum ama oyun açılmadığı halde görev yöneticisinde açıkmış gibi gözüküyor. tekrar tıklayınca da uygulama zaten çalısıyor diye hata geliyor.

Mesaj Yetkileri