1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Didier Drogba

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Didier Drogba

...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

drogba 155 ca bence biraz fazla. o kadarlık adam değil devamlılık ve mental kuvvet sayesinde bu kadar iyi gözüküyor

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Tam bir canavar,yaratıcı forvet görevinde çok fazla asist yapabilir ki gerçekte de öyle ancak Burak gibi bir kazma olunca asist sayısı olması gerekenden oldukça düşük oluyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Oyunda dagıtıyor ortalıgı

Profili gayet yerinde,hatta dribbling 1,2 kademe daha yukarı cıkabilir.

Frikik ler de 1,2 aşagı cekilebilir.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Frkikleri 1 olmalı, gerçi Kopenhag maçında kaleyi buldu 2 olsun hadi.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir Galatasaray taraftarı olarak ve maçların %90ını izlemiş biri olarak Drogba'nın gereginden fazla iyi yapılmış olduğunu düşünüyorum. Yani açıkçası oyunda bu Drogba'ya ligde 25 gol attırmak işten bile degil gibi gözüküyor. Ama işin tuhaf tarafı da hangi özelligi gereginden fazla karar veremiyorum. Stamina , natural fitness ve strenght bir iki tık düşürülebilir ama zaten 35 yaşında oldugu için muhtemelen oyunda bu özellikleri 3 4 ayda düşüşe geçiyordur. Bunların dışında kesinlikle bariz düşmesi gereken özellik agression. 10 - 11 seviyesine çekilse kimse itiraz etmez diye düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bitiricilik 15 olabilirdi, 14 biraz düşük olmuş.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

hız, çeviklik, hızlanma birer tık düşürülebilir. drogba, topsuz alanda çok başarılı değil bana kalırsa. ayrıca bitiricilik kesinlikle artmalı.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hızlanma düşmemeli bence. Yanlış hatırlamıyorsam Kopenhag ve bir lig maçında topu yavaş tempoda sürerken aniden hızlandı ve rakibini çok kolay geçmişti.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Agression konusunda araştırmacıların düşüncesini çok merak ediyorum ya bariz düşmeli değil mi

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Agression konusunda araştırmacıların düşüncesini çok merak ediyorum ya bariz düşmeli değil mi
    Aggression'un dusmesi hava toplarina cikma konusunda pasif kalmasina da neden oluyor. Ilk basta biz de oyle dusunduk ama o zaman yapay zeka hedef santrafor yerine fazlalikla firsatci forvet olarak oynatiyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Aggression'un dusmesi hava toplarina cikma konusunda pasif kalmasina da neden oluyor. Ilk basta biz de oyle dusunduk ama o zaman yapay zeka hedef santrafor yerine fazlalikla firsatci forvet olarak oynatiyordu.
    Bravery ile bu dengelenebilir hem de daha doğru bir şekilde oyuna yansır gibi geliyor bana.

herif benim oyunda 37 yaşına geldi profil hala aynı gibi.. ayrıca antremanla hala gelişiyor.düşüşe geçen özelliklerde var ama profil çok sağlam bakalım kaç yaşına kadar oynayacak.

Bu adamın alamadığı kafa topu vuramadığı yüksek top yok gibi birşey.

Sanırım hava toplarındaki hakimiyet için jumping ile strength etkiliydi. Jumping 1 kademe yukarı mümkünatı var ise çekilmeli bence. Bunun dışında off the ball ve composure da arttırılabilir. Yaşının da etkisiyle artık daha nerede duracağını bilen daha sinirleri alınmış bir isme doğru evriliyor.

39-40 yaşına kadar ortalama üstü verim verebilecek bir profil yapılması yerinde olmuş zira bu adam oraları görür. Başarılı olmuş.

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Profil'i gayet yerinde , hava toplarında müthiş birşey kafa golüyle şov yapıyor yanında asistleri tam istediğim bir forvet . Tek Forvet oynatıcaksanız Pivot'la coşar .

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by brkdnz View Post
    Bu adamın alamadığı kafa topu vuramadığı yüksek top yok gibi birşey.

Sanırım hava toplarındaki hakimiyet için jumping ile strength etkiliydi. Jumping 1 kademe yukarı mümkünatı var ise çekilmeli bence. Bunun dışında off the ball ve composure da arttırılabilir. Yaşının da etkisiyle artık daha nerede duracağını bilen daha sinirleri alınmış bir isme doğru evriliyor.

39-40 yaşına kadar ortalama üstü verim verebilecek bir profil yapılması yerinde olmuş zira bu adam oraları görür. Başarılı olmuş.
    Off the ball ve composure artarsa, yapay zeka onu poacher olarak oynatmaya baslar. Bu da istenilenin aksi bir durum.

Hatta yukseltmek degil, dusurmek daha dogru olacak bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Off the ball ve composure artarsa, yapay zeka onu poacher olarak oynatmaya baslar. Bu da istenilenin aksi bir durum.

Hatta yukseltmek degil, dusurmek daha dogru olacak bence.
    Ömer abi yapay zekanın onun hangi rolde oynatacağı sorunsalı yapay zekayı yapanların problemi değil mi? Önemli olan bizim hangi rolde oynattığımız ve maç motorundaki yansımasının gerçeğe yakın olması değil midir ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Ömer abi yapay zekanın onun hangi rolde oynatacağı sorunsalı yapay zekayı yapanların problemi değil mi? Önemli olan bizim hangi rolde oynattığımız ve maç motorundaki yansımasının gerçeğe yakın olması değil midir ?
    Zaten o yuzden off the ball ve composure'un daha yukselmesi hic mantikli degil. Adami target man disinda bir rolde goremiyorum ben.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zaten o yuzden off the ball ve composure'un daha yukselmesi hic mantikli degil. Adami target man disinda bir rolde goremiyorum ben.
    O halde agression konusunda yaptığın açıklamayı ben anlamakta güçlük çekiyorum bu durumda. Müsait olduğun bir ara izah edebilir misin? Çünkü agressionun gerçekten 10 falan olması gerekiyor belki de.

Mesaj Yetkileri