1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Antrenman Tartışma Platformu

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Default Antrenman Tartışma Platformu

FM 14 antrenman sistemi hakkındaki sorularınızı burada sorabilir, tartışmalarınızı burada yapabilirsiniz.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

öncelikle merhaba. sezon öncesinde takıma 4 hafta kondisyon-1 hafta takım uyumu-1 hafta taktikler yükledikten sonra antrenman odağını dengeli de bırakmak dahamı mantıklı olur acaba.

Fm 2011'den beri oyunu oynayamiyordum. Bu sene vakitimiz bol diye aldik fakat gorunuse gore bircok yenilik olmus. En buyuk degisikliklerden biri de antreman sisteminde olmus.

Biraz kurcaladim fakat pek birsey anladigimi soyleyemem

Bana yardimci olursaniz sevinirim, zira oyuna biran once baslamak istiyorum.

Nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Mac oncesi antremanlarinda ve sol frame'de bulunan 1,2,3 haftalarda ne yaparsak daha iyi olur? Galiba birde takimin antremana alisma evresi var?

Ayrica genc oyuncular icin eskisi gibi ozel antreman programlarini hazrilamak mumken degil gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

'Antrenman' sayfasında 'takım' sekmesine gelince, maç antrenmanı olarak neye odaklanacağını ve genel antrenman olarak neye odaklanacağını oyuncuların seçebiliyoruz. Genel antrenman olarak lig başladıktan sonra 'dengeli' ya da 'kondüsyon' tavsiye etmiyorum ben. Sakatlık olmasına neden oluyor. Diğer hepsi olabilir. Sol taraftan haftalara göre vermekte eğer ki farklı şeyler calıstırmak isterseniz..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    'Antrenman' sayfasında 'takım' sekmesine gelince, maç antrenmanı olarak neye odaklanacağını ve genel antrenman olarak neye odaklanacağını oyuncuların seçebiliyoruz. Genel antrenman olarak lig başladıktan sonra 'dengeli' ya da 'kondüsyon' tavsiye etmiyorum ben. Sakatlık olmasına neden oluyor. Diğer hepsi olabilir. Sol taraftan haftalara göre vermekte eğer ki farklı şeyler calıstırmak isterseniz..
    Tesekkurler, dun geceden itibaren oyunu yeniden kesfetmekle mesgulum. Bu gece de buyuk ihtimalle forumlari gezerek gecirecegiz. Bireysel antreman ve ozellikleri cozmeye calisiyorum, artik yarin baslariz oyuna

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bireysel de oyuncunun profilinden antrenman sekmesine girip oralardan yapılabiliyor.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

7. Default

Mutlaka transferlerden sonra takım uyumu çalıştırın ve ben hep savunma yerleşimini odak yapıyorum.

Çünkü çok gol yiyoruz savunma yerleşimine önem verince 2-3 yıl sonra takım 20 gol yiyor senede en fazla...

Uzun süredir FM oynamıyordum. FM 14'e bir başlayalım dedim ama antrenör sorunu var sadece 1'er tane personel alınıyor :S

Ben antrenman ayarlarını yardımcı antrenöre bırakıyorum. ne zaman kendim ayarlamaya çalışsam yıl sonuna futbolcuların yarısı sakat giriyor.

Mesaj Yetkileri