1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Manuel Fernandes Sorunu

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Question Manuel Fernandes Sorunu

Beyler ben bir Beşiktaş taraftarı olarak fm de de tabiki Beşiktaşı alıyorum fakat şu Fernandes Sorunu ben bezdiriyor , yani açıkçası bu sorunun çözümü varmı ? veya manuel fernandes in yerine biri önerebilir misiniz ?

manuel fernandes sorunu derken ? sözleşme yenileyememe falanmı

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Hayır Gitmek istiyor yüksek takımlara.

Quote Originally Posted by Onbir View Post
    Hayır Gitmek istiyor yüksek takımlara.
    Sözleşme yenile zaten. Yenilemezsen Ocak ayında bedavadan başka kulüple anlaşacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Fernandes ile konuşmayı denedin mi hiç? Birtakım vaatlerde bulununca oyuncular fikir değiştirebiliyorlar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İsteğini kabul edin ancak belirli bir fiyat koyun. Mesela 2 katı ya da 2.5 katı gibi bir fiyat makuldür. Muhtemelen sizden daha düşük ücrete satılmasını talep edecek, siz de "takım için değerini azımsıyorsun" gibisinden bir konuşma yapın. Sene sonuna kadar satılmazsa transfer listesinden kendi kendine çıkmak istiyor zaten. Problem kalmıyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Fernandes ile konuşmayı denedin mi hiç? Birtakım vaatlerde bulununca oyuncular fikir değiştirebiliyorlar.
    Denedim Avrupayı Gideceğiz alıcağız dedim fakat illaki gitmek istedi morali berbat ...

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    İsteğini kabul edin ancak belirli bir fiyat koyun. Mesela 2 katı ya da 2.5 katı gibi bir fiyat makuldür. Muhtemelen sizden daha düşük ücrete satılmasını talep edecek, siz de "takım için değerini azımsıyorsun" gibisinden bir konuşma yapın. Sene sonuna kadar satılmazsa transfer listesinden kendi kendine çıkmak istiyor zaten. Problem kalmıyor.
    Tamam Teşekkürler Konu Burada bitsin .

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Oyuncunun kendi kendine kalmasını beklemek risktir buna girilmez. Hele Beşiktaş durumundaki bir takım için hiç bulaşmamak lazım.

Bildiğim kadarıyla Fernandes sözleşme teklif edince ve anlaşınca bu tür mevzulara girmiyor ama 1,5 kat daha fazla ücret ödemek gerekli. geçen sene sözleşmeye de yanaşmıyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu arada 19MN'ye satılabiliyor. Ben satmıştım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Bende gitmedi Liverpoola 15 e satıodum paraları yokmuş bende mehmet ekiciyi 6 ya kapattım inşallah iyi oynar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Mehmet Ekici transferi iyi transfer gelişime açık hayırlı olsun

Bu konuda şanslıyım.Gelir gelmez başkana sözleşmesini uzattırdım Fernandes'in.

Nesil
    2009
    Yer
    bandırma

Aynen benim de ilk işim yönetimle görüşmek oldu fernandesin sözleşmesini uzattılar hemen biraz tuzlu oldu gerçi ama fernandes ile oynamak ayrı bir güzel.

Ben fenere alarak fernandes sorunu çözdüm

Nesil
    2013
    Yer
    09

Yalnız amblemin yanına çok fena yakışmış

Belki de gerçek olur, Ocakta anlaşır Fener'le Fernandes. Şuan bizi oyalıyor muhtemelen başka takımla anlaşacak neden Fener olmasın.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Belki de gerçek olur, Ocakta anlaşır Fener'le Fernandes. Şuan bizi oyalıyor muhtemelen başka takımla anlaşacak neden Fener olmasın.

Abi saçmalama o kadar da değil Beşiktaş Camiasını karşısına alıcak naptın sen ?

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Abi saçmalama o kadar da değil Beşiktaş Camiasını karşısına alıcak naptın sen ?
    Yabancı bir futbolcunun bunu düşüneceğine inanmıyorum. Parayı veren düdüğü çalar misali Fernandes'e kim daha iyi kontrat verirse ona gider. En kötü bizim yönetimi tehdit eder, bak Fener 3,5 veriyor sen de ver burda kalıyım der. Kendine profesyonel diyen uyanıklar bunlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Konu dışına çıkmayalım arkadaşlar. Bu tür tartışmalar için Spor Meydanı'nda konularımız zaten mevcut.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Mesaj Yetkileri