Sayfa 2 / 94 İlkİlk 12341252 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 2805 sonuç

Konu: Football Manager 2014 | 14.3.1

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Miles hadi güncelleme yapma demiyorum hobi olarak yine yap ta....

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Son güncelleme ile oyunun içine edilen oyun.Gerek maç motoru,gerekse crash alma sorunu ile...

Güncellemeden sonra oyun sıfırlandı bende.Kayıtlı oyunların hepsi gitti,her şeye yeniden başlamam gerekecek.

bende ki sıkıntıda dün oyun güncellendikten sonra, kayıtlı oyunumu hiçbir şekilde görmüyor, kayıtlı oyunum aynı yerinde durmasına ragmen oyun yeni kariyere başlamam için kişisel bilgilerimi soruyor bana. Bu sorunu başka yaşayan var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

rakipler her maç 25-30 şut atıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Dünya çapında itibara sahip 16 tane takım var ne saçma bişeydir bu.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Ful sürümden sonra düzelme maç motorunu kodlayan adamın tüm sülalesini anacağım oyundur bu ne ulan bu ne 2 maç yapacaz bütün rakipler real madrid gibi hızlı çıkıyo.Juve gibi savunma yapıyo.Bütün OOS'lar şutör dinamo...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güncelleme kötü olmus sanırım..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Güncelleme kötü olmus sanırım..
    Kötüleştirme çalışma olmuş sanki.Sağa sola uçan tekme atıyorum maçları izlerken
    Edit: ya da sorun bende oynatamıyom.

güncelleme berbat etti oyunu valla.. bugüne kadar almadığım crash dump hatasını son 1 saattir 3 kere aldım.. ve inanılmaz oyundan soğudum şu anda..

4.1.1 oldu versiyon 23mb yeni guncelleme.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Ya abi bir oyuna bu kadar güncelleme çıkar mı ? sen hiç mi çalışmıyorsun hiç mi birşey yapmıyorsun,ayrıca ilk defa Beta sürümünde v1.0 sürümüne geçtik !

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

14.1.1 oldu benim oyun.

hayda crush dump hatasını alırken yeni güncelleme gelmiş

sigames gibi bir firma nasıl bu kadar ciddiyetsiz update çıkarabiliyor akıl alır gibi değil..

Daha oyunun full sürümünü görmeden oyundan soğudum cidden.

14.1.1 gelmiş. Hoşaf ettiler oyunu.

14.1.1 sürüm olmuş benimki de.
    Fakat güncelleme yaptığını hiç görmedim. Ana Ekranda "BETA" ibaresi gitmiş. Kayıtlı oyunum silinmiş.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Yeni indirdim az önce ama hiç açmadım, sizce orijinal oyun çıkana kadar beklesem mi??

Bu arada Sigagames de ciddi anlamda sapıttı şöyle bir şey düşündüm, 5-8 dakika içinde herkes bu konu üzerine şikayet/dilek yazsa (dil farketmez) ben de bunu email olarak yollasam?

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Beta yazisi gitmis ama kayitli oyunumda bi problem yok kaldigim yerden devam ediyorum.

Crash Dump hatası fazlalığı yüzünden gelmiş yeni update. Umarım çözülmüştür.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yazılanları okuyunca, şuan bilgisayarım bir kenarında duran oyunu, full sürüme kadar oynamama kararımın ne kadar doğru olduğunu seziyorum : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hi,
    As I was reading some articles about FM 14 Beta in some forums, I realized that a lot of mistakes have shown up after the updates that you had. I politely want to indicate that as you are a really big and significant company, therefore you should be attentive while updating the game. For instance I saw a lot of people who didn't get any errors like 'crash dump' but after the update, they instantly got one. And some of them couldn’t find the save games after the update. Like you have 14.1 then after some hours (not even days) you release 14.1.1 , that's like making fun of the people. Many people buy your games (FM Series) every year and there are still errors like Run Time or Crash Dump?! Then when the producers of the games ask why do you buy the knock-off game, there are no difference between the original and the knock-off one. You still get Crash Dump etc. in either of them. I pre ordered the game from steam but I am waiting to download it on 1st of November, maybe you can fix some of the errors and make us happy.
    Thanks for the response (If you are going to)
    Kindly Regards

İnşallah iyi bir cevap gelir ...

Nesil
    2007

Ligde kötü giderken yeni güncellemeyle aynı taktikle ligde rahat rahat kazanmaya başladım Son 3 lig maçında 10 gol atıp 1 gol yedim sadece.

Ancak ŞL'de Barça'landık.

Arkadaşlar oyunun başında Salih Uçan için bir çok takım Fenerbahçe'ye kiralama teklifinde bulunuyor, Salih'in durumu da kiralamaya uygun olarak belirlenmiş ama ben kiralama teklifinde bulunamıyorum, yalnızca transfer teklifinde bulunabiliyorum. Bunun nedeni ne olabilir bir fikri olan var mı?

Beta yazısı falan gitmiş heralde çıkış tarihine kadar güncelleme gelmez artık

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Arkadaşlar oyunun başında Salih Uçan için bir çok takım Fenerbahçe'ye kiralama teklifinde bulunuyor, Salih'in durumu da kiralamaya uygun olarak belirlenmiş ama ben kiralama teklifinde bulunamıyorum, yalnızca transfer teklifinde bulunabiliyorum. Bunun nedeni ne olabilir bir fikri olan var mı?
    Bulunduğun ligde transfer sezonu açık değilse kiralık teklifi yapamazsın.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Ya abi bir oyuna bu kadar güncelleme çıkar mı ? sen hiç mi çalışmıyorsun hiç mi birşey yapmıyorsun,ayrıca ilk defa Beta sürümünde v1.0 sürümüne geçtik !
    Adamın işi bu zaten

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Mattis - SEGA, Oct 29 14:05 (GMT):
    Dear customer,

Thank you for contacting SEGA Europe.

Please note that the game is currently in beta and not officially released yet. The purpose of the beta phase is to find and work on bugs.

However it is important that you raise these important points on the Sports Interactive forums.

More specifically here:

http://community.sigames.com/forumdi...eta-Bugs-Forum

Sports Interactive are activity monitoring customer posts regarding BETA bugs.

Best regards,

Product Support
    SEGA Europe Ltd.
    www.sega.co.uk

Beyler bana gelen cevap bu ki anladığım üzere 'beta' sürümü hataları görüp test edip çözme üzerine kurulmuş ki bu 'gerçek' bir uygulama ise 'crash dump' gibi hataların FM 14 'te olmayacağını tahmin ediyorum .. pardon umuyorum

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Vallaha aldım alalı crash dumpsız oyunum olmadı 12'den beri..

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Oyun iyice zırvalamaya başladı, Amrabat'ı 5-8 arası satıyordum normalde, Ajax 975.000 euro teklif ediyor 5 milyon değeri olan adama, yapacağınız oyunun...

Sayfa 2 / 94 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Mesaj Yetkileri