Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 188 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Beta İlk İzlenimler

Her maç üst bitiyor karşılıklı goller falan var bi saçmalık

süper kupada gs'ye 3-1 yenildim. emre belozoglu ve mehmet topuz kırmızı kart gordu.

mactan sonra da kırmızı kartlar sankı onlara gosterilmis gibi mancini tartismali kararlar hep fenerbahceye oluyor, magduruz vs vs dedi. bug oldugunu farkedip düzeltirler inşallah 2 hafta içinde.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

sanırım dmcsiz oynamak imkansız gibi bu seride. 4-2-3-1 oynuyorum 2 MC'em çok baskı altında kalıyor. Taktik olarak neler gözlemlediniz?
    turksportal...

Dünden beri isyan eden biri olarak sonunda oyunu kurup oynamaya başladım.
    İlk takımım Valencia.
    Öncelikli gözüme çarpan şey transferler.
    Transfer etmek istediğiniz oyuncular için öyle fahiş fiyatlar istenmiyor artık.Mohamed Diame'yi 5 milyon euro gibi bir rakama transfer edip Shaqiri'yi kiraladım.
    Bunun yanında Banega ve Feghouli'yi toplamda 45 Milyon Euro'ya sattım.
    Kontratlarda da öyle yüksek yıllık ücretler talep edilmiyor,açıkçası transferler ile ilgili bu geliştirme çok hoşuma gitti.
    Bunun yanında 3D maç motoru da harika olmuş,diğer serilere göre çok gelişmiş.Görüntü kalitesi ve oyuncu hareketleri de tam yerinde.
    Ligde 6 maç falan oynadım,henüz saçmalık bu ya diyebileceğim birşey ile karşılaşmadım.
    Basın toplantıları da gayet iyi gözüküyor,taktik ekranı,takım komutları ve oyuncu komutları da çok hoşuma gitti.
    Oyun ilerledikçe karşımıza hatalar çıkacaktır elbet ama final sürümünden sonra bu sorunların çoğu ortadan kalkmış olur diye tahmin ediyorum.
    Genel itibari ile sanırım bu sefer olmuş diyebiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Sözleşmelerin haber bölümünde yapılması görüntü kirliliğinden başka bir şey olmamış

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

yani büyük ihtimal ben sizinle aynı oyunu oynamıyorum.şuan fenerbahce kariyerimle şubat ayına geldim yaklaşık 30 maç yaptım ve bu kadar saçma bir maç motoru görmedim.
    herşeyden önce futbolcular YÜRÜYEREK ceza sahasına girip rahatça şut çekebiliyorlar.hem rakip hem kendi oyuncularım dahil.
    kaleci elindeki topu dikmeye çalışırken tam önüne düşüyor top ve gol oluyor.bu en az 5 kez geldi başıma.
    pres denen şey kesinlikle yok.futbolcular rahatlıkla sahanın içinde dolaşabiliyorlar.stay on feet komutunu yaparsanız futbolcular rakibinin yanında yürüyorlar,get stuck in yaparsanz da 2 maçta bir kırmızı kart var.
    ha birde ben tv modda oynuyorum.her maç sürekli rakip takım oyuncularının ratinglerini gösteriyor.her mac kendi takımıma degistirmek zorunda kalıyorum.he birde bir maç asistan menejer volkan demirel kötü oynuyor diye 20.dk da onu çıkarmamı önerdi.
    ve sakatlar.antrenman programında high yapmamın ne kadar etkisi olur bilemem ama o kadar cok sakatım oldu ki bir maça 5-4-1 formasyonuyla çıkmak zorunda kaldım.2 ay 3 ay sakatlar havada uçuşuyor.
    bir çok arkadas begenmis maç motorunu ama ben maalesef hayal kırıklığı olarak görüyorm şu ana kadar.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Oyunda taktik yapmayacaksak neden oynuyoruz ki. Oyuncu alıp satmaysa olay fifa falan oynarım o da olur. Taktik olayı çok kötü olmuş.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2013
    Yer
    09

Türkiye ligine gelen yabancı oyuncular çok felaket, her takımda muhakkak sağlam bir topçu var ayrıca Türk pasaportlu oyuncularda güzel bir revizeden geçmiş onlarda fena değiller.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Fontlar çok büyük geldi. Resmen körmüşüz gibi davranmışlar.
    aynen gozumuze sokuyorlar resmen bide benim ilk maçımda 2.yarıyı oynatmadı oyundan attı böyle bi hataya rastlayan var mı herhangi bir uyarı cıkmadı direk oyun kapandı

herkes savunmadan dert yanmış ama ben de Sivok nefes aldırmıyo kimseye Ersan da takılıyo onun yanında oyunda bide masaya oturmama durumu baya kalkmış Holosko ailesinin geleceği için 3,7M maaş la çin e gitti Essien ve Cleverly ile pazarlık yaptım kulubun anahtarını istediler alamadım o ayrı

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

oo bu çok güzel ama essien de azıcık fantazi olmuş kardeş

çogzl

Şuan tek korkum taktik ekranında yapılan değişiklik.Komutlarla yeterli olacak mı.Gerçekten takıma hakim olabilecek miyiz,merak ediyorum.

Konuyu da ilgiyle takip ediyorum.Gelen yorumlara göre yarın oyunu bende alabilirim.

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    oo bu çok güzel ama essien de azıcık fantazi olmuş kardeş

çogzl
    satış listesindeydi atladım yine gelmek istemiyo diyo menejere ama pzarlık yapıyo 7 istedi benden menejeride baya aç çıktı artık imza parası falan da transfer bütçesinden düşüyo kıran kırana sürüyo pazarlıklar ama adamlar gelmem demiyo artık güzel olmuş o değişiklik bide menejere %80 e kadar bonservis ortaklığı veriliyo galiba onu tam çözemedim ama

Quote Originally Posted by Bouche View Post
    Şuan tek korkum taktik ekranında yapılan değişiklik.Komutlarla yeterli olacak mı.Gerçekten takıma hakim olabilecek miyiz,merak ediyorum.

Konuyu da ilgiyle takip ediyorum.Gelen yorumlara göre yarın oyunu bende alabilirim.
    eskisine göre daha hakimsin bence atak kanatlar falan yapıp bırakmıyosun her deraya giriyo burda ben çok beğedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Savunmada ve şutlarda sıkıntı var,bir de kaleci degajlarında.Yan toplar dışında kolay kolay gol olmuyor yine,bunların dışında iyi.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Kaleci ve savunmadaki bazı saçmalıklar giderilse mükemmel bir maç motoru olmuş olacak

En sevindiğin olay basın toplantısındaki aynı soruların son bulması oldu.
    Her toplantı soruları okuyorak cevaplama keyfi geldi
    mesela Fenerbahçe maçından önce Fenerbahçenin en zayıf halkasının Volkan olduğunu büyük maçlarda hata yaptığını söyledim Schalke maçındaki ıskalamayı yaptı maçta cuk diye uydu benim demece )
    Bide reserve maçları kadroya giremeyen oyuncuların kondusyonuna pek bi etkide bulunmuyo rakiplerin çoğu profosyonel futbolcu olmadığı için olabilirmi bilemedim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk defa 3D ile oynuyorum. Yönetmen kamerasını da çok sevdim. Bu seneden itibaren 2D'ci den 3D'ci modaya ayak uydurmaya başlayacağım galiba.

FM Gazetesi

betadaki save'i oyun çıkınca oynayabilcekmiyiz? yoksa yeniden oyunu açmamız gerekir mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    İlk defa 3D ile oynuyorum. Yönetmen kamerasını da çok sevdim. Bu seneden itibaren 2D'ci den 3D'ci modaya ayak uydurmaya başlayacağım galiba.

Buz patenine ilgin arttı sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Buz patenine ilgin arttı sanırım
    Haklısın öyle biraz ancak görünüm itibariyle fena değil. Ona da seneye çözüm bulurlar artık. O zamana kadar 3D'ye alışmak lazım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok iyi

Ve tükürdüğümüzü yaladık

FM Gazetesi

ahaha Ralph yalvarmış yönetime

bu taktik ekranını beğenmedim sadece direktiflerle yapmıslar hos olmamıs

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok iyi

Ve tükürdüğümüzü yaladık

Hahahahahahaha 'Söz'.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Havadan açılan ortalar çok fazla yüksekten gelmiyor mu ?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Çok iyi

Ve tükürdüğümüzü yaladık

Ahaha

Dikine gitseydin ya belki duruşundan etkilenirlerdi.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Çok fazla gol oluyor maçlarda.

Attığım resimde 2 ön libero 3 ortasaha mr mc ml çıktım. Skor ortada

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Mac motoru savunma anlaminda kötü ama updatelerle düzelir bence bu olay. Yada yeni taktik sisteminde daha savunma olayini cözemedik sanirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Bir de her maçta sürekli sakatlıklar oluyor..

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri