Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 49 arası toplam 49 sonuç

Konu: Caner Erkin

Nesil
    2003

Cok kolay faul yapan, yani mudahale zamanlamasini dusunmeden topu hemen kazanmak icin mudahale yapan, dengeli cikmadigi icin arkasina cok adam kaciran, savunma becerisiyle degil cabuklugu, gucu ve agresifligi ile savunma yapmaya calisan bir oyuncu Caner.

Savunma oyunculari arasinda Ozgur Ozcal, Ugur Ciftci ve Aykut Demir'den sonra en fazla faul yapan oyuncu ayrica. Bence savunma becerisi ligin en zayif savunma oyunuclari arasinda ama hucumda katkisi takim icin cok daha onemli Caner'in.

Yaraticiliga da deginilmis. Benim simdiye kadar izledigim Caner bu konuda ligdeki bekler arasinda iyi bir seviyede ama bir ofansif oyuncu icin vasat, hatta zayif. Mevcut seviyesi de bunu yansitiyor zaten (ortalama kanat oyuncusunun yaraticiligi 11 Super Lig'de). Belki 1 puanlik bir degisiklik dusunulebilir ancak daha ustune cikmadan detayli bir karsilastirma faydali olur.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Caner'in savunmada verdiği boşlukların aynısını Gökhan Gönül de veriyor, sonuçta adama sürekli ileri çık talimatı verilmiş. Top kapma konusunda kesinlikle haklısınız ama Caner resmen o kanadı tek başına savunuyor. O tarafa ne Sow ne de bir orta saha yeterli desteği vermiyor. Hatta bu durumlarda Kuyt o kanada geçiyor. Hatta ben Topal'ın sağ tarafa sol taraftan daha fazla destek verdiğini düşünüyorum, sola destek vermesi gereken adam da yeterli desteği vermeyince Caner pozisyon hatası yapıyormuş gibi görünüyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by himone View Post
    Caner'in savunmada verdiği boşlukların aynısını Gökhan Gönül de veriyor, sonuçta adama sürekli ileri çık talimatı verilmiş. Top kapma konusunda kesinlikle haklısınız ama Caner resmen o kanadı tek başına savunuyor. O tarafa ne Sow ne de bir orta saha yeterli desteği vermiyor. Hatta bu durumlarda Kuyt o kanada geçiyor. Hatta ben Topal'ın sağ tarafa sol taraftan daha fazla destek verdiğini düşünüyorum, sola destek vermesi gereken adam da yeterli desteği vermeyince Caner pozisyon hatası yapıyormuş gibi görünüyor.
    Caner pozisyon almiyor ki pozisyon hatasi yapiyor gibi gorunsun. Rakibe hemen basip ya faul yapiyor, ya topu kapiyor. Yani pozisyon alip rakibin rakip kaleye gitmesini engellemek, takim arkadasi yardima gelsin diyerakibi oyalamak gibi bir amaci yok. Nadiren rakibi bu sekilde oyalamaya calistiginda da genelde calim yiyor.

Gokhan Gonul'un savunma becerisiyle Caner'in becerisi arasinda daglar kadar fark var bence. Sonucta Gokhan da hata yapiyor ama en azindan mevkiyi son 5 sezonda cok daha fazla benimsedi ve ogrendi.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

canerde yaraticilik degil de karar verme, sogukkanlilik gibi degerler yukselmeli sanki. en kotu 12-13 duzeylerinde olsun bari. kullandigi korner ve frikikler de bunlarla alakali biraz diye biliyorum. misal frikik 20 bile olsa saydigim mental ozellikler olmadan pek bir ise yaramiyor. duran toplardan attigi gol ve assistleri ortada. mental acidan duzelme olabilir. ozellikle decision, composure, creativity. ve tabii ki duran toplar da minimum 15 olmali, korner ve frikik. onun disinda profili iyi buluyorum.

caner:125
    kadlec:131

professionalism(17) ve adaptability(15) değerleri yüksek verilmiş bir kadlec'in buraya geldiğinde caner'den tek maç dahi forma alamayacak 120 ca'lık bir oyuncuya dönüşmüş olması mümkün olmadığına göre, ca'yı en azından 130 seviyesine sırf caner'e ayıp etmemek için çekmek gerekir diye düşünüyorum.

evet sisteme uygun, evet yerli(ki bu zaten zayıf bir argüman. fb genelde 6 yerliyle sahaya çıkıyor) ama formayı kadlece hiç vermemiş bir caner var, hem de özel hayatında yaşadığı olaylara rağmen.

ben mental değerler yükseltilsin diyorum. decisions 9, composure 11 ve özellikle anticipation 14. pasları önceden sezip cesaretinin de etkisiyle çok fazla pas arası yapıyor (bazen de yapamıyor ve ciddi pozisyon oluyor. decisions 9'dan vazgeçtim, ama 8'e hayır demem )

Nesil
    2003

Kadlec'in oynamamasinin arkasinda hucumda Caner kadar etkili olmamasi var bence. CA olarak dengesizlik oldugu kesin. Ama belki Kadlec'in sol bek degil, stoper olarak mevki degisikligi gecirmesi, belki biraz dusus yasamasi, bununla beraber Caner'in naturel sol bek yapilip, CA'nin yukselmesi mantikli secenekler bence.

Cengiz nasil bir yol izleyemeyi dusunuyor bilmiyorum ama benim tercihim bu yonde olurdu.

yazmayı unutmuşum ama consistency'ye el atmakta da fayda var sanırım. caner hiç bir zaman istikrarsız bir oyuncu olmadı. aksine istikrarla ortaya koyduğu agresif, mücadeleci oyun tarzı bazı maçlarda ona fayda sağladı, bazı maçlarda sağlamadı. sadece bu sezon ersun hocanın sistemiyle ekseriyetle fayda sağladığı için daha istikrarlıymış gibi gözüküyor.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ortalar konusunda ufak bir hesap yaptim bu sezon icin:

En tepede Ergun Teber var. %50 isabet.
    Ardindan Sabri geliyor. %37.5 isabet
    Olcay: %36
    Senol: %35
    Bruma: %30
    Hakan Balta: %30
    Jimmy Durmaz: %28
    Cicinho: %27
    Caner: %26
    Sercan Kaya: %26
    Erkan Zengin: %25
    Serdar Gurler: %25
    Emrah Bassan: %25

Tabii bunlar gercek ortalamaya dogru gidecektir sezon ilerledikce.
    Ama bir gercek var ki Caner, Emrah Eren'den sonra lig'de en cok orta yapan oyuncu. Ceza alaninda cok oyuncu olmasindan da faydalaniyor tabii.

Bence Caner'in ortalarinda gelisme yok. Hep iyi orta yapardi. Sadece artik Fenerbahce'den rakip ceza alaninda daha fazla oyuncu var. Bu da algiyi degistiriyor.

Ek: Normalde sezon boyunca %25 ortalama cok iyi bir ortalamadir orta isabeti icin. Yani 4 ortadan 3 tanesinin karavana olmasi iyi orta yapan oyuncular icin bile normaldir.
    vallaha sizin istatiklerinize bitiyorum, böyle sade istatistik vermek futbolu anlamamak demektir, anlamıyorsunuz demiyorum ama anlamayanların yapacağı işi yapıyorsunuz. en basitinden biri weboya diğeri drogbaya orta açıyor anlatabiliyor muyum?

merakla bekliyorum canerin profilini sınav senesi diye hiç bakamıyorum buralara

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by malpince View Post
    vallaha sizin istatiklerinize bitiyorum, böyle sade istatistik vermek futbolu anlamamak demektir, anlamıyorsunuz demiyorum ama anlamayanların yapacağı işi yapıyorsunuz. en basitinden biri weboya diğeri drogbaya orta açıyor anlatabiliyor muyum?
    Ben ne yorum yaptim da futbol bilgim konusunda karar verme sansi yakaladin?

Bu yorumu yaparken, dusundun mu acaba Ergun Teber kime orta yapiyor da bu kadar yuksek isabet yuzdesi yakaliyor?

Ligde Fenerbahce'den daha cok ceza alani icine oyuncu sokan takim var mi bu sezon? Ceza sahasinda 1-2 oyuncuya orta yapanin mi yoksa, ceza sahasina surekli 3-4 oyuncu sokan takimda orta yapanin mi daha fazla isabetli orta yapma sansi olur?

Bence Caner yeni iyi orta yapmaya baslamadi. Hep iyi orta yapardi. Ama belli ki iyi orta yaptigini simdi sen Fenerbahce daha fazla oyuncuyu ceza sahasi icine sokmaya basladiginda fark etmeye basladin ki boyle bir mesaj yaziyorsun. O mesaji yazdigimdan beri Caner'in isabet yuzdesi dustu ama benim iyi orta yaptigi konusundaki dusuncem de degismedi.

Al sana en son istatistikler. Istedigin gibi yorumlayabilirsin. Ben de memnuniyetle okurum. Ama sadece 1-2 oyuncu degil, hepsini yorumla lutfen.

Ergun Teber: 14/31 = %45
    Cicinho: 14/46 = %30
    Sabri Sarioglu: 9/30 = %30
    Senol Can: 8/27 = %30
    Ugur Ucar: 6/21 = %29
    Emre Ozturk: 5/17 = %29
    Omer Bayram: 6/22 = %27
    Ekrem Eksioglu: 6/24 = %25
    Ramon: 6/25 = %24
    Cagdas Atan: 4/18 = %22
    Caner Erkin: 15/69 = %22
    Adem Alkasi: 3/14 = %21
    Ziya Erdal: 4/19 = %21
    Ozgur Ozkaya: 5/24 = %21
    Gokhan Gonul: 7/36 = %19
    Emrah Eren: 9/47 = %19
    Elyasa Sume: 4/22 = %18
    Dusko Tosic: 5/28 = %18
    Mehmet Uslu: 4/23 = %17
    Koray Altinay: 4/23 = %17
    Wederson: 3/19 = %16
    Sener Ozbayrakli: 4/25 = %16
    Erdem Ozgenc: 3/20 = %15
    Veysel Sari: 4/27 = %15
    Taiwo: 4/28 = %14
    Emmanuel Eboue: 2/14 = %14
    Cem Can: 4/29 = %14
    Ali Turan: 4/29 = %14
    Tarik Camdal: 4/30 = %13
    Serdar Kurtulus: 3/30 = %10
    Ugur Ciftci: 4/42 = %10
    Ali Adnan: 1/28 = %4
    Last edited by perpetua : 06.Ocak.2014 at 07:29

Tabi her zaman bu istatistiklere de güvenilmez, ortanın kalitesi de önemli. Bazı oyuncular kafayı kaldırmadan içeri orta yapar, denk gelir biri vurur, bazıları adamı süzer ona doğru gönderir. Mesela Hasan Ali daha çok ilg bahsettiğim oyuncu tipi gibi, Caner ikinci bahsettiğim gibi. Topu da genel anlamda istediği yere gönderdiğini düşünürsek Caner iyi orta yapıyor deriz. Bunların hepsine Caner'in şu anda oynadığı şartlarda çok daha fazla rahat orta yapma şansı yakaladığını da unutmamak gerek.
    Burak

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ben ne yorum yaptim da futbol bilgim konusunda karar verme sansi yakaladin?

Bu yorumu yaparken, dusundun mu acaba Ergun Teber kime orta yapiyor da bu kadar yuksek isabet yuzdesi yakaliyor?

Ligde Fenerbahce'den daha cok ceza alani icine oyuncu sokan takim var mi bu sezon? Ceza sahasinda 1-2 oyuncuya orta yapanin mi yoksa, ceza sahasina surekli 3-4 oyuncu sokan takimda orta yapanin mi daha fazla isabetli orta yapma sansi olur?

Bence Caner yeni iyi orta yapmaya baslamadi. Hep iyi orta yapardi. Ama belli ki iyi orta yaptigini simdi sen Fenerbahce daha fazla oyuncuyu ceza sahasi icine sokmaya basladiginda fark etmeye basladin ki boyle bir mesaj yaziyorsun. O mesaji yazdigimdan beri Caner'in isabet yuzdesi dustu ama benim iyi orta yaptigi konusundaki dusuncem de degismedi.

Al sana en son istatistikler. Istedigin gibi yorumlayabilirsin. Ben de memnuniyetle okurum. Ama sadece 1-2 oyuncu degil, hepsini yorumla lutfen.

Ergun Teber: 14/31 = %45
    Cicinho: 14/46 = %30
    Sabri Sarioglu: 9/30 = %30
    Senol Can: 8/27 = %30
    Ugur Ucar: 6/21 = %29
    Emre Ozturk: 5/17 = %29
    Omer Bayram: 6/22 = %27
    Ekrem Eksioglu: 6/24 = %25
    Ramon: 6/25 = %24
    Cagdas Atan: 4/18 = %22
    Caner Erkin: 15/69 = %22
    Adem Alkasi: 3/14 = %21
    Ziya Erdal: 4/19 = %21
    Ozgur Ozkaya: 5/24 = %21
    Gokhan Gonul: 7/36 = %19
    Emrah Eren: 9/47 = %19
    Elyasa Sume: 4/22 = %18
    Dusko Tosic: 5/28 = %18
    Mehmet Uslu: 4/23 = %17
    Koray Altinay: 4/23 = %17
    Wederson: 3/19 = %16
    Sener Ozbayrakli: 4/25 = %16
    Erdem Ozgenc: 3/20 = %15
    Veysel Sari: 4/27 = %15
    Taiwo: 4/28 = %14
    Emmanuel Eboue: 2/14 = %14
    Cem Can: 4/29 = %14
    Ali Turan: 4/29 = %14
    Tarik Camdal: 4/30 = %13
    Serdar Kurtulus: 3/30 = %10
    Ugur Ciftci: 4/42 = %10
    Ali Adnan: 1/28 = %4
    ya anlamamak için çaba mı gösterdiniz? bunu etkileyen birçok parametre var. örneğin burada ceza alanının kalenin en uzak yerinde topla buluşturan orta değeri ile en tehlikeli ortanın değerini ayıran bir etmen yok. alın bunların kaçının gol olduğunu inceleyin o zaman ben de onu merak ettim şimdi, tüm istatistikler sil baştan bile olabilir.

zaten beni güya sinirlendirmek için yazdığınız yerleri kaale bile almaya gerek görmüyorum. zaten canerin istatistiği 69 üzerinden değerlendiriyor yaklaşan yok neredeyse.

nba takip ettiğinizi varsayıyorum, en clutch oyuncu sayılan kobe'nin son top istatistiğini kontrol edin bir de melo gibi sadece döneminin konuşulan oyuncularının son top istatistiğini inceleyin. bu mantıkta lebron,curry,melo,irving falan kobeden çok daha iyi son top kullanıyor sonucuna ulaşırsınız muhtemelen. bu kanıya varana da gülerler. çünkü kobe 2000 kullandıysa diğerleri daha 100 kullandı.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by malpince View Post
    ya anlamamak için çaba mı gösterdiniz? bunu etkileyen birçok parametre var. örneğin burada ceza alanının kalenin en uzak yerinde topla buluşturan orta değeri ile en tehlikeli ortanın değerini ayıran bir etmen yok. alın bunların kaçının gol olduğunu inceleyin o zaman ben de onu merak ettim şimdi, tüm istatistikler sil baştan bile olabilir.

zaten beni güya sinirlendirmek için yazdığınız yerleri kaale bile almaya gerek görmüyorum. zaten canerin istatistiği 69 üzerinden değerlendiriyor yaklaşan yok neredeyse.

nba takip ettiğinizi varsayıyorum, en clutch oyuncu sayılan kobe'nin son top istatistiğini kontrol edin bir de melo gibi sadece döneminin konuşulan oyuncularının son top istatistiğini inceleyin. bu mantıkta lebron,curry,melo,irving falan kobeden çok daha iyi son top kullanıyor sonucuna ulaşırsınız muhtemelen. bu kanıya varana da gülerler. çünkü kobe 2000 kullandıysa diğerleri daha 100 kullandı.
    Ben gayet iyi anliyorum bir cok faktor oldugunu.

Caner'e 69 tane orta yaptirilmasi sadece Caner iyi orta yaptigi icin mi? Mesela gecen sezon Dede ligdeki sol bekler arasinda en cok orta yapan ikinci oyuncuymus (%30 isabet), Tosic'den sonra (%21 isabet). Bekler arasinda da Emrah Eren en fazla orta yapan oyuncuymus (%18 isabet).

Dede gecen sezon hangi teknik direktorun oyuncusuydu acaba?

Tabii bir de oyuncularin aldiklari sureler var. Bir oyuncu sadece orta yapma becerisine gore sahada olmuyorsa, sahada kaldigi sure icinde yaptigi orta sayisi, toplam orta sayisindan daha degerlidir herhalde. Bu acidan bakarsan da mesela Caner ile Ergun arasinda mac basina 1 ortalik fark var. Caner mac basina bir tane daha fazla orta yapmis.

Gecen sene aldigi sure basina ligde gecen sezon en fazla orta yapan oyuncu Amrabat. O da mi cok iyi orta yapan bir oyuncu?

Tabii bir de bu listede olmayan ama cok orta yapan Gural Vural var. Onun da 63 orta denemesi, 10 tane isabetli ortasi var. Onun da aldigi sure basinda orta sayisinda pek fark yok Caner'den.

Ama mesela Caner gecen sezon ortalarini cok daha secici yaparken %35 basarili olmus. 78 orta, 27 isabet. Bu sene ise topu cok daha fazla iceriye doldurmasindan kaynaklanan hem daha fazla asist getirisi var, ama isabet yuzdesi dusmus. Fakat ilginctir ki Caner'in orta yapma becerisi bu sezon fark edildi.

NBA ornegi de ilginc olmus. Konuda yazdigim ve senin de alintiladigin ilk mesaji okumus olsaydin sezon ilerledikce bu yuzdeler gercek degerine dogru yaklasir diye bir yorum yapmistim. Eger bana cevap yazmadan once bunu okusaydin bu ornegi vermezdin saniyorum. Tabii bir de basketbol'da son sutu atmak ile bir mac icinde taktik geregi cok sayida orta denemek arasinda fazla bir iliski goremiyorum. En fazla teknik direktorun kanatlardan orta yaparak oynamayi seven bir teknik direktor oldugunu ve elindeki en iyi orta yapan oyuncunun da Caner oldugunu gosterir.

Arsene Wenger de oyuncularina hemen hemen hic orta yaptirmadan oynayan bir teknik direktor. Elinde iyi orta yapabilen hic oyuncu yok sonucunu cikartmak gerekli mi bu durumda?

Ben bir istatistigi sadece kendi basina ele alip sonuc cikartmam. Gorduklerimi teyit etmek veya gorduklerime anlam kazandirmak icin kullanirim. Ben zaten Caner'in iyi orta yaptigina karar vermisim. Istatistigin bana gosterdigi bu konuda ozellikle bu sezon daha aceleci oldugu ve bu nedenle de isabet yuzdesinin dustugu. Baska bir sey degil.

Onyargilardan arinip yazman veya en azindan karsindakinin ne yazdigini okuyup ondan sonra cevap vermen daha faydali olacaktir bence.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu istatistiklere göre caner anca ergün teber ve cicinho ile karşılaştırılabilir sadece onlar geçmiş.neden derseniz caner 70'e yakın orta açmış ona yaklaşan başka kimse yok.bundan dolayı canerin açtığı orta kalitesi hakkında daha kesin fikir yürütebiliriz, sample sayısından dolayı ama diğerlerinde(cicinho ve teber harici) böyle bir durum yok.Yazı tura deneyi gibi bir bozuk parayı 5 kere atsak 1 kere yazı 4 kere tura gelebilir ama 1 milyon kere atsak durumlar eşitlenmeye başlar

Nesil
    2003

Sadece Ergun ve Cicinho'yu secmen ilginc geldi.

Oyuncularin oynadiklari 90 dakika basina yaptigi orta sayisi:

Caner: 5.53
    Ergun: 4.43
    Emrah: 4.27
    Sabri: 4.13
    Sener: 4.04
    Ugur Ciftci: 3.88
    Gokhan Gonul: 3.67
    Cicinho: 3.54
    Mehmet Uslu: 3.54
    Ramon: 3.07
    Ekrem Eksioglu: 2.87
    Tosic: 2.80 (sezonun bir kismini stoper oynadigini goz onunde bulundurmak da lazim)
    Serdar Kurtulus: 2.43
    Tarik Camdal: 2.31
    Omer Bayram: 2.23
    Senol Can: 2.16
    Veysel Sari: 2.09
    Ali Adnan: 2.01
    Taiwo: 2.00
    Elyasa Sume: 1.97
    Ozgur Ozkaya: 1.96
    Koray Altinay: 1.64
    Ugur Ucar: 1.51

Cicinho katiliyorsa, neden oynadigi sure icinde onun kadar ve ondan daha fazla orta yapmis oyunculari disliyoruz?

Buyuk sayilar kanunu kesinlikle bir sure sonra devreye girecektir ve daha cok orta yapan oyuncular gercek orta yuzdelerine yaklasacaktir. Gozler belki oyuncunun ne kadar iyi orta yaptigi konusunda bir fikir verir ama o ortalarin isabetini sadece orta ozelligi belirlemiyor tabii. Oyuncunun diger zihinsel ozelliklerinin ve hatta fiziksel ozelliklerinin de etkisi var.

Mesela iyi dripling yapabilen, cabuk bir bek daha fazla orta yapma sansi da bulacaktir. Fakat agir bir bek sadece takim olarak cikildiginda bek de ileriye cikabilirse orta yapma sansi bulacaktir. Ornegin Serdar Kurtulus pek dripling becerisi olmayan, oldukca agir bir bek. Onun fazla orta yapabilmesi icin Besiktas'in takim olarak cok fazla rakip kalede olmasi ve Bilic'in kenardan Serdar'in bol orta yapmasini tercih etmesi gerekli. Halbuki takim halinde rakip yari sahada oldugun zaman yapabilecegin en isabetsiz pas orta yapmak. Cunku rakip savunma yerlesmis durumda ve yaptigin ortanin cok isabetli olmasi gerekli ki takim arkadasini bulsun.

Fakat adam eksiltebilen ve sonra orta yapan oyuncunun ortalari defansif organizasyon henuz olusmadan orta yapma ve daha hareketli, geriden gelen ve ortaya gore kosusunu degistirebilecek oyunculara orta yapma sansi var.

Veya ceza alani icinde uygun durumda oyuncu olmasa bile orta yapan (veya destek gelmedigi icin yapmak zorunda kalan) oyuncularin tabii yuzdeleri dusecektir.

Dogru istatistiklere bakarak dogru sonuclara varmak gerekli. Tabii az sayida orta yapmis oyuncular icin bu isabet yuzdesi gozardi edilebilir ama yukarida listeledigim oyuncularin hepsi takiminin oynadigi mac basina en az 1 orta yapmis oyuncular. Cogunun her mac 90 dakika oynamadigini goz onunde bulundurursak tabii hic biri 90 dakika basina 1 orta yapmamis durumda.

Bunlari takip etmeye devam ederek aciklanabilir yorumlar ve degerlendirmeler yapmak zaman ilerledikce faydali olacaktir.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben zaten ilk yorumumda da dediğim gibi, Canerin biraz daha geliştirilebilir olduğunu düşünüyorum ancak hala orta yapma konusunda kendi şahsi düşüncem 14 olmasıydı, yukardaki düşüncelerin bazılarına katılıp, bazılarına katılmadığımda oluyor tabikide, ancak genel olarak bu sene ortalarla ön plana çıkmasını ben bu sene çok fazla orta yapmasına bağlıyorum, iyi ortalar yapıyor kesinlikle kötü olduğunu söylemiyorum, ki bence profilde bir sorun göremiyorum, Fenerbahçe ile hiç oynamadım ama oynasaydımda Caneri oynatsaydım muhtemelen gerçekte Fenerin aldığı kadar verim alabileceğimi düşünüyorum bu profil ile. Ek olarak Drogba, Webo örneği biraz anlamsız kalmış gibi çünkü Weboda ortalarda çok etkili bir oyuncu, özellikle ortalara sert vurabilen, iyi yer tutabilen bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ben. Tabi bu benim şahsi fikrim, ancak oyunca Canere orta açma görevi verilirse, işini tam anlamı ile yapacağına inanıyorum ben

Caner Erkin oyunun bu seneki en büyük hayal kırıklığıdır bence. Ama bundan ötürü kimseyi suçlamamak gerekir. Sene başında kariyer açacak olsam ilk caner'i koyardım satış listesine.

Nesil
    2006

Caner'in profili bana yetersiz geliyor. Bana göre itibarı ciddi şekilde artmalı. Türkiye'de magazinsel değeri olan bir futbolu kendi mesleğimden dolayı söylüyorum( pr & menajerlik yapıyorum ) Caner Erkin her gittiğim toplantı da bir şekilde ismi geçen ve her hafta magazin programlarında en az 1 dkya yakın görüntüsü olan bir isim. Bu üne sahip başka hiç bir isim ne yazık ki yok.

Bu arada PA düşük değil mi? Caner müthiş bir sıçrama yaptı ve devamı gelecek gibi. Bu da göz önünde bulundurulmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Caner'in crossingi en aşağı 17, korner kullanmasıda 15-16 olmalı.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri