Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 188 arası toplam 188 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Beta İlk İzlenimler

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Hücum anlamında tam bir hayal kırıklığı şu ana kadar. Organize atakla gol atamıyorum. Takım kötü gidiyor falan diye eleştirmiyorum. Arsenal ile premier ligde 2. sıradayım 3 puan farkla. Aslında maç kazanma konusunda sıkıntım yok. Kazanınca da öyle böyle 3 tane falan gol buluyorum. Ama organize atakla gol atamıyorum. Ceza sahası önüne kadar çok güzel fakat ceza sahasına giren adam sapıtıyor. Ya önü bomboşken kaleciye nişanlıyor ya yandan aut ya da saçma sapan bi hareketle topu kaybediyor. Attığım goller büyük oranda ceza sahasına yakın taçlarda topu alan adamın yerden çıkardığı topa sert şut, ya duran top ya da kaleciden veya defanstan dönüp altıpas civarına düşen toplarla karambol. Organize atakların nerdeyse hiçbiri gol olmuyor. Yahu herşeyi geçtim 2-3 farkla öndeyken şöyle ağız tadıyla bi defansın arkasına sarkıp karşı karşıya gol bılamadım. 1-2 pozisyon oldu onlar da tabi ki girmedi.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Ama organize atakla gol atamıyorum. Ceza sahası önüne kadar çok güzel fakat ceza sahasına giren adam sapıtıyor. Ya önü bomboşken kaleciye nişanlıyor ya yandan aut ya da saçma sapan bi hareketle topu kaybediyor.
    al benden de o kadar

Bugünkü yamadan sonra futbolculara saçma sapan teklifler gelmeye başladı 17M değeri olan adama 330K teklif geldi PSG den

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Bugünkü yamadan sonra futbolculara saçma sapan teklifler gelmeye başladı 17M değeri olan adama 330K teklif geldi PSG den
    Teklif'e 1.5 M € veriyorum 150 B € gidiyo

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Teklif'e 1.5 M € veriyorum 150 B € gidiyo
    aynen bende 15m verdim 1,5 a geldi adam

semih kaya ya 300 bin verip duruyorlar

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bu maç ekranında menüler her maç değişmesi sorunu giderildi mi?

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bekir İrtegün'e 94bin teklif yollayıp duruyor Arap liginden takımlar. Tamam çok iyi bir oyuncu değil ama bu kadar da düşük teklif verilmez ki?

Bir de daha önceki serilerde dikkat etmedim ama bu oyunda Türk personeller çok fazla ücret istiyor. Yabancı iyi özellikli bir antrenör ile 3000'e anlaşıyorsan yarı özellikli Türk bir antrenör +4000 istiyor. Hatta Fenerbahçe ile ilk kariyer açtığımda şoka uğradım. Saçma sapan adamlar 6000 dolar maaş alıyordu

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri