1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM 2014 Instant Result Skin

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default FM 2014 Instant Result Skin

İndirme linki: http://dosya.turksportal.net/disco_f...014instant.zip

Dark versiyonu indirme linki: http://dosya.turksportal.net/disco_f...rk-instant.zip

Kurulum: Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2014/Skins
    Last edited by GeNç KaRTaL : 20.Ekim.2013 at 20:54 Reason: indirme ve ekran görüntüsü linkleri sunucumuza aktarıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.Tema hakkında ingilizce bilmeyenler için ufak bir açıklamada bulunalım.Maçları oynamadan anında sonuç almanıza yarayan bir eklenti eklemişler temaya.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hocam,bu tema resmi midir? yoksa bu işle ilgilenen bizden arkadaşlarmı yapıyor

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Çok teşekkürler bu olmadan bazen sıkılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Oğuzcan View Post
    Hocam,bu tema resmi midir? yoksa bu işle ilgilenen bizden arkadaşlarmı yapıyor
    Resmi değil.Dediğin gibi bu işe gönül vermiş fm severler tarafından yapılmış.
    So what?
    Saike

Bunu yapınca maç oyuncu değiştirilmeden bitiyor. Acaba benim asistanda mı problem var

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

teşekkürler. deneyeyim böyle bir şeye ihtiyacım vardı açıkçası

edit: maçı izlerkende kullanabiliriz diye düşünmüştüm ama öyle değilmiş. yine de güzel tabi

Bunu kullananlar kesinlikle RAKİBİN GAZINI AL seçenegini kullansınlar.Ben geçen senede kullanmıştım gayet başarılı sonuçlar alabirsiniz.

Sadece maç planı kullanma seçeneği çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim, yardımcı olabilicek biri var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben takımı yönetirken 8-9 tane atıp kaleye tek şut bile yemediğim takımlara karşı bazen maç yapmayım diye bu taktiği kullanıyorum, hep 3-2, 2-1, 4-2, 2-2, gibi gol yemiş skorlar geliyor, sezonda ligde normalde 10 maçta 2 gol yiyorum, instant dediğimde her maç 1-2 gol yiyorum. Berbat bir özellik olmuş, hiç olmasaymış daha iyiymiş, 2-3 maç yaptım, hepsi böyle bitince kaldırdım.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Ben takımı yönetirken 8-9 tane atıp kaleye tek şut bile yemediğim takımlara karşı bazen maç yapmayım diye bu taktiği kullanıyorum, hep 3-2, 2-1, 4-2, 2-2, gibi gol yemiş skorlar geliyor, sezonda ligde normalde 10 maçta 2 gol yiyorum, instant dediğimde her maç 1-2 gol yiyorum. Berbat bir özellik olmuş, hiç olmasaymış daha iyiymiş, 2-3 maç yaptım, hepsi böyle bitince kaldırdım.
    Ligde 10 maçta 2 gol civarı çok iyi nasıl bir oyun anlayışıyla oynuyorsun ?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Anlayış seçme şansı vermiyor bana, önceden beraberliğe oyna, farklı kazan yada kazanmaya oyna gibi seçenekler vardı şimdi maç planı kullanma diyor, ancak maç planı kullanmasam bile takımımın kalitesi ligteki en iyi takımdan 11-12kat daha fazla, adamların tüm oyuncularının potansiyeli benim 1 oyuncumun potansiyeli etmiyor yani, 2 gol yemesini anlarım 1-2 maç ama her maç böyle hiç gol yemeden geçmiyor, benim 10-12 maçta yediğim golü oyun 1 maçta yiyor, ofansif oynuyorum ben maa kalemde 160/198 lik kalecim var yani, çok iyi bir kaleci, defansımda sağlam sağ kanatta yine 132/199 potansiyelli bir genç var, defansın ortası Avrupa kalitesinde, hani avrupada çok gol yiyorum ama bu benim anlayışımdan anlayabilirim, ancak ligim açısından çok üstünüm, zaten 26m takım değerim var benden sonraki en değerli takım 2.1m yani fark burada oluşuyor aslında

Mesaj Yetkileri