1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: 3D Grafik Kalitesi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Default Oyunu Kurarken Yıldız Sorunu

Bilgisiyarım gayet iyi bir sıkıntısı yok ama oyunu kurarken verilen yıldızlar çok düşük oluyor ve bilgisiyarımda sıkıntı yaratıyor şu aralar bilgisiyarımda bir ağırlık var nedenini bilen varsa lütfen yazsın.Aydın abi'nin videosunu izledim oha dedim bir an.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bir çözüm önerisi olan falan var mı ? :S

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Default 3D Grafik Kalitesi

Lenovo laptop, ekran kartı GeForce GT555M, sürücü güncel.

Ve

Çok kötü diyor, problem ne olabilir?

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Benim problemim oyun kurarkenki bilgisayar performansı kısmındaki yıldızlar değil yalnız, onda bir sorunum yok.

PC lerinizde çift ekran kartı vardır muhtemelen.

Steam a sağ tık>grafik işlemciyle çalıştır>varsayılan grafik işlemciyi değiştir diyin, varsayılan grafik işlemciyi yüksek performanslı nvidia işlemcisi olarak ayarlayın.
    Burak

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Sheriff View Post

Steam a sağ tık>grafik işlemciyle çalıştır>varsayılan grafik işlemciyi değiştir diyin, varsayılan grafik işlemciyi yüksek performanslı nvidia işlemcisi olarak ayarlayın.
    Onu yapmıştım ama hala aynı gösteriyordu. Alttaki seçeneklerde temayı yeniden yükle vardı, ona bastım düzeldi.

Teşekkürler yardımın için, oraya odaklanmamı sağladı.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Sheriff View Post

Bende grafik işlemci falan yok

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Bilgisiyarım gayet iyi bir sıkıntısı yok ama oyunu kurarken verilen yıldızlar çok düşük oluyor ve bilgisiyarımda sıkıntı yaratıyor şu aralar bilgisiyarımda bir ağırlık var nedenini bilen varsa lütfen yazsın.Aydın abi'nin videosunu izledim oha dedim bir an.
    aynı sorun bende de var

Nesil
    2006

Bende Grafik Kalitesi derecesi yüksek ama ayarlarda Orta'dan sonrasında kasma yapıyor oyun. Fifa 14 oynuyorum, Fm 2014'ü oynuyamıyorum yüksek ayarlarda.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bende de böyle bir sııntı var. 3D de tribün ve taraftarları kaldırdığımda düzeliyor. Ama Tribün ve taraftarları aktif ettiğimde acayip derecede kasma oluyor...

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bu sorun hakkında bir çözümü olan yokmu

aynı sorun bende de var 3d grafik kalitesi 5yıldız gözüküyor fakat grafik kalitesini yüksek veya çok yüksek yapıtığımda kasıyor oynanmıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

tahmini oyun hızı da çok saçma bence. fx6100 işlemci ve 8gb ram var 40000 oyunculuk bi database seçince 3,5 yıldız gösteriyor oyu hızını

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bende 1.5 yıldız ama kasılmadan oynanabiliyor. oraya takılmaya gerek yok. grafikler çalışıyorsa sorun yok.

15. Default

2013 te bende oldu aynısı, oyunu sil ekran kartını güncelle ve oyunu baştan kur

bende de samsung r-580 var grafik ayarlarını orta yaptım gayet güzel oynanıyor.daha yukarı bi ayarda kasıyor...

Mesaj Yetkileri