Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 32 arası toplam 32 sonuç

Konu: Oyun Donuyor (pc kitleniyor)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

ekran kartı fanları çok çabuk bozuluyor, aşırı ısınmada yeterli soğutmayı sağlayamadığı için cihaz kitleniyor yani donuyor nitekim kimi zaman otomatik yeniden başlatma veya kapanma gibi durumalarda söz konusu olabilir.

eğer donanım konusunda bilgin yoksa bir bilgisayarcıya taşıyıp, toz bakımını yaptırman ve fanların sağlıklı çalıştığını kontrol ettirmen.

eğer donanımdan anlıyorsan kasanın içerisinden kontrolleri gerçekleştir bakalım.

Unutmadan, sakın kasanın güç kaynağına elektrik kablosu takılıyken kurcama.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    ekran kartı fanları çok çabuk bozuluyor, aşırı ısınmada yeterli soğutmayı sağlayamadığı için cihaz kitleniyor yani donuyor nitekim kimi zaman otomatik yeniden başlatma veya kapanma gibi durumalarda söz konusu olabilir.

eğer donanım konusunda bilgin yoksa bir bilgisayarcıya taşıyıp, toz bakımını yaptırman ve fanların sağlıklı çalıştığını kontrol ettirmen.

eğer donanımdan anlıyorsan kasanın içerisinden kontrolleri gerçekleştir bakalım.

Unutmadan, sakın kasanın güç kaynağına elektrik kablosu takılıyken kurcama.
    Bende öyle düşünüyorum en iyisi bilgisayarcıya götürüp baktırmak fanlarda sıkıntı olabilir ilginiz için teşekkür ediyorum hepinize.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri