Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 415 sonuç

Konu: Sil Baştan Bursaspor 1.sezon / Ortak / Bursa&ts

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Tebrikler, Avrupa maçları çok iyi.
    Avrupa'da fena seri yaptık , Lazio maçıda özgüven açısından önemliydi

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Abi Enes ile birlikte Batuhan'ı da iyi kullan bence Batu özellikle YF olarak çok gol atmıştı bende

Bu arada ortasahada da bir çocuk vardı , Doğanay Kılıç sanırım onu da oynatmalısın alternatif olarak.

Ve zaten sen yapıyorsundur da Ozan Tufan'ı OB olarak çalıştırmak yanı sıra Şener yerine de oynat bence. Veya sağ beke Taiwo oynarsa sola Caner de olabilir

Reşit bu yıl 3 genç oyuncuyu As takıma aldım , diğerlerini komple oynayacağı takımlara kiraya gönderdim , ENES banko oynuyor Ozan ve diğer stoper çocuk çok az süre alıyor ama ağır antrenman çalışıyorlar , Türkiye kupasında direk oynatmayı düşünüyorum , mesela 5-2 kazandığımız Kayseri maçı 2-0 olunca hemen oyuna 16 yaşındaki stoperimi aldım ve emin ol çok sırıttı eğer o çocuğa güvenip ilk 11 koysaydım o maçı alamazdım , daha pişmelerine çok var , Sisteme gelince eve gidince senin dediğin şekilde bir taktik yapıcam benimde aklıma yatıyor birde Taiwo 7 hafta sakatlandı sanırım 4 haftası falan daha var

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Enes çok iyi, Lazio galibiyetide
    Enes sürekli fırsat buluyor , 2-3 sezon sonra Milli takımın vaz geçilmezide olacak ,

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    hocam kariyeri yeni gördüm öncelikle başarılar gençlere şans vermen çok hoşuma gitti varsın şampiyon olmayalım ama bu gençler seneye piyasayı ağlatsın

Teşekkürler , sadece gençler değil farklı şeylerde yapmayı planlıyorum

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

lazio maçı iyiymiş bordeaux ve lazio geçilmicek takım değiller

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Halil Hocam , FM 13'teki adamlarını (Caner ve M.Topuz) almışsın yine Satılan oyunculardan da iyi para elde etmişsin..

Her zamanki gibi yine gençleri ön planda tutuyorsun , senin elinde gelişimleri mükemmel olacak

Uzun soluklu olması dileğiyle başarılar..

İyi para elde ettik ama paradan birşey anlamadım 17 mn € luk oyuncu sattım 8 mn € luk oyuncu aldım para bitti anlamadım sağol buarada

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Avrupa ve lig iyi gidiyor Akhisar kaza olmuş

Akhisar aslında beklediğim birşeydi çok kritik sakatlarım vardı ayrıca zemin berbattı

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<

Arkadaşlar Kariyerin daha uzun soluklu ve daha çekişmeli geçmesi açısından takıma yabancı transfer yapmama kararı aldım , eğer Bursa'da hedeflerimi gerçekleştirir başka bir takıma gidersem aynı sistemi gittiğim takımda da uygulamak istiyorum , ama şunu yapmıycam , elimdeki yabancıları direk çıkartmıycam yavaş yavaş mesela sezon sonu Pinto'nun yerine Gençlerbirliğin'den ismini unuttum genç bir golcü vardı onu almayı planlıyorum , Enesle beraber Milli Takımda berber yardırsınlar

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Güzel fikir, Gençler'deki Atabey Çiçek'ti galiba Yada Artun Akçakın.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post

Arkadaşlar Kariyerin daha uzun soluklu ve daha çekişmeli geçmesi açısından takıma yabancı transfer yapmama kararı aldım , eğer Bursa'da hedeflerimi gerçekleştirir başka bir takıma gidersem aynı sistemi gittiğim takımda da uygulamak istiyorum , ama şunu yapmıycam , elimdeki yabancıları direk çıkartmıycam yavaş yavaş mesela sezon sonu Pinto'nun yerine Gençlerbirliğin'den ismini unuttum genç bir golcü vardı onu almayı planlıyorum , Enesle beraber Milli Takımda berber yardırsınlar

Yabancılar olmasa da sen yine başarılı olursun , Bursaspor FM13'te senin favori takımındı ,

2-3 sene sonra Atabey Çiçek-Enes Ünal ikilisi ortalığı dağıtır zaten

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    lazio maçı iyiymiş bordeaux ve lazio geçilmicek takım değiller
    Lazio kesin çıkar da Bordo'yu hiç bilmiyorum , Bordo'yu aşağı alırız herhalde

Güzel fikir, Gençler'deki Atabey Çiçek'ti galiba Yada Artun Akçakın.
    Atabey laa sağol

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post

Yabancılar olmasa da sen yine başarılı olursun , Bursaspor FM13'te senin favori takımındı ,

2-3 sene sonra Atabey Çiçek-Enes Ünal ikilisi ortalığı dağıtır zaten

Atabey Çiçek ve Enes Ünal kovulmazsak iyidir he bide FM 2010'dan beri favori takımım Bursa en sevdiğim seride FM 2010 ve FM 11'di , benim orada kendimce efsane kariyerlerim vardı biri Bursa ile alt yapıdan muazzam oyuncular çıkıyordu onları yetiştirip satmak çok zevkliydi diğeride Newcatle United şuana kadar yaptığım en farklı kariyeri Newcastle ile yapmıştım FM 2010 yada 11 yanlış olmasın Newcastle ile 2017-2018 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmuştum takımı kanatsız oynatıyodum ozamanlar favori taktiğim 4-2-3-1 di neyse 2 sezon üst üst ŞL'yi aldım ertesi sezon küme düştüm ve takımda Hazard ve Sissokko falan vardı o zamanın en iyi genç oyuncuları ne yapsam ligin en zayıf rakiplerini dahi yenemiyodum , küme düştüm oyunu kapattım düşüşün biraz nasıl gerçekleştiğini hatırlıyorum 1 .si rakipler galiba sistemi çözmüşdü hep aynı dizilişle oynuyodum 2.side ligin 2 .yarısında çok ciddi sakatlıklar vermiştim ve kadrom çok dardı ayrıca ingiltere Ligide dar kadroyu asla affetmiyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

fm14 adına ilk mesajımı senin kariyerine yazayım Halil..öncelikle başarılar..ardından ise İsviçre ligini aç sanırım baseldeydi Adili Endogan koy 11e geçtiğimiz serinin sonlarında keşfettim düzenli 11 verirsen yıldız diye lanse edilene yabancı forvetler kadar gelişim gösteriyor tabi sahaya da yansıyor (:

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    fm14 adına ilk mesajımı senin kariyerine yazayım Halil..öncelikle başarılar..ardından ise İsviçre ligini aç sanırım baseldeydi Adili Endogan koy 11e geçtiğimiz serinin sonlarında keşfettim düzenli 11 verirsen yıldız diye lanse edilene yabancı forvetler kadar gelişim gösteriyor tabi sahaya da yansıyor (:
    Juan Hocamız geri döndü arkadaşlar

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Anne tarafından yerliymiş ama İsviçre Ligi aktif olmadığı için Basel'in genç takımlarında oyuncu gözükmüyor , o yüzden Veri Tabanında oyuncu çıkmıyor hani aktif edeyim desem 9 Lig açık zate bu arada teşekkürler

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<

Hem Ozan hemde Enes'i ilk 11'e koyduk , aynı zamanda Belluschi'de dinlendirip yerine Musa'yı oynattık , tek kale top oynadık ama ligin en zayıf takımına karşı tabiki bir ölçü değil , bu arada Jem , Mehmet Topuz'un ortasında jenerikli bir kafa gölü attı , sanırım Ceza sahasının 1 adım içinden ve çaprazdan Mehmet Topuz bir önceki Avrupa maçında olduğu gibi bu maçında yıldızıydı 2 asist ile oynadı.

Spoiler: Ozan ve Enes'le Tek Kale 

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Juan Hocamız geri döndü arkadaşlar
    (: ayın 1'ini bekliyorum betadaki saçma sapan hatalardan arınır umarım oyun
    Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Anne tarafından yerliymiş ama İsviçre Ligi aktif olmadığı için Basel'in genç takımlarında oyuncu gözükmüyor , o yüzden Veri Tabanında oyuncu çıkmıyor hani aktif edeyim desem 9 Lig açık zate bu arada teşekkürler
    15e kadar yolu var denedim sorun olmuyor (:

Nesil
    2012

Spoiler: Bilgi 

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Vallaha Enes kurtarmış bizi

Nesil
    2012

Vallaha Enes kurtarmış bizi
    o değilde şu olay harika olmuş

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Senin gidişatın süper

Kasımpaşa'ya Şenol Güneş gelsin de toparlasın onları

Nesil
    2012

Senin gidişatın süper

Kasımpaşa'ya Şenol Güneş gelsin de toparlasın onları
    Şenol Güneş'in toparlayamayacağı yer mi var

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<

Spoiler: Bordo 1-2 Bursa 

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Avrupa'da olağanüstü gidiyorsun

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

halil abi daha ilk kariyerlerden yabancı almıcam falan diyosun oyun çarpmasın seni gerçi sen halledersin her türlü

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şuana kadar güzel gidiyorsun , Akhisar maçı nazardır bendede oluyor böyle şeyler , gruptan çıktıktan sonra Çeyrek finale yürürsün ondan sonra kısmet

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Avrupa'da olağanüstü gidiyorsun
    Sonraki 2 maçta zayıf rakiple ve buradan 1. çıkmak çok önemli

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    halil abi daha ilk kariyerlerden yabancı almıcam falan diyosun oyun çarpmasın seni gerçi sen halledersin her türlü
    Yabancı almıycam ama elimdeki yabancı 5 As oyuncuyuda alternatiflerini bulmadanda çıkatmıycam hani yoksa sonuçları az çok biliyoz bu olay 2-3 sezona yayılacak bir şey yavaş yavaş ama kesinlikle yabancı almıycam isterse Messi bizim stadın kapısında yatsın

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post
    Şuana kadar güzel gidiyorsun , Akhisar maçı nazardır bendede oluyor böyle şeyler , gruptan çıktıktan sonra Çeyrek finale yürürsün ondan sonra kısmet
    Çeyrek Final çok güzel olur ilk sene için hatta çok çok güzel olur

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

FM ye inanılmaz güzel şeyler eklemişler menajer kovulması direkt dikkatimi çeken şey ve milli takımda tarafçı yaklaşımı şimdi ilk kez gördüm müthiş olmuş böyle şeyler
    Avrupa Ligi ve Lig de iyiyiz şimdiye kadar İnşallah Şampiyonuz

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Harika ilerliyoruz abi , Atabey ve Enes yaparsan 10 yıl gol sıkıntısı çekmessin

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

FM antrenman sistemini geliştirmiş ama en çok sevinecegim zaman asistanın yoğunluğu değiştireceği serisi olacak

Enes aşırı gelişiyor Pinto veya Tuncay özel ders verir mi ona ?

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    FM ye inanılmaz güzel şeyler eklemişler menajer kovulması direkt dikkatimi çeken şey ve milli takımda tarafçı yaklaşımı şimdi ilk kez gördüm müthiş olmuş böyle şeyler
    Avrupa Ligi ve Lig de iyiyiz şimdiye kadar İnşallah Şampiyonuz
    Basın toplantılarındada çok güzel sorular geliyor bazen 2 tanesi dikkatimi çekti şöyle Bülent Uygun benim yerli oyuncumun fazla olmasını eleştirmiş ve ülke futbolu benim gibiler yüzünden ilerlemiyormuş Ertuğrul Sağlam ise elimde çok fazla yerli oyuncu bulundurmamı övmüş

Harika ilerliyoruz abi , Atabey ve Enes yaparsan 10 yıl gol sıkıntısı çekmessin
    Sonraki yıl Atabey'ide alırsam Pinto'yu yedekte tutup tecrğbe olarak sahaya sürücem ve gençlere eğitim vericek

FM antrenman sistemini geliştirmiş ama en çok sevinecegim zaman asistanın yoğunluğu değiştireceği serisi olacak

Enes aşırı gelişiyor Pinto veya Tuncay özel ders verir mi ona ?

Tuncay'ın kendine hayrı yoklaa bu yıl Enes ile direk ben ilgileniyorum sonraki yıl Pinto'dan ders aldırıcam , 19 yaşında muhtemelen potansiyeline ulaşır

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<

8.Hafta

Adamlar 10 kişi hücama çıkıp 10 kişi geri geliyorlar bizimkilerin iflahını kestiler

Spoiler: Bursaspor 1- 1 Sivasspor  

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Maçlar iyi

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Enes yine atmış

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Maçlar iyi
    Maşşallah

Enes yine atmış
    Bende kimin nazarı değdi diyodum adam 3 hafta gitti

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<

Spoiler: Avrupa Ligi 

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

19'a kalmadan Enes şova başlamış , iyi gidiyoruz aman nazar değmesin

Edit: İyiki nazar değmesin dedik

Son 32'e kaldin diyebiliriz.. evinde Hacken'a karsi zorlanmazsin.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Pinto iyi

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Enes gitmiş

Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri