1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Alper Potuk

Hybrid View

Nesil
    2013
    Yer
    09

Default Alper Potuk

Last edited by alexdeozil : 26.Ekim.2013 at 10:52

Nesil
    2013
    Yer
    09

Geçen seneyle aynı bırakılmış, çok iyi bir performansı vardı niçin pa da bir artışa gidilmedi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

PA da artis olabilir arkadasin dedigi gibi.. birde soguk kanlilik bence artmali alper cok soguk kanli bir oyuncu topu alip gidebiliyor kendine güveni cok.. en az 13-14 seviyelerini hakediyor bana göre.

Profil gayet yerinde ama PA min 155-160 olmali

Flair 15-16 girilebilir

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

creativity 11, passing 13 olmamalı. ayrıca kanatlarda ve amc'de oynama yetisi daha yüksek.

tacklinginin 8 olmasını anlayamadım. çok net ve iyi müdahaleleri var alper'in. en azından 11 olur diye ummuştum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

150, 155 pa daha makul gibi

Nesil
    2006
    Yer
    London

1-2 oyun oynayan adamın PAyı hemen 160-170 isteyin zaten yani biri kalkıp yarın 200 verin derse hiç şaşmam.

Ben Alper'in CA değerinde düşüş bekliyorum, Alper'in geçen sene iyi performans göstermesine rağmen alpere 11-12 milyon değer biçen Galatasaray'ın ilgilenmesi ve Türk oyuncu limitinin olmasıydı normal şartlarda 2-3 milyondan daha fazlası verilmezdi ki 2-3 milyon bile çok fazla.

Şuanda PA sı kaç bilmiyorum ama 140-145 idealdir benim gözümde.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Neden düşüş gerektirdiğini de yazsaydınız keşke.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben Fenerbahçe maçlarının %100ünü takip etmiyorum fakat takip ettiğim kadarı ile Alper Türkiyenin şuanda en iyi orta sahalarından biri ve gelecek vaad eden bir oyuncu ama hani şuanki durumunda benim yorumum CA değeri 120-122 civarında olmalıydı yani 125 ideal olabilirmiş aslında ben CAların yazdığını önceden görmediğim için oyundan yıldızına bakıp yorum yapmıştım 125'in ideal olduğunu düşünüyorum ama belki tekniği 1 tık daha yükseltilebilir miydi bilmiyorum emin değilim bu konuda ama CAsına ve PAsına baktığımda benim beklediğim değerler civarındaymış oyundaki scoutların beceriksizliğinden 130-135 civarı sanmıştım ben

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Pa 155-160 arasi olmali diye düşünüyorum

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Oyuncunun FM 13 Mart yaması profiline baktım ve hiçbir değişiklik olmadığını gördüm. Şimdi buradan şu soruyu sormak istiyorum bu oyuncu Eskişehir'de kalsaydı veya Galatasaray'a gitseydi profil aynı kalacak mıydı? Hadi Galatasaray olayını geçtim Eskişehir'de kalsaydı kesinlikle farklı bir profil olurdu. Adam geçen senenin 2. yarısında mükemmele yakın bir performans gösterdi.

Bu arada oyundan mı oyuncudan mı bilmiyorum ama 2 yıl boyunca sürekli sakatlandı bende.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Eskişehirspor araştırmacısının yorumudur. Transfer olan oyuncunun datasını yeni takımının aratırmacısı hazırlamıyor. Sorularınızın cevabı Eskişehirspor araştırmacısındadır.

Injury Proneness değeri verilmemiş, rassal sonuç verir. Dolayısı ile yüksek verilmiş olabilir oyununuzda.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Eskişehirspor araştırmacısının yorumudur. Transfer olan oyuncunun datasını yeni takımının aratırmacısı hazırlamıyor. Sorularınızın cevabı Eskişehirspor araştırmacısındadır.

Injury Proneness değeri verilmemiş, rassal sonuç verir. Dolayısı ile yüksek verilmiş olabilir oyununuzda.
    Araştırmayı sizin yapmadığınızı biliyorum, zaten benim eleştirim Eskişehir araştırmacısına ama geçen sene de bu tarz bir durum vardı. Başka hiçbir araştırmacı çıkıp Eskişehir araştırmacısıyla bu konuda tartışmadı mı?

Nedense bu tarz durumlarda hep FB oyuncuları zayıf kalıyor. Bu arada bu oyuncu kaç yıldır göz önünde Injury Proneness değeri girmek için kaç yıl daha Süper Ligde top oynaması gerekiyor.

Karşılaştırma yapmak açısından söylüyorum. Emre Çolak 141 pa'ya sahipken. Alper için 145 az değil mi?

Geliştirebileceği çok özelik var hala. Profil özellikleri açısından creativity dışında göze batan bir özellik yok ama ca-pa'da bir sorun var gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Veritabanı güncelleştirmesinde özellikle CA değerini merak ettiğim oyuncuların başında geliyor. Mevcut komik değerinde nasıl bir oynama olacak merak ediyorum. Caner ile beraber fırtına bir sezon geçiriyorlar. Umarım kayda değer yükseltmeye uğrarlar. Çünkü mevcut Fenerbahçe kadrosunda neredeyse en kötü CA'ya sahip orta alan oyuncusu lakin bugünün şartlarında gerçekte olmazsa olmaz bir oyuncu. Kalitesinin ve Potansiyelinin ne kadar yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz. Umarım dikkate alınır, Aksi halde büyük haksızlık olacaktır.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Mesaj Yetkileri