Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
Tebrikler, Avrupa maçları çok iyi.
Avrupa'da fena seri yaptık , Lazio maçıda özgüven açısından önemliydi

Quote Originally Posted by resoag View Post
Abi Enes ile birlikte Batuhan'ı da iyi kullan bence Batu özellikle YF olarak çok gol atmıştı bende

Bu arada ortasahada da bir çocuk vardı , Doğanay Kılıç sanırım onu da oynatmalısın alternatif olarak.

Ve zaten sen yapıyorsundur da Ozan Tufan'ı OB olarak çalıştırmak yanı sıra Şener yerine de oynat bence. Veya sağ beke Taiwo oynarsa sola Caner de olabilir

Reşit bu yıl 3 genç oyuncuyu As takıma aldım , diğerlerini komple oynayacağı takımlara kiraya gönderdim , ENES banko oynuyor Ozan ve diğer stoper çocuk çok az süre alıyor ama ağır antrenman çalışıyorlar , Türkiye kupasında direk oynatmayı düşünüyorum , mesela 5-2 kazandığımız Kayseri maçı 2-0 olunca hemen oyuna 16 yaşındaki stoperimi aldım ve emin ol çok sırıttı eğer o çocuğa güvenip ilk 11 koysaydım o maçı alamazdım , daha pişmelerine çok var , Sisteme gelince eve gidince senin dediğin şekilde bir taktik yapıcam benimde aklıma yatıyor birde Taiwo 7 hafta sakatlandı sanırım 4 haftası falan daha var

Quote Originally Posted by 5267 View Post
Enes çok iyi, Lazio galibiyetide
Enes sürekli fırsat buluyor , 2-3 sezon sonra Milli takımın vaz geçilmezide olacak ,

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
hocam kariyeri yeni gördüm öncelikle başarılar gençlere şans vermen çok hoşuma gitti varsın şampiyon olmayalım ama bu gençler seneye piyasayı ağlatsın

Teşekkürler , sadece gençler değil farklı şeylerde yapmayı planlıyorum