Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: Crash Dump Hatası

logo face forma paketi varsa silip oynarsan bir hata almazsın

yılllardır fm oynuyorum şu Crush Dumps denen illetle bir türlü karşılaşmadım çok şükür.
    bir çözümü vardır elbet.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Ana konu dışında açılan başlıklar bu konuyla birleştirildi. Crash Dumps hatasını bu konu altında konuşmaya devam edelim lütfen.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

logo paketı falan kullanmıyorum kı...

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

hiçbir şey kullanmadığım halde logo vs.. tam 3 kere aldım çok sinir bozucu bir durum. geçici dosyaları temizle yaptım bakalım ne olacak umarım işe yarar

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    yılllardır fm oynuyorum şu Crush Dumps denen illetle bir türlü karşılaşmadım çok şükür.
    bir çözümü vardır elbet.
    daha dün böyle demiştim..
    ilk sezon sonunda tüm transferleri yaptım taktikle uğraşıyordum ki aldım o lanet hatayı..

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    daha dün böyle demiştim..
    ilk sezon sonunda tüm transferleri yaptım taktikle uğraşıyordum ki aldım o lanet hatayı..
    Herseyin bir ilki vardir

anlaşılan bu sorun herkesin başında var ama önemli olan bunu nasıl çözeriz beyler ? steama mail atsak yada ne bileyim araızda bunu çözümünü bilen yok mu ? el mahkum diyip ha bire bu sorunla mı karşılaşacaz bunun mutlaka bir çözümü vardır diye düşünüyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Geçiçi dosyaları temizle işlemini yaptığımdan beri almadım umarım böyle devam eder. Sizde bir deneyin isterseniz.

Bende yaklaşık 2 yıldır crash dumbs hatası almıyordum ve olan oldu "tamam " dedikten sonraki ekranı paylaştım kalıcı bir çözümü olan varmı Sigames forumlarında vs ?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Oyunu orjinal kullananlar oyunun dosyalarini steam ustunden dogrulatmasi lazim

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Oyunu orjinal kullananlar oyunun dosyalarini steam ustunden dogrulatmasi lazim
    Nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi verirsen sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayseri

ben oyuna hiç giremiyorum. henüz steamden oyunu açmak istediğimde alıyorum bu uyarıyı, çözümü nedir bilen varmı?

bu nedir yahu başka bir hata veriyordu steam. steam'i sildim yeniden kurdum. oyunu da yeniden indirince şimdi de giremiyorum oyuna bu hatayı veriyor. yok bir önerisi olan

öğlenden beri bunlarla uğraşıyorum. hayatımda ilk kez bir oyuna para verip aldım ve bir daha da almam

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Hayret bisey ne güzel gidiyordum kariyerimde transferler falan hep yaptim illa bi aksilik yapacak bu oyun pat crush dumps hatasi verdi

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

bende de veriyor hatta bazen direk atıyor hocam skin yada patc benzeri bir ekstra eklentiden oldugunu düşünüyorum geçen sene fm2013 de alıyordum aynı hatayı face pack vardı sildim mis gibi oynuyordum anladım ki dedim ilaç belli .Mutlu Son belli.

yahu yok mu bunun kesin çözümünü bilen neredeyse hergün almaya başladım bu hatayı. internette yazanları tek tek hatta çoğu kez defalarca tekrarlıyorum ama keyfi gelirse oluyor gelmezse olmuyor. günümün 2 saati oyunu açmaya çalışmakla geçiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2 haftada bir 3 ayrı dosyaya oyunu kaydedin.Tek çözümü bu bana göre

Oyunu Orjinal Oynayanlar İçin Steamdan Oyuna sağ tıklayıp özellikler deyin ve yerel dosyalardan oyun dosyalarını doğrula deyin benim başıma iki kere geldi oyundaki bazı dosyalar silinmiş doğrula dediğim zaman hata vermedi

Arkadaşlar sorunun tek çözümü var.
    Football Manager 14'ü kurduktan sonra " Bilgisayar/(Oyununuzun kuruluğu olduğu yerel disk)/Program Files/Football Manager 2014/_CommonRedist/DirectX " dizinini takip edip, DirectX setup dosyasını çalıştırın, programı kurun ve oyuna girin. Sorun hallolmuş olacaktır

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri