1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Gökhan Gönül

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Gökhan Gönül

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gökhan Gönül'ün Oyun tercihlerine "Uzun sert taçlar atar" tercihi eklenebilir mi?

Omuz sakatlığı yaşamadan önce özellikle ceza alanı köşelerinde kullandığı taç atışlarını penaltı noktasına kadar rahatlıkla yetiştiriyordu, keza orta alanın az ilerisinden kullandığı çoğu taç atışında Santrafor'u köşe bayrağının olduğu bölgeye kadar sürüklediği bir çok pozisyon vardı. Yaşadığı Omuz sakatlığı maçlarda bir süredir bunu engellese de omuzu tamamen iyileştiği zaman aynı atışları tekrarlayacaktır.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

barcelonaya alsammı

consistency kesinlikle düşmeli. 2-3 senedir sürekli düşüşte ve bu anlamda formunu korumuş olsa da. bu özellik için negatif bir durum bu sanıyorum zira arada bir kendi performansını yansıtıyor diyebilirim

profesyonellik özelliği de 12 ile bana yüksek geldi. bu seviyede en tembel oyunculardan biri olduğunu defalarca çeşitli yerlerde okuduk gördük. zaten kendisinin ilk çıkış yaptığı zamanki halinden dahi bence geride olmasının sebebi de tamamen bu durum. bu özelliği de 9-10 civarına çekmek lazım.

onun dışında profil başarılı ca biraz daha düşük olabilirdi belki.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Geçen seride de aynı şey olmuştu, yine oldu. GG oyunda aşırı sakatlanıyor ve sonu facia olur. Buna bir çare bulunması gerekiyor.

Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2013
    Yer
    09

Katılıyorum sakatlanıyor sonra ptt topçusu oluyor max 1 sene zor oynatabiliyoruz.

Mesaj Yetkileri