1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Kerim Frei | 19

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Kerim Frei | 19

Adı Soyadı:Kerim Frei
    Pozisyon:Ofansif Orta Saha Sol Kanat
    Oyun Başı Satış Fiyatı:3.6 M € değer ile başlıyor,raporda fiyat belirlenmemiş.

*Kesinlikle güç çalışması gerekmektedir. Sonrasında toparlar zaten

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar FM 2013 te bir arkadaşımın savesinde Kerim Frei Beşiktaş ta harikalar yarattı kesinlikle çok iyiydi FM 2014 te daha henüz oynayamadım

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sezon ortasında bizim Türkiye araştırmacılarımız bu profilin yarısı kadar bir özellik verirler ve Frei süper yetenek olmaktan çıkar. Bir Portekiz değiliz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu profili ne kadar hak ediyor ? Oynadıkça görmek lazım. İngiliz araştırmacılarının bol keseden girdiğini görmek oyun içinde zor değil.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

orhunce'in dediği save , benim save'imdi gerçekten şutları mükkemmel olmasada içeri girip köşeleri yokluyordu bazıları dentinho yu tercih ederken ben kessinlikle Kerim'i Öneriyorum

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Bu adamın kaç tane özelliği 15 üstü de fazla buluyorsunuz anlamadım. Oyunda 19 yaşında ne manyak profillere sahip oyuncular gördük daha ne düşecek özellikleri.

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Bu profili ne kadar hak ediyor ? Oynadıkça görmek lazım. İngiliz araştırmacılarının bol keseden girdiğini görmek oyun içinde zor değil.
    Kesinlikle katılıyorum.

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Bu adam fulham'da top oynuyordu, sivasspor'da değil dikkatinizi çekerim. Çok maçını seyrettim bir umut oyuna girer diye ve çoğunda girdi. İlk 11 başladığı maçlarda dahil. Fulham'ın Bale'i diyolardı bu çocuğa ve chelsea orta sahası ile defansını ipe dizip maçı izleyenleri hayrete düşüren bir genç yetenekten bahsediyoruz.

Oynasında görelimden ziyade yeteneğide göz ardı etmemek gerekiyor.

Edit: Bu profildem çok daha fazlasını hak ediyor.

Aldığı her topu ters yöne yani içeri sürüyor. Gökhan Töre'nin solda oynayan versiyonu yani ama bence Töre'den çok daha iyi. Bu profili de hak ediyor hatta ilerde daha da artacak özellikleri.

[YOUTUBE="J9I5TupCHvk"]Kerim Frei[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Stoch'un profiliyle karşılaştırdım 2 side aynı tip oyuncular solda oynamayı sevip içeri katetmeyi seven oyuncular bir farkı kerim biraz daha takım oyuncusu. Fulham maçlarından birkaç kezde izleme fırsatı buldum. bence biraz daha zaman verilmesi lazım maç eksiği ve kondisyon eksiği mevcut.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sol taraftan ziyade forvet arkasında denedım kerımı başarıyla oynuyor profili kesinlikle normal

1.sezon sol kanatta hep onu oynattım.

Bu da maç istatistikleri

Sonuç olarak hem değeri arttı hem de özellikleri

Tam inside forward. Koy sol kanada yardırsın.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İleride dehşet bir oyuncu oluyor. Bu yıl pek forma şansı bulamadığı için nasıl oynadığını göremedik.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Mesaj Yetkileri