Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: Yüz Paketi / Torrent

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tüm hepsini mi indirmemiz lazım yoksa sonuncuyu indirsek yeter mi?
    Hepsini indirmeye bastım.Bir ara iner

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Tüm hepsini mi indirmemiz lazım yoksa sonuncuyu indirsek yeter mi?
    Hepsini indirmeye bastım.Bir ara iner
    İlk link tüm takımları kapsıyor diğer linkler ise yıl yıl güncelleme

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    İlk link tüm takımları kapsıyor diğer linkler ise yıl yıl güncelleme
    Yani ilkini illaki indiricez değil mi? Ben mesela oyuncuların yeni formalı resimlerini, kulüp logolarını vs hepsi olsun istiyorum hangilerini indirmeliyim? Hepsini indireyim mi?
    Bir şey daha sorucam. Update yani güncelleme yapınca bu resimler gitmez değil mi?

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by The_Stalwart View Post
    Yani ilkini illaki indiricez değil mi? Ben mesela oyuncuların yeni formalı resimlerini, kulüp logolarını vs hepsi olsun istiyorum hangilerini indirmeliyim? Hepsini indireyim mi?
    Bir şey daha sorucam. Update yani güncelleme yapınca bu resimler gitmez değil mi?
    Buradaki paket sadece Yüz paketidir logo v.s 'leri ayrıca forumdan iindirebilirsiniz , belirttiğim güncellemeler ise şu şekilde oluyor bu paket bildiğim kadarıyla 2011 yılında yapılmış şöyle bir örnek vermek gerekirse Sneijder 2011 yılında İ.Milan'da oynarken forması İnter'ken güncelleme her yıl çıktığı için en son güncellemede GS'de yani update'ten kasıt bu tabi bazı update'ler yeni oyuncuları ve yeni Personlelleride kapsıyor

Uzun zamandır bu paketi kullanıyorum beğenisi yüksek bir yüz paketi gönül rahatlığıyla indirebilrsiniz

Buradaki paket sadece Yüz paketidir logo v.s 'leri ayrıca forumdan iindirebilirsiniz , belirttiğim güncellemeler ise şu şekilde oluyor bu paket bildiğim kadarıyla 2011 yılında yapılmış şöyle bir örnek vermek gerekirse Sneijder 2011 yılında İ.Milan'da oynarken forması İnter'ken güncelleme her yıl çıktığı için en son güncellemede GS'de yani update'ten kasıt bu tabi bazı update'ler yeni oyuncuları ve yeni Personlelleride kapsıyor

Uzun zamandır bu paketi kullanıyorum beğenisi yüksek bir yüz paketi gönül rahatlığıyla indirebilrsiniz
    Soruma cevap alamadım veya yanlış anlaşıldım.

Bakın mesela FM oyunun güncellemeleri yani updateleri(patch) oluyor, bu updateleri kurunca resim dosyaları gitmez değil mi?

yüz paketlerinin hepsini indirdim ne olur ne olmaz diye. fakat resimde gösterdiğiniz kişilerin o fotoları yok. mesela sneijderin fotosu farklı, daumun fotoğrafı yok vb.

Bu arada Graphics klasörü yoktu kendim oluşturdum . Başta olmadı ama caches klasörünü silince oldu. İnternetten bir de logo paketi buldum logoları da hallettim
    Last edited by The_Stalwart : 03.Ocak.2014 at 03:27

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by The_Stalwart View Post
    Soruma cevap alamadım veya yanlış anlaşıldım.

Bakın mesela FM oyunun güncellemeleri yani updateleri(patch) oluyor, bu updateleri kurunca resim dosyaları gitmez değil mi?

yüz paketlerinin hepsini indirdim ne olur ne olmaz diye. fakat resimde gösterdiğiniz kişilerin o fotoları yok. mesela sneijderin fotosu farklı, daumun fotoğrafı yok vb.

Bu arada Graphics klasörü yoktu kendim oluşturdum . Başta olmadı ama caches klasörünü silince oldu. İnternetten bir de logo paketi buldum logoları da hallettim
    Oyun güncellemeri fark etmez , muhtemel yanlış birşey yapmış olabilirsin benim oyunumda yıl 2016 oyunun tüm güncellmerinde yüz paketim ekliydi Sneijder'da aşağıdaki gibi

Nesil
    2012

Buradaki adresi takip ettiğinden emin ol istersen ilk önce oradan halledemezsen oyunun içinden Tercihler - Arayüz - Geçici dosyaları temizle diyerek dene birde oda olmadı Windows sürümünü söyle daha detaylı yardımcı olmaya çalışayım

C:\Documents and Settings\*Kullanıcı Adınız*\Application Data\Local\Sports Interactive\Football Manager 2014

Bu şekilde denemişmiydin ?

Oyun güncellemeri fark etmez , muhtemel yanlış birşey yapmış olabilirsin benim oyunumda yıl 2016 oyunun tüm güncellmerinde yüz paketim ekliydi Sneijder'da aşağıdaki gibi

evet sneijder bende de böyle. ancak daum'un , mancininin , chedjounun fotoğrafları yok?

Default Yaptım Ama Oyuna Girmiyor

Dediginizi Yaptım Belgelerimde Fm14 Kalsöre Attım Yoluyla Ama Olmuyor Oyuna Girmiyor Ne Yapıcam ?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Cache dosyalarını sildiniz mi?

Hocam downlod'a tıkladığımda direk torrent bağlanıtısı açılıyor ama torrentin boyutu gözükmüyor ve uzunca bir süre torrent bilgisi alınıyor yazıyor. Bunun çözümü nedir?

Edit: Aynı sorunu yaşayanlar için alternatif site linki veriyorum http://fmfaces.net/en/df11home

Nesil
    2012

Torrent açıksa PC'nizde hiç bir sorun yaşamadan indirmeniz gerekiyor

Torrent açıksa PC'nizde hiç bir sorun yaşamadan indirmeniz gerekiyor
    Açık da olsa kapalı da olsa aynı sorun yaşanıyor. Daha önce de bazı torrentlerde başıma gelmişti.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Mike Shinoda View Post
    Açık da olsa kapalı da olsa aynı sorun yaşanıyor. Daha önce de bazı torrentlerde başıma gelmişti.
    Alternatif site vermişsin zaten o zaman sorun yok

Bir de şu update ile ilgili bir şey sormak istiyorum: Son güncellemeyi indirdiğimde (update 48) diğer güncellemeleri de indirmiş oluyor muyum? Yani son güncelleme diğerlerini de kapsıyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Edit: Her bir güncelleme dosyası yeni fotoğraflar da içeriyormuş, kendi sorumu cevaplamış olayım.
    Last edited by Mike Shinoda : 14.Şubat.2014 at 02:11

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

sitedeki torrent linki çalışmıyor.ayrıca indirebilmek için utorrentin açık olması gerekmiyor dosyaya basarsanız otomatikman program çalışır zaten

buyrun buradan orjinali indirebilirsiniz

updateleride alternatif olarak buradan indirebillirsiniz
    Last edited by Önder HOCA : 01.Mart.2014 at 15:42

teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri