Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Éder Álvarez Balanta | 20

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default Éder Álvarez Balanta | 20

Adı Soyadı : Éder Álvarez Balanta
    Pozisyon : Defans Merkez / D(SL)
    Takımı : River Plate
    Sezon Öncesi Başlangıç Fiyatı : 10M €

Fiyatı bayağı bir tuzlu ama değer diye düşünüyorum. Yaşı genç olsa da fizik bakımından mükemmel diyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

insan değil yahu insan değil

ama tabi şişirme oldugunu sanıyorum

20 yaşında böye profil anca rüyalarda

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ismi iyi.sigorta gibi

Nesil
    2006
    Yer
    London

bu adam messiden iyi olur arkadaş bu ne böyle 20 yaşında 3,5 yıldız oynadığı potansiyeli 5 heralde ahbabın

Kesinlikle şişirilmiş

Çok iyi özellikler 7-8 e alınabilir bence

28 bine veriyor klübü.

12.25 Milyon Dolara Dortmund almış benim oyunda.

Doria ile birlikte stopere konulup 10 yılı aşkın süre stoper sıkıntısı çekilmeyecek bir adam.

9. Default

7 milyon tl si peşin gerisi 48 taksit 22 milyona satın aldım galatasaraya. biraz şişirilmiş evet ama oyunda yardırıyor her türlü.

şimdi ismini görünce hatırladım ben beta'da bu adamı 3.5 milyon euroya mı ne aldım. 3.sezon başında. menejer önerdi. baktım beğendim. aynı anda dortmund falan da aynı parayı teklif etmişti. kendi istediği paranın fazlasını verip ikna ettim.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Benim de burada görmeden önce oyunda ilk gözüme çarpan oyunculardan. Pedro Franco'yla iyi bir ikili olabilirler ama para fazla belki 2. sezon alabilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Evertonla oynuyorum oyunun başında aldım 17 milyon civarı bi paraya ligin devre arası geçti şimdi as oynatıyorum çok iyi bu adam rahat olun
    malatyAdana!

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Bazı özellikleri random. Kişisel özellikleri de random o sebeple her kariyerde potansiyeline ulaşmayabilir. PSG kariyerimde alıp Roma'ya kiraladım. İyi bir role model oyuncu transfer etmezsem 24 yaşına kadar kirada oynatacağım. Gayet iyi performans sergiliyor Roma'da.

Favini 5 yıldız verdi. Bakalım ne kadar gelişecek.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Man City ile 2018-2019 sezonundayım arkadaşlar şuanda benim takımımda ve ben gelmeden önce city transfer etmiş(etmeseydi ben alacaktım zaten ^^) ve oyunun şu anda tartışmasız en iyi stoperi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Coşkun söylemiş, ben de hatırlatayım bir kez daha PA: -10 bu arkadaşın. Fiyat tuzlu falan gelebilir ama evi arabayı satın bu adama basın.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    Bazı özellikleri random. Kişisel özellikleri de random o sebeple her kariyerde potansiyeline ulaşmayabilir. PSG kariyerimde alıp Roma'ya kiraladım. İyi bir role model oyuncu transfer etmezsem 24 yaşına kadar kirada oynatacağım. Gayet iyi performans sergiliyor Roma'da.

Favini 5 yıldız verdi. Bakalım ne kadar gelişecek.
    Bende oyuncunun kararlılık 12 olarak yansımış profile ama yukarda 16 . Bu önemliydi sanırsam genç oyuncular için öyle mi ?
    malatyAdana!

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Bende oyuncunun kararlılık 12 olarak yansımış profile ama yukarda 16 . Bu önemliydi sanırsam genç oyuncular için öyle mi ?
    Kararlılık özelliği bütün oyuncular için önem arz eden bir özellik ama oyuncuların gelişimindeki en önemli etken oyuncunun profesyonellik ve hırs özelliği. Kararlılığı yüksek profesyonel bir role model bulunabilirse oyuncu çok iyi gelişecektir.

Tabi yanlış hatırlamıyorsam 141 CA ile başlıyor oyuna; bu da demektir ki 141 CA'dan yüksek CA'sı bulunan kadro statüsü Balanta'dan daha yüksek bir role model bulmak lazım oyun başında.

Atıyorum John Terry bu adamı yanına çırak alsın; Balanta balataları söker öyle durdurulamaz bir şey olur stoperde.
    Last edited by Rind-i Şeyda : 11.Kasım.2013 at 02:46

2015 yazında dortmund'a 3.7 milyona aldım. sudan ucuz

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

1. sezon mart ayında 6.750 € verdiler

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Harika bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Mükemmel. Güzel kaptırmışız

oyundaki en iyi defans bence

Keşke bu profil 13 tede olsa gerçi 13 tede 2 m ye alırsın

3.sezonda Beşiktaş'a 6.75 M'ye aldım hemen değeri 10 M oldu.

Pedro Franco da Kolombiya'lı olduğu için Beşiktaş'ı seçen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Kendisini 2. senenin başında aldık arkadaş 2 yıllık sözleşme istiyorum diye tutturdu bizde daha iyisini bulamadık diye aldık.Daha yeni geldi bilgilerinde seçenekleri düşünüyor yazıyor arkadaş büyük takımlarda oynamak istiyormuş yahu dur daha yeni geldin.Sanırım 2 sene oynatıp satıcaz takımım Borussia Mönchengladbach

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

2. Sezonda 11.25m ye Galatasaray'a getirdim. Gerçekten inanılmaz oynuyor. Ters kademe, düz kademe falan farketmiyor. Mutasyon gibi

arjantin ligi maçlarını izlerim de teknik ve yaratıcılık çok abartılmış en fazla 7-8 olur biraz kalas bu genç ve soğukkanlılıgı da fazla verilmiş, ilk kontrol, dribbling falan fazla, onun dışında fiziksel olarak çok iyi teknik özelliklerinde sadece markaj kafa ve top çalma değerleri normal bence gerçeğe baktıgımda

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Oyun başı almak çok zor gibi 12 kabul etmediler

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Alın alın da malesef hep kondisyon sıkıntısı çekiyor. Sol ayaklı stoper arayanlara birebir.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri