Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 84 arası toplam 84 sonuç

Konu: Galatasaray İncelemesi | FM 14

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gelişmeyi ne zaman bırakıp deli gibi özellik kaybedicek merak ediyorum.Adam hala pes etmiyor

Buda oynadığım en eğlenceli maçlardan bir tanesi.Deplasmanda 4-1 yenildiğimiz rakibe karşı evde 4-1 skor ve sonrasında gelen final.Çok özel anlardı
    Last edited by LifeYourself : 05.Aralık.2013 at 17:04

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Satmalımıyım bu fiyata ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Beklemen hata

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Beklemen hata
    Yerine kimi alacağım onu bilmiyorum. Teklif reddettikçe daha üstünü öneriyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eğer başarılı bir klüpsen 1 aylık gözlemciyi şu andaki en iyi ülkeye göndersen yeter.Aradığın özellikleri yazıp.
    Hatta o teklif veren 3 takımın istediğin bir oyuncusu varsa 72 milyon yerine para+beğendiğin oyuncu: Bruma takası deneyebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Satmalımıyım bu fiyata ?

Özelliklerini görebilir miyim sana zahmet siteye koyarsan sevinirim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Forvetlerden bi tek ben mi verim alamıyorum bilmiyorum ama ne Burak ne Umut nede Drogba gol yükünü çekiyor. Hepsinin maksimum 9'ar 10'ar golleri var.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Forvetlerden bi tek ben mi verim alamıyorum bilmiyorum ama ne Burak ne Umut nede Drogba gol yükünü çekiyor. Hepsinin maksimum 9'ar 10'ar golleri var.
    Gerçek yapmışlar işte. bire bir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Drogba'yı nasıl oynatıyorsun abi?Ben arkası kaleye dönük komple forvet(destek) oynatıyorum.Burak'ı oynatmıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Drogba'yı pivot santrafor olarak kullanıyordum da, kontejyandan dolayı serbest bıraktım. Matias Suarez'i aldım onun yerine fakat ondan da pek memnun kalmadım. Burak zaten maç seçiyor, kafasına göre oynuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Drogba'yı pivot santrafor olarak kullanıyordum da, kontejyandan dolayı serbest bıraktım. Matias Suarez'i aldım onun yerine fakat ondan da pek memnun kalmadım. Burak zaten maç seçiyor, kafasına göre oynuyor.
    Oyunda zaten genelde golü içe kat eden ofansif orta sahalar atıyor bende de.Fakat komple forvet olarak oynattığımda gelen şanslarıda değerlendiriyorlar.
    Ama Drogba komple forvet oynarken gol kralı bile olabiliyor.Ben resmen ölene kadar kullandım kendisini.Birde 40 yaşında Yedeklerde 26 golle rekor kırdı.Sonrada emekli oldu

Gaston Ramirez (AMC), onun en çok golü attığı sırada sakatlıklar geçirmişti Drogba biraz tutukluk yaptı.
    Drogba emekli olduktan sonra Hulk(AMR) sazı eline aldı

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Oyunda zaten genelde golü içe kat eden ofansif orta sahalar atıyor bende de.Fakat komple forvet olarak oynattığımda gelen şanslarıda değerlendiriyorlar.
    Ama Drogba komple forvet oynarken gol kralı bile olabiliyor.Ben resmen ölene kadar kullandım kendisini.Birde 40 yaşında Yedeklerde 26 golle rekor kırdı.Sonrada emekli oldu

Gaston Ramirez (AMC), onun en çok golü attığı sırada sakatlıklar geçirmişti Drogba biraz tutukluk yaptı.
    Drogba emekli olduktan sonra Hulk(AMR) sazı eline aldı
    Drogba'dan maksimum verim almışsın hocam tebrik ederim. Sanırım yıl olarakta baya ilerdesin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Drogba'dan maksimum verim almışsın hocam tebrik ederim. Sanırım yıl olarakta baya ilerdesin
    Saol abi
    Evet 19-20 sezonunda bıraktım öyle yeni kariyer açtım. Drogba, Kuyt ve Sow Türkiye liginde sakatlık yaşamazlarsa emekli edilebilecek oyuncular.Niyeyse özelliklerinden biri düşerken zihinsel ve oyunla ilgili özellikleri artıyor.Özellikle yakından incelediğim Drogba'da zihinsel bir patlama oldu

Ben de drogba dünya kupasında japonyaya 6 toplamda 11 gol attı

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Özelliklerini görebilir miyim sana zahmet siteye koyarsan sevinirim.
    Biraz geç oldu kusura bakma.

Aranizda Sneijder'de sakatlik problemi yasamayan oldu mu hic? Adamdan bir turlu faydalanamadik

Nesil
    2004
    Yer
    Eskişehir

Altyapıyı geliştirebilen varmı. Gm scout ile bakayım dedim hem akademisi yok hem de yönetimle konuştuğumda geliştirecez demelerine rağmen gelişmiyor türlü. fenerde deli gibi adam çıkarken bizde vasat oyuncular çıkıyor. istiyorum ki şöyle bi tane genci çıkarayım alt yapıdan ama yok

Yeni guncelleme ile Galatasaray hakkinda ufak bir analiz yapabilecek birisi varmi? Bu aksam tekrar kavusacagim oyuna ama heyecanlandim iyice

Mali yapı çok kötü yapılmış güncellemeyle transfer yapmasan bile kulüp borca batıyor. Pek gerçekçi yansıtılamamış bu durum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Resmi güncellemede var mı bilmiyorum ama editörden yapılan transfer yamalarında oynuyorsanız ve kadroda Endoğan Adili varsa kesinlikle satmayın serbest bırakmayın. Oyunun başlarında profili iyi değil bir kaç sezon kiralayın, 3 ya da 4. sezondan itibaren deli gibi oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyunda Drogba insan değil.Aslında FM14'ü maç motoru yüzünden bırakmıştım ama bi GS kariyeri açayım dedim sonra.Drogba ligde 34 maçta 37 gol ŞL'de yarı finale kadar 9 gol attı.Avrupa'da altın ayakkabı aldı.Ayrıca ŞL'nin en golcü oyuncusu oldu.Haliyle STSL'de de gol kralı oldu.Dünyada yılın en iyi 3. oyuncusu aynı zamanda.4-2-3-1'de pivot forvet çılgın atıyor.Aslında oyunda orta kafa gol çok olduğu için pivot forvetler çok gol atıyor.Dirk Kuyt özellikle.

Gs kariyeri yapanlara tavsiyem 4-2-3-1'de Burak içe kat eden oyuncu olarak sağda oynasın.Sneijder oyun kurucu olarak AMC.Januzaj sol tarafta kanat.Drogba forvet.Çılgın takım oluyor.Burak içe kat eden oyuncu olarak asist kralı oldu

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Katılıyorum,Drogba'yı kesinlikle bırakmayın,doğru oynatıldığı zaman tam bir canavar.Aynı şekilde Bruma'da öyle,çok acaip gelişiyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

uzun zaman sonra ilk defa bu kadar uzun soluklu kariyer yaptim. uzun soluklu kariyer dememe bakmayin 20 hafta oynadim sadece

gelelim asil duruma:
    sizde de kulup maddi sikinti yasiyo mu? ne transfer yaptim ne bisey ama gelin gorun ki takimin maddi durumu rezalet seviyede. kriterlere uyamazsak bittik demektir. normalde Galatasaray'in boyle mi olmasi gerekiyor? Unal Basgan ne istesem "olmaz" diye karsilik veriyor. benim bildigim Unal Basgan boyle bi baskan diil yani.

bu derece kotu sekilde maddi sikinti yasayan arkadaslar var mi aranizda?

Quote Originally Posted by tombul taho View Post
    uzun zaman sonra ilk defa bu kadar uzun soluklu kariyer yaptim. uzun soluklu kariyer dememe bakmayin 20 hafta oynadim sadece

gelelim asil duruma:
    sizde de kulup maddi sikinti yasiyo mu? ne transfer yaptim ne bisey ama gelin gorun ki takimin maddi durumu rezalet seviyede. kriterlere uyamazsak bittik demektir. normalde Galatasaray'in boyle mi olmasi gerekiyor? Unal Basgan ne istesem "olmaz" diye karsilik veriyor. benim bildigim Unal Basgan boyle bi baskan diil yani.

bu derece kotu sekilde maddi sikinti yasayan arkadaslar var mi aranizda?
    Ben ilk sezon transfer yapmamistim ve baskandan da bir talepte bulunmamistim maddi durum kotu diye. 2. sezonda bir kac oyuncu sattim, maaslari azalttim.. o arada zaten borclara odenecek miktar da 3 milyondan 1 milyona dusmustu ve maddi olarak iyi duruma gelmistik. Bir de ligde sampiyon olarak ve Sampiyonlar Liginde de Ceyrek Final gorerek iyi para kazanmistik

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri