1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Pierre Webo

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Pierre Webo

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çalışkanlık,takım oyunu,kararlılık ve konsantrasyon özellikleri kesinlikle arttırılmalı.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Arttırılmalı yazıyorsunuz ama neden arttırılmalı? Bu sözler beni ikna etmiyor.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by ABOOO View Post

14 ortalama üstü - iyi çalışkanlık manasında değil mi? Webo abidik gubidik yanlış paslara bile baskı olsun diye koşan bir adam. En son Kamerun maçında da baskıyla gol attı. Fenerbahçe maçlarında da çok dikkat ediyorum alakasız yanlış paslarda bile koşuyor ki stoper üzerinde baskı oluştursun. 14 work rate bunun oyundaki karşılığını sağlayabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Onun cevabı Fenerbahçe maçlarında gizli, siz ikna olmasanız da Webo'nun saydığım özellikleri düşük.En az Kuyt kadar koşan,mücadele eden bir oyuncu.Bunda Fenerbahçe maçlarını izleyen çoğu futbolsever hemfikir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gayet iyi yapılmış bence webo, arttırılması anlamsız olur. Teamwork 15 zaten biraz daha arttırırsanızşut çekmez.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bundan iyisi şamda kayısı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Onun cevabı Fenerbahçe maçlarında gizli, siz ikna olmasanız da Webo'nun saydığım özellikleri düşük.En az Kuyt kadar koşan,mücadele eden bir oyuncu.Bunda Fenerbahçe maçlarını izleyen çoğu futbolsever hemfikir.
    O topa mücadeleyi Aggression, yardım savunmasını da Team Work yapıyor.

Quote Originally Posted by Ayberk Tuncer View Post
    14 ortalama üstü - iyi çalışkanlık manasında değil mi? Webo abidik gubidik yanlış paslara bile baskı olsun diye koşan bir adam. En son Kamerun maçında da baskıyla gol attı. Fenerbahçe maçlarında da çok dikkat ediyorum alakasız yanlış paslarda bile koşuyor ki stoper üzerinde baskı oluştursun. 14 work rate bunun oyundaki karşılığını sağlayabilir mi?
    Work Rate görev verilirse hücum pres kapasitesini de yükseltir, daha fazla mücadele eder. Topa yapılan koşular Agression ile açıklanabilir, Work Rate değil. Aggression top kapmak için ne kadar agresif olabildiği hatta pozisyonunu kaybetmek pahasına. Top kapabilmek için topun ne kadar fazla peşinde koşturabileceği, ne kadar ileri gidebileceği, ne kadar rakibi kovalayabileceği. O topa açlık, bir pozisyon boyunca peşinde koştuğu rakibin ayağına topun peşinde kapmak için vazgeçmeden sürekli rakibi ne kadar rahatsız edebileceğini belirlenmesi agresiflik olarak tanımlanıyor.

Mental değerler aynı zamanda alışkanlıkları ve oyuncular ne kadar işlerine değer verdikleri ile acı çekse dahi yapabilmek ne kadar çaba gösterdiğini de anlatır.
    Last edited by Cengo : 26.Kasım.2013 at 21:39
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri