Sayfa 3 / 94 İlkİlk 123451353 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 2805 sonuç

Konu: Football Manager 2014 | 14.3.1

14.1.1 daha da beter oldu. 3 korner 3 gol...

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

oyun sapıttı yine 20 dakikada üç oyuncum sakatlandı

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

maç motoru biraz toparlamış akşamüstü gelen güncellemede.

4. Default

Güncellemeden sonra kayıtlı oyunlarım gitti. Kayıtlı oyun yok olarak gözüküyor Sağ alttaki BETA yazısı da gitti. Bu ne anlama geliyor? Daha önemlisi kayıtlı oyunlarım neden gitti? Bu sorunu yaşayan var mı?

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Evet artık emin oldum kesinlikle.

Aaa bu transfer sistemi çok kolay olmuş, insanları ne güzel çıldırtıyorduk deyip onun da içine etmişler teşekkürler Miles, verdiğim para haram olsun!

Hasan Ali'yi 4 milyon euroya GS'ye getirtiyordum, Amrabat'ı 7-8'e satıyordum, sevinmiştim ne güzel. Şu anda aynı koşullarla Amrabat'ı 2'ye bile gönderemiyorum ve Hasan Ali'ye 6-7 istiyorlar, senin yapacağın işe ben!

6. Thumbs up

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Hi,
    As I was reading some articles about FM 14 Beta in some forums, I realized that a lot of mistakes have shown up after the updates that you had. I politely want to indicate that as you are a really big and significant company, therefore you should be attentive while updating the game. For instance I saw a lot of people who didn't get any errors like 'crash dump' but after the update, they instantly got one. And some of them couldn’t find the save games after the update. Like you have 14.1 then after some hours (not even days) you release 14.1.1 , that's like making fun of the people. Many people buy your games (FM Series) every year and there are still errors like Run Time or Crash Dump?! Then when the producers of the games ask why do you buy the knock-off game, there are no difference between the original and the knock-off one. You still get Crash Dump etc. in either of them. I pre ordered the game from steam but I am waiting to download it on 1st of November, maybe you can fix some of the errors and make us happy.
    Thanks for the response (If you are going to)
    Kindly Regards

İnşallah iyi bir cevap gelir ...
    Eline sağlık dostum çok iyi yazmışsın. İnşallah okuyorlardır.

Bi maçta üç sakatlık oldu. Şuan oyunu resmen bozmuşlar, ilk hali çok daha iyiydi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

14.0.3 yamasından sonra beklemeye karar vermiştim, zira işin leşini çıkardılar.

Tam bir taktik kurup takım oturuyor derken gelen yamayla herşeyi daha da bozuyorlar.

Anlaşılan bu sene de adam akıllı FM zevki alamayacağız, geçen seneki FM13 de tat vermemişti hiç bana.

İnşallah oyunun Türkiye araştırma grubundaki arkadaşlarımız da iletiyorlardır bu serzenişlerimizi SIGames'e...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Transferler çok zorlaşmış ya,gene eski sisteme dönmüşler.Rescaldani'yi,Annan'ı falan alabiliyordum en kötü takıma bile adamlar masaya oturmuyorlar.Bir de şöyle bir saçmalık var oyuncuya 500 bin peşin + 1 milyon 48 ay taksitli öneri yapıyorum benim teklif 30-40 bin € peşin + taksitli şeklinde gözüküyor doğal olarak reddediyorlar ne iş anlamadım.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Rotasyon oyuncusu konumundaki, satılık veya kiralık listesinde olmayan 2 milyon euro değerindeki Sabri'ye sapır saçma 85.000 euro filan değerinde teklifler geliyor.

Yahu çok mu zor çalışan kısmı sabit tutup bozuk kısımlar üzerindeki oynama yapmak, her şey mi birbirini tetikliyor arkadaş, kaç yıldır bir haltı becerdiğiniz yok, 15 senedir bu oyunu oynarım, 2-3 senedir sizin abukluklarınız yüzünden kutulu oyunlar oynanmamış şekilde evde bekliyordu, bu sefer iyi herhalde dedik, yine içine etmeyi başardınız, aferin yani!!!!

Nesil
    2006

2 gün sonra çıkcak oyun bence sabredin. Biraz da dinlenin hırsla başlarsınız.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Universal View Post
    2 gün sonra çıkcak oyun bence sabredin. Biraz da dinlenin hırsla başlarsınız.
    Hayır müşteri memnuniyeti yaratacak bir durum niye bozulur bir şeyi düzelteyim derken ben onu anlamam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yorumları okudukça hevesim kaçmıyor değil oyunun betası ilk çıktığı gün aldım fakat 31 ekimden önce indirmeyeceğim dedim çünkü "bence" anlamsız oluyor beta oynamak biliyorum'ki yüzlerce hata var can sıkmaya değmez en iyisi tam sürümü bekleyelim ondan sonra 14 için değerlendirme yapalım burayı takip ediyorum memnun olan dört kişiyide görmedim Umarım yetkili arkadaşlar burada hataları tespit eden arkadaşların sesi olurlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Hayır müşteri memnuniyeti yaratacak bir durum niye bozulur bir şeyi düzelteyim derken ben onu anlamam.
    Çünkü rakipleri yok piyasada bunun rahatlığı içindeler...
    Championship Manager piyasada kalsa, Fifa manager daha kaliteli olsa böyle davranmazlardı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi bu ne oyuncu satamıyorum 6 milyon €'luk adama 500 bin € teklif geliyor ya

Nesil
    2006

Yıllardır bende onu çözemedim. Bir şey üretiyorlar başka şey bozuluyor. Nasıl bir saçmalıktır.

Fernandese 1milyon avro falan veriyolar sağolsunlar.
    9 maçta 19 gol yedim temiz serdar sivok ramon hiç iyi oynamıyorlar
    en iyisi full sürümü beklemek birde hermaç toplam en 40 şut oluyır daha ilk yarılarda 10-15 i buluyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar birileri gidip toplu uzun bir sekilde sigames forumlarında yazsın itirazları.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Beta'nın ilk halinde göze çarpan üç dört sıkıntı vardı. Büyük çapta diyebileceğim defans sıkıntısı ve karşı karşıya kaçırılan pozisyonlar vardı bir tek. Bunları görünce 1-2 gün sonra düzeltilir, oyun bu sene çok güzel olmuş dedim ama erken davrandım. Bunları düzeltmek yerine sorun üstüne sorun ürettiler. Her sene de aynı şey oluyor. Bunun tek nedeni bana göre rakipsizlik. Ah şu oyunun adam gibi bir rakibi olacaktı var ya şuan çok farklı menajerlik deneyimler yaşardık.

En iyisi çıkışını beklemek o da çare olmazsa yine update üstüne update beklemek. Mart gibi son update gelir o zaman açarız oyunu. Yoksa verdiğimiz para üstüne bir de sinir hastası oluyoruz.

11-12 M € değeri olan adama 1M€ 'nun altında teklif geliyor red ediyorsun ama oyuncu hemen odanda bitiveriyor görüşmeme neden izin vermedin diye şaka gibi

Beta yazıyordu artık yok. Hiçbir şey anlamadım. Bu gerçek oyun mu yoksa şu an oynadığımız DEMO mu?

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    11-12 M € değeri olan adama 1M€ 'nun altında teklif geliyor red ediyorsun ama oyuncu hemen odanda bitiveriyor görüşmeme neden izin vermedin diye şaka gibi
    Bu soruna kısmen bir çözüm bulmuşlar. Cache'leri silince gideriliyormuş bu sıkıntı galiba. Ama insanlar bunu sıkıntıyı çekmek zorunda mı anlamıyorum. Yine sinirlendim. Klavye başından kalkmazsam sağlam küfürler yazıcam Miles'a twitter'dan.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Bu soruna kısmen bir çözüm bulmuşlar. Cache'leri silince gideriliyormuş bu sıkıntı galiba. Ama insanlar bunu sıkıntıyı çekmek zorunda mı anlamıyorum. Yine sinirlendim. Klavye başından kalkmazsam sağlam küfürler yazıcam Miles'a twitter'dan.
    Ne cacheymiş be mübarek, sanki bana John Coffey!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Bu oyun da bu sene hüsran olursa büyük bir FM almıyoruz kampanyası başlatacağım. Bu ne kepazeliktir yahu her sene her sene artık, iyice zıvanadan çıktılar!

Bu oyun da bu sene hüsran olursa büyük bir FM almıyoruz kampanyası başlatacağım. Bu ne kepazeliktir yahu her sene her sene artık, iyice zıvanadan çıktılar!
    Şu meşhur imza toplama sitesinde FM'den memnun değiliz, iade etmek istiyoruz diye dünya çapında bir imza kampanyası başlatsak çok güzel olur aslında.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir eleştiri yazdım SIGAMES forumunda umarım dikkate alınır..
    Before the update I was thinking that this game will be the best Football Manager game ever. But with this update I changed my mind, I hope you will fix all bugs which came with this update and which have been exist before. I know a lot of people who won't want to play the game with numerous bug.

I don't understand, It was really good before the update. Why did you change ? It must be an upgrade not a downgrade ?!

With the upgrade I saw the transfer system became harder and worst than it was. And it isn't really good. I can't evet buy sub players, rotation players. Artificial intelligence want usurious money for this kind of average players. For example, I have a player valued 11-12 M €. I had an offer for him under 1M €. It's not realistic !!!!!! When I rejected the offer, player wanted to talk with me and he said 'Why didn't you let me talk with them?'. It's like a joke.

All the AMC players are playing like the best AMCs ever. Corner goals must be fixed too. Defences must be more effective. PC or us -doesn't matter- can score realy easily.

Thank you..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Şu meşhur imza toplama sitesinde FM'den memnun değiliz, iade etmek istiyoruz diye dünya çapında bir imza kampanyası başlatsak çok güzel olur aslında.
    Şubat update'ine kadar sabredeceğim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Arkadaşlar birileri gidip toplu uzun bir sekilde sigames forumlarında yazsın itirazları.
    Sanırım biraz üstte veya bir sayfa geride hem yazdığım itiraz hem de gelen cevap gözükmekte ; isterseniz gelen cevaba yanıt yazabilirim ama bana fikir vermelisiniz sağlam bir yanıt olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by resoag View Post

Sanırım biraz üstte veya bir sayfa geride hem yazdığım itiraz hem de gelen cevap gözükmekte ; isterseniz gelen cevaba yanıt yazabilirim ama bana fikir vermelisiniz sağlam bir yanıt olsun
    http://community.sigames.com/showthr...81#post9137981

O yazdığın yazıyı şu başlıkta yazarsan dikkate alınacaktır. Geri bildirim forumu orası.
    Futbolcu Bilgileri

Cache değilde kayıtlı oyunu sildim, full sürüm çıkana kadar daha yüzüne bakmam oyunun. Full sürüm çıktıktan sonra da böyle saçmalıklar dolu bir oyun ile karşılaşırsam FM serisine adına çöpe attığım son para olur. Cidden can sıkıyorlar artık.

Sayfa 3 / 94 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Mesaj Yetkileri