1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Bruno Alves

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Bruno Alves

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Drogba ile birlikte ligdeki en yüksek CA'yı almalı kesinlikle.

Bu özelliklerden çok daha iyi stoper Alves. Kariyeri boyunca da öyleydi.

Yeni patchte yükseltmeyi düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız hangileri olduğunu söyleyebilir misiniz?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

aynen katiliyorum profili yeni gördüm banada underrated geldi.. oyunu henüz edinemedim.. marking tackling degerleri cok düsük hadi Tackling neyse portekizde lakabi karateciydi bi aralar ama marking bu Kadar düsük olamaz mümkün degil en az 17-18 seviyelerine gelmeli.. ayni sekilde heading de 1-2 tik yükselebilir.. pozisyon almada kesinlikle en az 15 olmali 12 ayiptir Alves gibi adama..

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Değerlerin ne olması gerektiğiyule ilgili yorum yapmayacağım ama Portekiz formasıyla oynadığı son İsveç maçında İbrahimovic'in duran toptan gelen topa kafa vurup attığı bir gol var. Alves'in orada ne yaptığını ben anlamadım. İzledi sadece. İbrahimovic yükselmedi bile kafa vurmak için. Ne rahatsız etti, ne topa hamle yaptı. Tek pozisyonla değerlendirmek yanlış elbet ama böylesine kritik bir maçta böylesine önemli bir oyuncuyu marke ederken böylesine basit hata yapması i,nandığımız kalitesine ve tecrübesine hiç yakışmadı.

Ekleme: Benim yorumum oyuncunun oyundaki profiline yönelik değildi. Gerçek hayattaki durumuna yönelikti. Başlığını görünce atlamışım hemen.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Değerlerin ne olması gerektiğiyule ilgili yorum yapmayacağım ama Portekiz formasıyla oynadığı son İsveç maçında İbrahimovic'in duran toptan gelen topa kafa vurup attığı bir gol var. Alves'in orada ne yaptığını ben anlamadım. İzledi sadece. İbrahimovic yükselmedi bile kafa vurmak için. Ne rahatsız etti, ne topa hamle yaptı. Tek pozisyonla değerlendirmek yanlış elbet ama böylesine kritik bir maçta böylesine önemli bir oyuncuyu marke ederken böylesine basit hata yapması i,nandığımız kalitesine ve tecrübesine hiç yakışmadı.

Ekleme: Benim yorumum oyuncunun oyundaki profiline yönelik değildi. Gerçek hayattaki durumuna yönelikti. Başlığını görünce atlamışım hemen.
    Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi defans oyuncusu bile öyle bir hata yapabilir yapmıştır. Günlük performansa değil de genel performansa bakarsak Alves'in o tarz hataları pek yapmadığını görürüz. Şu an Fenerbahçe'deki hali gerçek Alves olmasa da yine de sırf Fenerbahçe'ye geldiğinden itibaren bile o tarz hataları az yaptığını hatta Fenerbahçe kompakt oynadığında rakip santraforlara(Drogba dahil) rahat vermediğini boşluk bırakmadığını görürüz.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

di canio verdigin örnek iyi tamam güzelde örnekteki adam ibra yani birakta Alves ibraya karsi 1 hata yapiversin.. siradan bir oyuncu olsa haklisin diyecegim.. dedigim gibi markaj,top kapma ve pozisyon alma gözden gecirilmeli kesinlikle.. ligimizin üstünde bir stoper umarim performansina aynen devam eder ilerde yobo gibi olmaz... hiz,ceviklik,uzun tac ve topsuz Alan özellikleri düsürebilir 1-2 tik...

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Ben de sıradan bir oyuncu olsa yaptığı hatayı anlarım ama İbrahimovic gibi bir oyuncuya karşı daha dikkatli olmasını belklerdim. Sadece izlemesi şaşırttı beni. Dediğim gibi tek bir pozisyona göre değerlendirmek doğru değil. Zaten oyundaki özelliklerini yorumlamıyorum bu hata nedeniyle. Sadece ismini görünce o hatayla ilgili yorum yapmak istedim. FM profil sayfası olduğu yazının sonuna gelince dank etti. Belki bir sonraki düzenlemede bu hata yorumunun da faydası olur diye vazgeçmek istemedim yazdığımdan
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Jumping ve Marking özellikleri kesinlikle +2 puan arttırılmalı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

soğukkanlılığı 16-17 olabilir rahat bir şekilde defanstan takımı arapasıyla çıkartabiliyor (yerden riskli paslarla) aynı şekilde pas atması 13 olabilir.defans özeliklerinin de artacağını zaten düşünüyorum

Fenerbahce icin FM dilinde tam 3 yıldızlık adam.

Central Defender 3 yıldız
    Ball playing 3 yıldız
    Limited 3 yıldız

Karsılastırcak olursak, Lugano mesela

Central defender 3
    Ball playing 2
    Limited 4

böyle bir adamdı.

Profil bence yerinde

Mesaj Yetkileri