1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Bruma | 19

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Bruma | 19

Adı Soyadı:Bruma
    Pozisyon:Ofansif Orta Saha Sağ ve Sol Kanat
    Oyun Başı Satış Fiyatı:3.8 M € - Gözlemci raporunda 8-14 M € arasında bir fiyat istiyor kulüp.

*Verin Ronaldo'ya çalıştırsın Dirk Kuyt,Sneijder gibi adamlar'dan iyi yarar sağlar

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

teşekkürler...

tabiki pek bir ifade etmiyor ama benim gözlemlediğim kadarıyla istekli ve çalışkan karakter yapısı artı dribbling ve oldukça iyi fiziğiyle(ayakta durabilen) büyük sükse yapmış bir adam. ama mesela tekniği 16 mıdır bilemiyorum daha dkkatli izlemek lazım dribbling yeteneği süper ama klasik afrikalı tekniksizliğinden az da olsa izler taşıyor gibi. neyse bilemiyorum tab çok az izledim saygılar zaten tr araştırmacıları yapmadı profili

Dribling, hız, hızlanma falan artacaktır mutlaka daha 19 yaşında ama güç ve denge özelliği bence çok daha fazla olmalı. Topu çok iyi saklıyor ve iki mücadelelerde kesinlikle pes etmiyor, düşmüyor. Geliştirilmesi gereken bir profili var. Çalışkanlığı da kesinlikle arttırılmalı.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bitiricilik çok fazla GS'lılar için iyi olmuş. Geliştirebilir tabii ama ilk sezonunda da bu verilerle katkı verir.
    Last edited by OrcunFB : 18.Ekim.2013 at 22:14

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

dengesi böyleyken pek varlık gösteremez sanıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bitiriciliği 13 yapan araştırmacı onlayn mı ? Sanırım Portekizlilerin yaptığı bir olay bu, tabii oyunda bizim için iyi bir durum ancak Bruma'da bitiricilik ne yazık ki yok.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007

İyi oynuyor bende. 20 civarı maçta 10 civarı gol+asisti var. 7.30-7-40 civarı da ortalaması.

Şu an 2.sezonun başındayım . Sol açıkta oynatıyorum 6 maç 4 gol 3 asist yaptı.

Nesil
    2011
    Yer
    adana

Brumanın bir kaç sportingde ve portekizde oynadığı maçlara bakarsanız bitiriciliği fazla olmadığını anlarsanız herhalde turnuvada da 3 golü vardı

Turnuvada 4 maçta 5 golü vardı kanat olmasına karşın ve sportingin alt yapısında baya gol atmış, sadece Rize maçına bakarak bitiriciliği 8-9 iyidir deriz de demek ki soğukkanlılık denge kararlılık falan etki etmiş o maçta

Geliştirebilmiş olan varmı şimdiye kadar ?

Nesil
    2007

1.5 sezonda bu hale getirebildim. Özellikle yeni yamadan sonra golleri de arttı. Geçen sürümde defansın arkasına sızabiliyordu, malum rüzgarın oğlu maşallah, ancak gol atamıyordu. Şimdi onu da atmaya başladı. 3.5 yıldız oldu şimdilik.

Baya sağlam gelişmiş.
    Bende gs ilk sezon Anji ye,2.sezon Arsenal e kiralamış,toplam 20 maça cıkabılmıs 2 sezonda baya kötü durumda suan.Gelişmeyi geçtim düşmüş özellikleri

içe kat eden değilde kanat oyuncusu olarak oynatırsanız çok asist yapıyor.iyi de gelişiyor ilerleyen dönemlerde.

Nesil
    2007

4 sezon sonra nakit 30 MN Euro bedelle ManU'ya yolladım. Çok da iyi gelişmedi aslında, neden bilmiyorum; sanırım PA'sı düşük çıktı(ilk 2 sezon kanatsız oynadığım için topu topu sezonda 15 maça çıkmasının da etkisi olabilir). Mental özelliklikleri kısıtlı kaldı. Fiziksel ve teknik özellikleri gelişti, performansı da gayet iyi olunca güzel bir fiyata sattık. Çok sağlam bir kanat oluyor.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Bu sene iyiyiz ya , elimizde Bruma gibi parlatıp satacağımız yıldızımız var

Mesaj Yetkileri