1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: İlk 11 seçerkenki kriterleriniz neler? Oyuncu mu? Taktik mi?

Nesil
    2006
    Yer
    YALOVA

Default İlk 11 seçerkenki kriterleriniz neler? Oyuncu mu? Taktik mi?

Arkadaşlar taktikle ilgili birçok rehber okumama rağmen, hala şu oyunda neye göre taktik hazırlamam gerektiğini neye göre kadro belirlemem gerektiğini çözemedim.Örneğin ilk kadroya bakarken takımı Yardımcının verdiği Yetenek Puanına göre sıralayıp en iyi oyuncularımı belirleyeip onlara göre taktik kuruyorum ama yine de olmuyor.Siz taktiğinizi neye göre belirliyosunuz oyuncuları neye göre seçiyosunuz ?

Ben mesela once taktigimi belirlerim.. ona gore de oyuncularimi alirim. Tabii ilk sezon transfer yapmak istemiyorsan takiminda olan oyunculara gore bir taktik belirlemen daha faydali olur.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Benim genelde taktik olur ama mümkün mertebe Veli Kavlak'ı seçmemek ilk tercihim. Şaka bir yana eğer Beşiktaşla oynuyorsam ki başka takım almadım büyük takımlara, maçın dengede gideceği maçlara göre ve Anadolu kulüplerine göre uyguladığım taktikler var yani aslında bir kaç taktiği karşı takıma göre seçiyorum tabi ondan sonra oyuncularımı taktiğe göre transfer ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Taktiğimi yaparım.10 Numara(Riq10 )mı koyarım taktiğin ortasına sonradanda toplantıda söz verdiğim adamlarıda koyarım uygun yerlere ve en son olarak güvendiğim bir antrenöre kadroyu sorar maçımı yaparım ^^

Mesaj Yetkileri