Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 84 sonuç

Konu: Galatasaray İncelemesi | FM 14

Ben bu takıma taktik bulamadım sanırım. Her maç en az 20 şut geliyor kaleme, her maç kesin gol yiyorum, yediğim tüm gollerde de kalecinin eline değip kaleye giriyor

Taktik önerilerinizi bekliyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben Galatasaray'ı FM12-13 te 4-4-2 olarak oynattım ve gayet başarılı sonuçlar aldım... Sneijder'den istediğim gol pozisyonu yaratmasıydı ve bu yüzden 4-4-2 nin göbeğinde oynattım. Yerine göre savaşçı orta saha bile oynadığı oldu iki yönlü oyuncu da ama verim aldım. Forvet arkası 5 yıldız değerinde verimli oluyorsa göbekte 4 yıldız oluyor bana göre. Deneyebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sefa Isci ve Anil Koç'u alabilirsiniz yerli olarak.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Emre Çolak Sol tarafta oynatabilirsiniz Kanat olarak iyi performans gösteriyor..çok top kaybediyor ama iyi de asistler yapıyor.
    Last edited by ..JoaQuiN.. : 05.Kasım.2013 at 11:53

Eboue'nin konsantrasyonu nedeniyle eğer yerine bek bulabilirseniz satmanızı öneririm, saç baş yolduruyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Sneijder i 22.5 m euro reale kaktirdim yerine hondayi aldim eboue yi saticam deli ediyor adami amrabati ajax yolladim sol acik icin kimi önerirsiniz ve de hakan balta yerine yerli bir sol bek lazim hem ligde hem sl siritmicak birisi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

adnan jajunaj

Hasan Ali Kaldırım

sneijderi satamayan sadece benim galiba.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    sneijderi satamayan sadece benim galiba.
    Realle,man utd istedi sneijder reali istedi bende sasirdim yanlis mi görüyorum acaba dedim.

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    adnan jajunaj
    Man utd 30 m euro istiyor o kadar para vermem.12 m euro teklif ettim reddedildi

sneijder maç sayısına yakın asist yapabilen bir adam. İlk sezondan sonra bende satıyorum malesef. yerine hondayı alıyorum. Kaynak yaratmak açısından mantıklı.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Leblebi gibi gol atıyor adam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

FM 2013'de çok sakatlanıyordu.Bu seride daha dayanıklı yapmışlar demek ki

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Milan kariyerime bakınırken gördüm, 2. sezon 15 Milyon € karşılığında almış Real.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Sneijder ilk sezonda muthis bir performans gosteriyor ama 2.sezonda hemen satmamiz lazim. Ben satmadim ama pisman oldum, cok sakatlaniyor..

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Sneijder Galatasray harici bir çok takımda istenileni verebilcek düzeyde oluyor. Bizim işimize gelmeyen yanı yüksek maaş durumu, yabancı sınırı gibi nedenler 2. sezon itibari ile emre çolak oynatılabilir..Yerini yabancı ile doldurmanın bir mantığı yok
    Sneijder'den gelen parayı ben olsam sadece yerli ve gelecek vaad eden oyunculara adardım diğer bütçe ile yabancı mevki adamına Sonuçta uzun kariyer hedefliyorsak bu şart.

Avrupada kullandiginiz ilk 11'lerinizi siralayabilirmisiniz? Nerdeyse butun mesajlarda insanlar hep turk oyunculara yonelmis. Hangi yabancilari oynatiyorsunuz merak ettim. Sonucta yabanci siniri 8, 0 degil.

Benim Avrupa ilk 11'im su:
    ter Stegen - Corchia, Balanta, Semih, J.Silva - Mascherano, I.Gundogan - A.Ayew, Quintero, Januzaj - Mitrovic.

Su anda 2016 yazindayim. Kadrodan goruldugu uzere 4-2-3-1 oynatiyorum takimi

Quote Originally Posted by conchis View Post
    Avrupada kullandiginiz ilk 11'lerinizi siralayabilirmisiniz? Nerdeyse butun mesajlarda insanlar hep turk oyunculara yonelmis. Hangi yabancilari oynatiyorsunuz merak ettim. Sonucta yabanci siniri 8, 0 degil.

Benim Avrupa ilk 11'im su:
    ter Stegen - Corchia, Balanta, Semih, J.Silva - Mascherano, I.Gundogan - A.Ayew, Quintero, Januzaj - Mitrovic.

Su anda 2016 yazindayim. Kadrodan goruldugu uzere 4-2-3-1 oynatiyorum takimi
    Ben su an 2014-2015 sezonunu geride biraktim ve Avrupa'da ilk 11'im su sekildeydi; Muslera-Hamit-Chedjou-Semih-Hasan Ali-Mjiailovic-Selcuk-Sneijder-Bruma-Burak(Serdar Guler)-Drogba. Takimi 4-2-3-1 veya 4-3-3 oynatiyordum

Buda Emre Colak'in onu Sneijder'in yoklugunda oynattim maclarda ki performansi;

Sol bek için, Atila Turan öneriyorum şiiddetle...Gelişim gösteriyor ve çok iyi performans ortaya koyuyor çok ucuz.
    Sağ bek için, Şener Özbayraklı tavsiye ederim.Üst düzey bir profil yok ama idare ediyor hem lig hem avrupada..
    Ben ikinci sezon başında Muslerayı, Sneijderi, Rierayı, Dany'i, Chedjouyu, Eboue'yi, Meloyu, Amrabatı, Brumayı yani Drogba hariç bütün yabancıları iyi paralara satıp güzel bir takım kurdum.Ayrıca Semih'i 40 M'ye İntere Sattım.işyerindeyim akşam SS atarım.
    Takım şu şekilde.

--------------------Sinan Bolat-------------------------
    Şener---Aykut Demir--Ömer Toprak---Ali Adnan
    ---------Mehmet Ekici---Selçuk---------
    Adnan Januzaj----Stanciu-----Kevin de Bruyne
    ------------------Drogba-------------------------

Özellikle Sağ Kanatta Adnan, Sol Kanatta Kevin de Bruyne mükemmel performanslar gösteriyo.
    2.Sezonum yeni bitti..
    Adnan'ı 42 M'ye Schalke'ye..Kevin DE Bruyne'yi 60 M' Barcelonaya, Stanciu'yu 71 M'a Shaktar'a sattım
    Köşe oldum.Regenlere yöneldim şuan as takımda 5 6 tane 17 - 18 yaşlarında regenler oynuyor.Oyunun en yüksek PA'sına sahip ilk 5 futbolcusu bende..

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    Köşe oldum.Regenlere yöneldim şuan as takımda 5 6 tane 17 - 18 yaşlarında regenler oynuyor.Oyunun en yüksek PA'sına sahip ilk 5 futbolcusu bende..
    Ben genc oyunculari genellikle Reserve takimda ve turkiye kupasi maclarinda oynatiyorum, boylece 8 yabanci kuralina takilmiyorlar. Ama yetiskinlerle antremana cikip, tutor alabiliyorlar.

Tutor yuzunden genelde 29 yasinda gelmeden oyuncu cikarmiyorum elden. Ilk 11 oyuncularimdan sadece Bruma'yi sattim, o da Man Utd 52m euro verdigi icin. Yerine 40m euro'ya Mesut Ozil'i aldim, Januzaj yerine avrupa kupalarinda o oynuyor. Hemde Januzaj'i tutor ediyor.

Para cok onemli degil benim icin, avrupa kupalarinda basarili olunca para geliyor zaten. Mesut'a 40m euro vermeme ragmen su anda 60m euro transfer butcem var.

Ya mesut felan diyosunuz artık Türkiye'ye getirebiliyormuyuz daha ilk sezonlarda yıldızları ? geçen serilerde teklifi bile dinlemiyolardı.

birde bir ay sonra oyunu oynamaya başlıcam İnşallah. Yıllardan beri tek yönettiğim takım sadece Galatasaray'dır.

Hepiniz ilk sezon mu aldınız adnan ı hondayı ayew i ? ve kaça aldınız lütfen bunu söylermisin.

birde sniejder i ve muslera yı ilk sezon mu yoksa ikinci sezon mu satarar iyi para kırıyorsunuz ?

Turk oyunculari almak bu sene daha kolay cunku hem GS'nin hemde Super Lig'in itibari daha yuksek. Ama Mesut'u ilk sene almadim, ilk sene oyle bir transfer butcesi yok zaten. Oyun su anda onumde degil ama aklima geldigi kadariyla yazayim.

Muslera ve Sneijder'i ikinci sezonun basinda sattim. Muslera 28m Euro'ya Barca'ya gitti Valdez'in kontrati bitince.

Yeni transferlere gelince; Januzaj'i oyunun basinda 9m Euro'ya aldim. Ayew'i 2. sezon basinda 7.5m Euro'ya aldim. Marsilya transfer listesine koymustu, biraz sans yani. Ilkay Gundogan'i 3. sezon basinda 55m Euro'ya aldim. Mesut Ozil'i 4. sezon basinda 40m Euro'ya.

Mesut Ozil konusu biraz karmasik. Benim itibarim su anda baya yuksek cunku 3 senedir sampiyon oluyorum. Ilk sene sampiyonlar liginde ceyrek finale ciktim, 2. sene avrupa ligini kazandim, 3 sene avrupa liginde yari final oynadim ve super kupa'yi kazandim. Turkiye su anda en iyi 9. lig. Mesut Ozil'de Arsenal'de mutsuzdu, satisa konmustu. Satisa konmadan once gelmek istemiyordu.

Ilkay ilk sezondan gelebiliyor, ama transfer butcesi yetersiz oyunun basinda. Ben oyuna baslar baslamaz baya bir oyuncu satiyorum, eboue, dany, amrabat, riera vs. Ama bu paralari kullanarak sadece ilkay'i alacagima, Omer Toprak, Adnan Januzaj gibi oyuncular aldim.

Quote Originally Posted by atakan42 View Post
    Ya mesut felan diyosunuz artık Türkiye'ye getirebiliyormuyuz daha ilk sezonlarda yıldızları ? geçen serilerde teklifi bile dinlemiyolardı.

birde bir ay sonra oyunu oynamaya başlıcam İnşallah. Yıllardan beri tek yönettiğim takım sadece Galatasaray'dır.

Hepiniz ilk sezon mu aldınız adnan ı hondayı ayew i ? ve kaça aldınız lütfen bunu söylermisin.

birde sniejder i ve muslera yı ilk sezon mu yoksa ikinci sezon mu satarar iyi para kırıyorsunuz ?

kardeşim ilk sezon ; sneijder, dany, amrabat, riera, eboue, chedjou yu satabilirsin güzel paralara gidiyolar.
    ikinci sezon valdesin sözleşmesi bitiyor ve musleraya barca talip oluyor ver gitsin sinan bolat veya onuru alabilirsin tabi trabzon satarsa...
    hondanın ilk sezonun ortasında sözleşmesi bitiyor oyuna başlar başlamaz sözleşme imzalayabiliyorsun ocak ayı için.

teşekkürler bilgi için.

sneijder en iyi parayı ilk sezon satışındamı devre arasındamı yoksa 2. sezonun başında mı verir ? eğer avrupada başarız bir sezon geçirirsem ilk sezon.

teşekkürler bilgi için.

sneijder en iyi parayı ilk sezon satışındamı devre arasındamı yoksa 2. sezonun başında mı verir ? eğer avrupada başarız bir sezon geçirirsem ilk sezon.
    Oyunculardan en iyi parayi almanin yolu her zaman icin satiliga cikarmadan teklif gelmesini bekleyip pazarlik yapmak. Eger oyuncu iyi performans sergilemiyorsa, zaten adam gibi para etmiyor. Ben olsam ne zaman teklif gelirse o zaman satarim.

Januzaj'i alsan bile, sneijder elde tutmak icin iyi bir oyuncu cunku tutor ettigin zaman Sneijder ile cok iyi anlasiyorlar ve Januzaj'in statlari cok daha hizli gelisiyor, ayrica cok daha iyi sut cekiyor Sneijder sayesinde. Zaten Sneijder oyunda hala daha ust duzey bir 10 numara, satmak icin acele etmeye gerek yok.

Quote Originally Posted by conchis View Post
    Oyunculardan en iyi parayi almanin yolu her zaman icin satiliga cikarmadan teklif gelmesini bekleyip pazarlik yapmak. Eger oyuncu iyi performans sergilemiyorsa, zaten adam gibi para etmiyor. Ben olsam ne zaman teklif gelirse o zaman satarim.

Januzaj'i alsan bile, sneijder elde tutmak icin iyi bir oyuncu cunku tutor ettigin zaman Sneijder ile cok iyi anlasiyorlar ve Januzaj'in statlari cok daha hizli gelisiyor, ayrica cok daha iyi sut cekiyor Sneijder sayesinde. Zaten Sneijder oyunda hala daha ust duzey bir 10 numara, satmak icin acele etmeye gerek yok.
    tamamdır!

ayew ortalama herkez için mi 7-8 m civarında kolayca alınıyor ve şl için yeterlimi ?

Kullanılabilecek en güzel taktiğin şüphesiz sitede yayınlanan Baldemir taktiği olan takım.

tamamdır!

ayew ortalama herkez için mi 7-8 m civarında kolayca alınıyor ve şl için yeterlimi ?
    Ayew'i satiliga koyduklari icin o paraya alabildim ben. Normalde cok pahali. SL ligi icin iyi bir oyuncu, ama Oscar, Neymar gibi oyuncular duzeyinde degil.

Arkadaşlar size iki sorum olacak ,
    birincisi Drogba'nın yerine pivot özelliklere sahip kimi alabilirim ?
    İkincisi ise Sneijder'in yerine daha fazla mücade edebilecek ofansif bir orta saha kimdir ? (honda harici )

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri