1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Dirk Kuyt

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Dirk Kuyt

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Maaşı 3.4 M Avro gözüküyor. 2.8 olması gerekmiyor mu ?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Maaşı 3.4 M Avro gözüküyor. 2.8 olması gerekmiyor mu ?
    2.85 maasi + 15% vergi.

2.85 / 0.85 = 3.35

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Onları da mı kulüpler ödüyor ? Vay be ne hallere düşmüşüz.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

first touch 13 olabilir, teknikte 12, bence top istopu tekniğinden daha iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

First Touch bence de yükselmeli. Pas trafiğindeki kontrolleri oldukça başarılı. Özellikle 30-40 metrelik uzun toplardaki ilk hakimiyeti belkide ligimizdeki en iyilerden. 12 değeri biraz düşük.

Fenerbahçe maçının olduğu bir günden Admin Mustafa Budak'tan (Vieri) bir twit:

Mustafa Budak ‏@Mustafa_Budak 17 Feb
    kuyt'ın 'first touch' müthiş arkadaş..
    https://twitter.com/Mustafa_Budak/st...90469159030784

Almeida 15 alabiliyorken Kuyt da almalı.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Hangi değeri düşük yüksek bilemem ama oyun oynarken gördüğüm kadarıyla Kuyt' ın dribbling olayı biraz yanlış tasvir edilmiş gibi geldi. Benim oyunumda Kuyt 30-40 metre dribbling yaparak ve adam geçerek rakip kaleye dikine rahatlıkla gidebiliyor. Gerçekte bunu yapabilmesi zor. Öte yandan bitiricilik, top kontrolü gibi özellikleri gayet yeterli. Fenerbahçe İncelemesi'ne poacher oynadığı durumda yanında bir False9 ile neler yaptığını yazmıştım.

Eğer dribbling olayı oyundan kaynaklı bir durum ise, Kuyt gayet güzel yansıtılmış. Sonuçta her oyuncu gerçektekinden fazla gol-asist yapıyor. Kuyt da abartı olmayacak şekilde fazla gol-asist yapıyor. O yüzden sıkıntı yok bana göre.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

silinnebilir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Hangi değeri düşük yüksek bilemem ama oyun oynarken gördüğüm kadarıyla Kuyt' ın dribbling olayı biraz yanlış tasvir edilmiş gibi geldi. Benim oyunumda Kuyt 30-40 metre dribbling yaparak ve adam geçerek rakip kaleye dikine rahatlıkla gidebiliyor. Gerçekte bunu yapabilmesi zor. Öte yandan bitiricilik, top kontrolü gibi özellikleri gayet yeterli. Fenerbahçe İncelemesi'ne poacher oynadığı durumda yanında bir False9 ile neler yaptığını yazmıştım.

Eğer dribbling olayı oyundan kaynaklı bir durum ise, Kuyt gayet güzel yansıtılmış. Sonuçta her oyuncu gerçektekinden fazla gol-asist yapıyor. Kuyt da abartı olmayacak şekilde fazla gol-asist yapıyor. O yüzden sıkıntı yok bana göre.
    Bende çok abartı derecede gol atıyor olmasına ragmen (2 senede 82 maç 74 gol)
    1 kere dribbling ile adam geçemedi
    Oyundan oyuna degişiyor diyebilirz belki bilemiyorum

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Corpus View Post

Dripling fazlaligi mac motorundan kaynaklaniyor.

Kanatta oynayan oyuncular genellikle fazla dripling yapabiliyor beta'da. Bu tabii boyle kalmayacaktir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kuyt ile ilgili iyi özelliklerini say deseler bana ilk first touch derdim herhalde. Ama oyunda 13 verilmiş. Ortada ciddi bir gözlem sorunu mu var yoksa ben başka şey mi anlıyorum bu özellikten?

Nesil
    2003

Ben de caliskanligini, oyun surekliligini ve topsuz oyununu sayarim acikcasi.

Teknik ozelliklerinin hic bir tanesini en iyi ozellikleri arasinda saymam.

Ilk kontrolu iyi yorumuna katiliyorum ama en iyi ozelligi bu demek biraz abarti olmus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ben de caliskanligini, oyun surekliligini ve topsuz oyununu sayarim acikcasi.

Teknik ozelliklerinin hic bir tanesini en iyi ozellikleri arasinda saymam.

Ilk kontrolu iyi yorumuna katiliyorum ama en iyi ozelligi bu demek biraz abarti olmus.
    Teknik özellikleri içinde en iyisi değil mi peki abi? Bence Heading ile beraber FT en iyi 2 teknik özelliği.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Kaç sene önceydi bilmiyorum, Kuyt liverpool'da iken fm'de ilk dokunuşu 20 idi. şimdi 12. Bu kadar fark olur mu?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Kaç sene önceydi bilmiyorum, Kuyt liverpool'da iken fm'de ilk dokunuşu 20 idi. şimdi 12. Bu kadar fark olur mu?

20 oldugunu hic hatirlamiyorum. Bir yanlislik olmasin?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

kuytin teknik özelliklerinden göze carpan bir özellik göremiyorum bende... genelde topa ilk hamlesiyle topu kaptirmasida bir oluyor... dripling zaten yapamiyor hem agir hem ceviklik yok...

First touch'a +2, Agility'e -1 gerekli bence.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by perpetua View Post

20 oldugunu hic hatirlamiyorum. Bir yanlislik olmasin?
    Ben çok iyi hatırlıyorum. Fm 2009 falan olabilir.

Edit: fm 2008 miş. Profil bulamadım ama http://www.neoseeker.com/forums/3674...rated-players/ bu linkte şişirilmiş oyuncular bölümünde 11. Mesaj da adam Firat touch nasıl 20 olur diyor.
    Last edited by mpaker66 : 17.Kasım.2013 at 23:13

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Adam 40 yaşına girecek ve hala canavar gbi oynuyorr..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cok önemli bir oyuncu.kadrodamutlaka olması lazım.nitekim kuyt'suz ilk yılımda ligi 3.bitirdik.kuyt olsa şampiyonduk

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

kesinlikle. her sezon en az 30-35 maça çıkmış..

Oyunda 40 yaşına kadar oynat sırıtmıyor. Bu anlamda ilginç bir profili var ama Drogba ile beraber bunu hak eden oyuncudur Kuyt bence.

İlk göze çarpan first touch özelliği tabi ki. 13 veya 14 almalı gibi duruyor zira bu konuda teknik özellik anlamında en iyi özelliği bu belki de. Ayırca penalty taking de düşebilir. Sanırım Fenerbahçe kariyerinde 3 penaltı kullandı ve isabet sayısı sadece 1. Bu özellik için net bir veri. Liverpoolda Gerrard ile beraber takımın penaltıcısı olduğunu ve yüksek isabet oranı olduğunu unutmadım ancak demek ki bu konuda kendisinde gerileme var. 15 seviyelerine çekilebilir rahatlıkla.

Mesaj Yetkileri