Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 84 sonuç

Konu: Galatasaray İncelemesi | FM 14

Hybrid View

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Default Galatasaray İncelemesi | FM 14

Galatasaray

Kulüp Başkanı (Ünal Aysal)

Stadyum (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena)

Tesisler'in Durumu

Antrenman Tesisleri: Harika antreman tesisleri
    Alt Yapı Tesisleri: İyi alt yapı tesisleri
    Kurumsal Tesisler: Üst düzey kurumsal tesisler
    Genç Takım Antrenörlüğü: Yeterli düzey genç antrenörü
    Genç Yetiştirme: Ortalamanın üzerinde genç yetiştirme

Kulüp Hakkında

Galatasaray Spor Kulubü merkezi İstanbul'da olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübü.

1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları Galatasaray Lisesi'nde kurulan kulüp, futbol branşında 19 kez Süper Lig şampiyonu olmuş, 14 kez Türkiye Kupası ve 13 kez de Türkiye Süper Kupası kazanmış; 2000 yılında da UEFA Kupası'nı ve UEFA Süper Kupa'yı kazanmıştır.

Başkan Hakkında

İstanbul 1941 doğumlu olan Ünal Aysal, orta öğrenimini 1960 yılında mezun olduğu Galatasaray Lisesinde, Yüksek öğrenimini de İsviçre - Neuchatel Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden de muadelet diplomasını aldı.

25.05.2013 tarihinde Ünal Aysal prosedür gereği istifa etmiştir.Başkan Aysal, tüzüğe göre eğer istifa etmeden seçime gitseydi seçildiği halde 1 yıl görev yapabilecekti. Bunun önlemini alan Galatasaray başkanı Ünal Aysal istifa ederek 22 Haziranda yapılan seçimde 1537 oyun 1404'ünü alarak 3 yıl daha başkan olarak seçilmiştir.

Başkanlık süresi boyunca 2 Süper Lig şampiyonluğu, 2 tane de Süper Kupa şampiyonluğu görmüştür.

Stadyum ve Tesisler Hakkında

Ali Sami Yen Spor Kompleksi ya da sponsorluk anlaşması gereğince Türk Telekom Arena (kısaca TT Arena) (UEFA tarafından kabul gören adıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi[3]), Şişli, İstanbul'da yer almaktadır. Türk Telekom, 2010-11 sezonunun ikinci yarısından geçerli olmak üzere stadyuma 10 sezonluğuna isim sponsoru olmuştur. 52.883 seyirci kapasitesi ile Atatürk Olimpiyat Stadyumu'ndan sonra Türkiye'nin ikinci en yüksek kapasiteli stadyumudur.[4] Stadyum, Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'a ev sahipliği yapmaktadır.

Ekonomik Durum Hakkında

Oyunu açtığımızda tahmini değer olarak 91 MN Euro gözüken Galatasaray'ın, kredi borcu 191 MN Euro olarak gözükmekte.

Teknik Heyet Hakkında

Genel itibari ile iyi bir personel kadrosu var, gözlemci ve fizyoterapist'lere dileyenler ekleme yapabilirler.

Kadro Hakkında

Galatasaray'ın kadrosu lig için çok yeterli bir kadro. Kanatlarda sorunu olan Galatasaray'ın en iyi bölgelerinden birisi Forvet..

Kaleciler

İlk bölgemiz kale, burada herkesin ortak fikri muhtemelen Muslera olacaktır. Muslera'nın alternatifi olarak Aykut'u görebilirsiniz..

Eray yaşı genç ancak çok fazla gelişebilecek tipte bir kaleci değil. Dileyenler buraya yaşı genç, gelişime açık bir yedek kaleci alabilirler..

Defans

Stoper : 4 oyuncuyu değerlendireceğiz burada.

Chedjou burada açık ara farkla diğerlerinden üstün durumda. Chedjou'nun yanına Dany ile Semih gelebilir.

Semih hem yaşı hem de profil olarak neredeyse Dany ile eş değer olduğundan buna bir de yabancı kontejyanı eklenince açık ara farkla önde oluyor..

Chedjou ve Semih savunmada sizi gayet rahat taşıyabilecek oyuncular. Dany de iyi bir yedek olabilir ancak kontejyan'ı yedekte harcamayacağımız için Gökhan Zan yedek konumuna geçiyor.

Gökhan Zan çok iyi bir yedek diyebiliriz. Zaman zaman kullanabileceğiniz profili gayet iyi olan bir oyuncu..

Dany'i yedek olarak Avrupa maçlarında düşünebiliriz.

Bekler : Gelelim beklerimize, Sol bek için 2 alternatifimiz mevcut.

İlk oyuncumuzu değerlendirelim, Riera savunma olarak Balta'ya göre daha kötü olsa da ofansif anlamda çok çok üstün.

Bana savunsun, hücumda hep katkı istemem diyenler içinde Hakan Balta ideal gibi duruyor.

Eğer hücumu düşünen bir takım çıkaracaksanız Riera bu takımda olması gereken oyunculardan ancak kontrollü bir oyun istiyorsanız Hakan Balta burada işinize çok yarayacak demektir.

Burada seçim için bir kriter daha var o da Riera'nın yabancı olması, bu gerçekten önemli bir sorun. Balta burada benim tercihim..

Sağ beklere baktığımızda Eboue'nin açık ara bir üstünlüğü bulunuyor.

Burada 2 tane daha alternatif mevcut, bunlar Sabri ve Hamit.

Sabri burada ideal bir yedek olabilecek oyunculardan, Hamit ise bu mevkide kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Eboue yokken denenebilir ancak Hamit'in ileride daha yararlı olabileceği görüşündeyim.

Orta Saha

Orta alana baktığımızda kalabalık olduğunu görüyoruz. Savunmacı orta saha olarak buradaki en önemli oyuncu kuşkusuz Melo.

Defansif orta saha olarak çok büyük önem taşıyor takımda. Alternatifi ise Ceyhun Gülselam..

Yedek olarak ideal bir oyuncu Ceyhun ve gerektiğinde farklı mevkilerde de kullanılabilir.

Selçuk İnan'a en uygun rolün Defansif oyun kurucu olduğunu düşünüyorum, hem savunma hem de ofansif olarak gayet iyi bir profile sahip..

Orta sahada ofansif anlamda en önemli oyuncu ise Sneijder, oyun kurucu ve takımın beyni rollerinde oynatabileceğiniz Sneijder ofansif olarak mükemmel katkı verebilecek bir oyuncu.

Alternatif olarak Engin'i de sakatlık durumlarında oynatabilirsiniz.

Kanatlar : Sol kanat ile başlayalım, burada görevlendirebileceğiniz 3 adet oyuncu var.

Amrabat bunlardan ilki ve ben onu oynatmanız gerektiğini düşünüyorum, isteklerinizi karşılayabilecek durumda olan bir oyuncu Amrabat.

İçeri kat eden oyuncu rolünde oynatmanız iyi olacaktır.

Bruma'yı sağ tarafta kullanmak daha doğru olacaktır, bu yüzden sol tarafta sadece alternetif olarak düşünebiliriz.

Riera da sol kanat oynayabilen oyunculardan ancak Amrabat - Riera ikilisinden seçim yapmak gerekirse Amrabat derim.

Riera çok yönlülüğü ile iyi bir yedek olabilir.

Sağ tarafa baktığımızda, 3 adet oynatabileceğimiz oyuncu var.

Bunlardan birisi Bruma ki benim favorim, hem gelişimi açısından önemli oynaması. Hem de yerine oynayacak oyuncuların kendisinden kat kat iyi olmaması.

Genel olarak düzeyler aynı ve Bruma burada çok rahat oynayabilecek durumda.

Hamit ve Burak burada sadece alternatif olabilirler.

Hamit'in gerektiğinde orta sahanın ortasında da görev yapabileceğini düşünüyorum. Selçuk'un olmadığı maçlarda orada sırıtmayacaktır..

Burak Yılmaz'ı sağ tarafta kullanmak yanlış olacaktır, bu sebeple kendisini burada düşünmüyorum.

Forvet

Son mevki forvet, burada Drogba ile Burak arasında seçim yapmamız gerekirse seçim Drogba olacaktır.

Bence 4-4-2 ile ikisi yan yana da oynatılabilir. Bu sistemde Sneijder olmayacak belki ama gol açısından bu taktik daha işe yarayacaksa varsın olmasın.

Umut burada Drogba ve Burak'tan sonra iyi bir yedek olabilir.

Taktik Hakkında

Taktiksel önerim budur.

Ben çift forvet oynayacağım diyenler için ideal dizilişte 4-4-2'dir bana göre. Sneijder'den istediğiniz verimi alamazsanız 4-4-2'ye dönerek, Drogba - Burak forvet hattını deneyebilirsiniz..

Herkese iyi oyunlar..

Transfer Önerisi

Takımdaki en eksik bölge kuşkusuz kanat.

Üst düzey bir sol kanat alınması halinde pek bir sorun kalacağını sanmıyorum. Sol bek transferi de düşünülebilir ancak iyi bir kanat alınması halinde savunma olarak Hakan Balta'nın sizi tatmin edeceğinden şüphem yok.
    Last edited by Kaka Leite : 20.Ekim.2013 at 04:10

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

8 Yababcı

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bana göre yabancı sorunundan dolayı sol açık olarak Emre Çolak, kaleye Onur Kıvrak (Sinan Bolat) , ve Melo yerine de Nuri Şahin gibi isimler gelirse daha yararlı olur ki 8 yabancın olmuş oluyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bence 4-4-2 bunun formülü.

Sneijder yerine Burak gelmeli kesinlikle.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Galatasaray'da ki en büyük sıkıntı defans ve kale hattın da çok yabancı var.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ellerine sağlık Cenker, paylaşım için teşekkürler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnceleme güzel olmuş eline sağlık.Taktiğe gelecek olursak arkadaşım 4-4-2 ile baya farklı sonuçlar aldı.Bense 4-5-1 Barça Stilde zorlandım.4-2-3-1 ikimize de ters gelmişti.Önerim 4-4-2 ama Sneijder'i de oynatmak istiyorum diyenler 4-5-1'i deneyebilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Amrabatı satın 5'e Ajax'a. Oynayın 4-3-1-2. selçuk-melo-hamit sneijder drogba-burak 3 yabancı kullandık şimdi kaldı mı 3 sağ bekiniz sol bekiniz de yabancı olsun bi de muslera. Göbek'e bi Türk almanız lazım o da sanırım bi Ömer Toprak olabilir garanti oynayacak. Bi de Sol bek alacaksınız. 2 Transfer yani ben öyle düşünüyorum
    turksportal...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    Amrabatı satın 5'e Ajax'a. Oynayın 4-3-1-2. selçuk-melo-hamit sneijder drogba-burak 3 yabancı kullandık şimdi kaldı mı 3 sağ bekiniz sol bekiniz de yabancı olsun bi de muslera. Göbek'e bi Türk almanız lazım o da sanırım bi Ömer Toprak olabilir garanti oynayacak. Bi de Sol bek alacaksınız. 2 Transfer yani ben öyle düşünüyorum
    4-3-1-2 çok gol yer . Yüksek ihtimal bekleride ofansif bek yapacaksınız. Defansta problem çok fazla olur. Semih Kaya-Ömer Toprak ikilisi de araya atılan toplarda çok ağır kalır.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

4-3-1-2 sisteminde fazla poziyon verilebilir. Onun için en ideal taktik 4-4-2 sistemidir. Tabi Sneijderi illa oynatmak istiyorum diyorsanız 4-2-3-1 taktiğine geçmeniz lazım. Bu taktiktede Drogba-Burak ikilisinden birini kesmeniz lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Benim Fm2008de kullandığım ve turnuvalarda işime çokca yarayan bi taktik vardı. MR-MC-ML AMC-AMC ST. MC'yi DMC de yapabiliriz. Bunu bi denemek isterim açıkcası.

Hamit-Melo-Amrabat
    MCler

Sneijder-Selçuk
    AMCler

Drogba(burak)
    .

Bu taktik nasıl olur çok merak ediyorum. Denemek lazım. Kısa pas yavaş tempo. İleride defans çizgisiyle belki iş yapar da rezil de olabiliriz hiç denenmemiş bi taktik sonuçta.

4-3-1-2'ye gelince bekler ofansif bek olacak evet. Ama dediğiniz gibi defansif anlamda fazla sıkıntı da olmadı. Yine kısa pas ve yavaş tempoyla topu ayağımızda tutmaya çalışıyoruz. Deplasmanlarda
    4-1-3-2ye dönüyorum ve ya 4-3-2-1 yapıyorum topa daha fazla sahip olmak için.

4-4-2ye gelince sneijderi oynatmak imkansız o dizilişle. Ayrıca kanatlar Amrabat-Bruma mı Hamit-Amrabat mı nasıl kullancaz? Ben Amrabatı oyun başında 5e satma yanlısıyım. İyi performans gösterebiliyo mu ki?
    turksportal...

Ben hep 4-2-3-1 sistemini kullanirim GS'da ve hep Hamit'i sag kanatta oynatirim. Cok da iyi oynar her sezon verim alirim.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Football Manager 2014 | Galatasaray

Galatasaray hakkında burada tartışma yapabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

taktik bölümünde tartışmıştık arkadaşlarla yine söylüyorum bana göre en uygun diziliş 4-1-2-1-2 burda da sorun beklerde oluyor. Eboue oldukça iyi gibi ancak sol beke ilaç kim olur bilmiyorum. Swenseadeki neill'ı almıştım tam hatırlamıyorum tam adını pek de iyi çıkmadı. Şimdi tekrar başlıcam Galatasarayla.
    turksportal...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    taktik bölümünde tartışmıştık arkadaşlarla yine söylüyorum bana göre en uygun diziliş 4-1-2-1-2 burda da sorun beklerde oluyor. Eboue oldukça iyi gibi ancak sol beke ilaç kim olur bilmiyorum. Swenseadeki neill'ı almıştım tam hatırlamıyorum tam adını pek de iyi çıkmadı. Şimdi tekrar başlıcam Galatasarayla.
    Ben Galatasaray'ın defans hattından dolayı yabancıda sınır çektiğini düşünüyorum. 4-5 yabancı var orada ya kalede eklenince. Bu Fenerbahçe'de böyle değil o yüzden çok sıkıntı çekmiyoruz oyunda.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Ben Galatasaray'ın defans hattından dolayı yabancıda sınır çektiğini düşünüyorum. 4-5 yabancı var orada ya kalede eklenince. Bu Fenerbahçe'de böyle değil o yüzden çok sıkıntı çekmiyoruz oyunda.
    Vallahi hiç sorma işte başlamıştım bi şimdi tekrar başlıcam Türk kimi alabilirsem artık. Ömer Toprakı filan bi alabilsem keşke. Hayır hiç kıymıcam paraya alcam onur kıvrak'ı serbest kalma maddesi ile ancak bu seride illa nakit verecekmişsin o parayı :S o de dert oluyor
    turksportal...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Galatasaray ile oynayanlara tavsiyem Hakan Balta'yı Salt Bek oynatın. Bir rol bir adama ancak bu kadar yakışabilirdi Sistem olarak da 4-2-3-1 mantıklı olur yararlı olur. Hatta şöyle bir tavsiyem var.

Sol Bek : Salt Bek - Sol Açık : Kanat Oyuncusu
    Sağ Bek : Ofansif Bek(Hücum) - Sağ Açık : İçe Kat Eden Oyuncu

ben 4-1-3-2 oynuyorum defans anlamında sıkıntı yok ama ileride çok kısırlık çekiyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

3 taktik düşünüyorum. Biri üstte yazdığım 4-1-2-1-2. Takıma diziliş olarak en çok uyan taktik ve ayrıca amrabat'ı 5 mn€'ya satabiliyorsunuz. Danyi rierayı elmanderi kiralıkken satıyorum ben hemen. Yektayı 3.1 e satıyorum iyi bi bütçe oluyor. Sol bek alıcam şimdi bi de. Ama ne hikmetse amrabat'a 5 mnlik teklif gelince dany'e 4.3lük teklif gelmiyor; dany'e gelince amrabat'a gelmiyor :S

2. düşündüğüm taktik 4-1-1-2-2.
    son derece ofansif bi taktik aslında. DMC-MC-AMR-AML-ST-ST
    DMC zaten hiç çıkmayacak yerinde MC de selçuk olacak o da sadece pas atacak ileri koşu yapmayacak. Kanatlardakileri daha tam düşünmedim rol olarak ama kanat oyuncusu olarak dururlar sanırım çünkü zaten 2 ST var ileride. Bu taktik ciddi olarak işe yarıyor yalnız. Çok saçma gelebilir ama DMCye kadarki kısım hücuma çoook az katılıyor. AMR-AML ve ilerisi ise savunmaya çoook az katılıyor ama ne hükmetse işe yarıyor

3. düşündüğüm taktik ise asimetrik 4-2-3-1
    DMCr-MCl-MR-AML-AMCr-ST
    kısa pas yavaş tempo. Bu taktik aslında diziliş olarak en çok uyan taktik. Melo selçuk sneijder hamit amrabat oynar ve ileride duruma göre Burak ve ya Drogba. Drogba oynarsa 4 yabancı ileride oluyor bi de muslera 5 etti. Kaldı mı 1 o da artık defanstan kim olursa Burak olursa da 2 hakkınız kalıyor defansın göbeği ve ya beklerinizden biri türk olacak.
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Candrevayı 2 nakit 5 48 ay taksitle aldım. Satın amrabatı 5 e alın candrevayı
    turksportal...

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Kadro ŞL için iyi ama lig için kötü ilk sene idare edip ilerleyen senelerde Türklere yönelirirse ancak düzelir GS kadrosu lig için

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'la kariyer yaptığım için epey kurcaladım takımı. 4-2-3-1'de takım pozisyon bulsa da defansif anlamda sıkıntı yaşıyor ya da bazı takımlara karşı pozisyon bulmakta bile epey zorlanıyor. Eğer 4-2-3-1 oynanacaksa takım direktiflerini çok dikkatli ayarlamak lazım. Takım ya çok fena bocalıyor ya da müthiş saldırıyor.

4-4-2 oynandığında ise takım kötü oynasa bile mutlaka gol buluyor. İleride Drogba'yı pivot destek Burak'ı da Fırsatçı golcü oynatıyorum. Göbekte Selçuk(Sneijder) Melo yapıyorum. Selçuk oynarsa Defansif oyun kurucu destek, Wesley oynarsa Oyun kurucu destek yapıyorum rolünü. Stoperde Chedjou ve Semih var. Bekler de iki yönlü bek olarak yapıyorum. Açıkcası takım efsane oynuyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş'a karşı deplasmanda ilk yarıyı 2-0 geride kapattıktan sonra bu taktiğe geçtim. Fener'i 2-2 bitirdim, Beşiktaş'ı 4-2 yendim Ayrıca deplasmanda Shaktar ve Leverkusen'i içerde de Lyon'u yendim. Tavsiye ederim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

3-5-2 oynatmak mantıklı olmaz mı ?
    muslera
    gökhan chedjou semih
    melo selçuk
    bruma sneijder e.çolak(belki türk bir takviye yapılabilir)
    burak drogba
    zor bir takıma karşı iken bruma yerine hamit kullanılabilir defansiz özelliği yüzünden, aynı şekilde e.çolak yerine riera

Eboue gidebilir.sağ bek illa lazım olursa sabri ve hamit var zaten.sol bek hakan balta var.sol bek e de alternatif olarak genç bir türk kadroya katılabilir.
    Last edited by walcott07 : 23.Ekim.2013 at 14:11

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    3-5-2 oynatmak mantıklı olmaz mı ?
    muslera
    gökhan chedjou semih
    melo selçuk
    bruma sneijder e.çolak(belki türk bir takviye yapılabilir)
    burak drogba
    zor bir takıma karşı iken bruma yerine hamit kullanılabilir defansiz özelliği yüzünden, aynı şekilde e.çolak yerine riera

Eboue gidebilir.sağ bek illa lazım olursa sabri ve hamit var zaten.sol bek hakan balta var.sol bek e de alternatif olarak genç bir türk kadroya katılabilir.
    352 için sağda Zambrotta solda Roberto Carlos gerekir.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    352 için sağda Zambrotta solda Roberto Carlos gerekir.
    Doğru söylüyorsun hocam ama hem selçuk hem sneijder hem burak hem drogba en mantıklı şekilde bu takitkle oynatılır bence..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

4-2-3-1 en ideal taktik bence. Ama defansif anlamda çok sıkıntı oluyor. ileri 4 lü takım defansına yardımcı olmuyor. Orta sahada selçuk ve meloyu ekarte ettikleri an rakip takım defansını yürüyerek geçiyor. Bu arada defansta ceyhunu deniyebilirsiniz, chedjou sakatlandıktan sonra savunmada ceyhunu denedim ve mükemmel bir performasn gösterdi 40 yıllık stoper gibi. Şampiyonlar Ligi maçlarında bile harika işler çıkardı Manuyu Ceyhun sayesinde yendim. Tabi bide 90+2 de semihin korner golünü unutamam

Nesil
    2006
    Yer
    London

4-1-2-1-2 bana en mantıklı taktik gibi geliyor, sağlam bir kanat oyuncusu yok bu nedenle

GK - Muslera
    DR - Hamit Altıntop
    DL - Hakan Balta
    DC - Semih Kaya - Chedjou
    DM - Melo
    MC - Selçuk İnan - Emre Çolak
    AMC - Sneijder
    FC - Drogba - Burak

Sanırım bu beş yabancı dışındakiler satılabilir yada defansif oynayan takımlara karşı revizyona gidilerek 4-2-3-1 oynatılabilir. Selçuk İnan çift yönlü olarak oynarsa 4-1-2-1-2 de daha fazla yararlı olabilir

4231 oynatiyorum takimi.. Sadece Sneijder'den hic verim alamiyorum.. mac basina en az 30 sut cekiyorum 10/15 arasi kaleyi tutuyor en fazla 1 tane gol atiyorum.. rakip geliyor 1/2 kez hemen atiyorlar..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Beta sürümde Hamit Altıntop ve Şener Özbayraklı'yı sağ bek olarak denedim, pek fena sayılmazdı.

Dany, Eboue, Riera, Amrabat, Elmander. Bu beş oyuncuyu oyunun başında satarak transfer bütçesi yaratmaktan pek çekinmedim doğrusu amma velakin yerlerine alabileceğimiz yerli oyunculardan aynı düzeyde / yada daha fazla katkı beklemek doğru olmuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bariscamur View Post
    Beta sürümde Hamit Altıntop ve Şener Özbayraklı'yı sağ bek olarak denedim, pek fena sayılmazdı.

Dany, Eboue, Riera, Amrabat, Elmander. Bu beş oyuncuyu oyunun başında satarak transfer bütçesi yaratmaktan pek çekinmedim doğrusu amma velakin yerlerine alabileceğimiz yerli oyunculardan aynı düzeyde / yada daha fazla katkı beklemek doğru olmuyor.
    Bence dogru karar... bu oyunculari gondererek butce yaratma fikri kulaga hos geliyor. En azindan satis listesinde para eden oyuncular

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri